Logo

Aanwezige wedstrijden

  • Jaar:
startdatum einddatum Naam badlengte Organisator Plaats Categorie Tijdwaarneming
< < Vorige Pagina  van Volgende > >
 van de  wedstrijden in selectie(s) beschikbaar
13-05-2018 2018-05-13=LangeBaanWedstrijd-2-HG-Eindhoven 50 Hellas-Glana EindhovenNED.INVAUTOMATIC
13-05-2018 Niveauwedstrijd deel 5 25 Regio West Den HaagNED.INVMANUAL1
13-05-2018 1e Limietwedstrijd Hengelo 50 WS Twente HengeloNED.INVMANUAL1
13-05-2018 Limietwedstrijd deel 3 ZPC AMERSFOORT 50 ZPC AMERFOORT AmersfoortNED.INVAUTOMATIC
12-05-2018 Vierkamp deel 4 25 ZV De Duck BrielleNED.INVMANUAL1
12-05-2018 Limietwedstrijd LB 12-05-2018 50 DZ&PC DrachtenNED.INVAUTOMATIC
12-05-2018 vijfkamp deel 5 25 ZCNF'34 OosterwoldeNED.INVMANUAL1
12-05-2018 25-50m Deel 6 25 GZVW WinschotenNED.INVMANUAL1
12-05-2018 25-50m Deel 6 25 zcharen HarenNED.INVMANUAL1
12-05 t/m 13-05-2018 KNZB Challenger 50 MNC Dordrecht DordrechtNED.INVAUTOMATIC
12-05-2018 Junioren Meet 25 De Berkelduikers LochemNED.INVMANUAL1
06-05-2018 Solo Deel 6 25 Z&PV Nuenen NuenenNED.INVMANUAL1
06-05-2018 Klassement deel 4 25 Zeester-Meerval UdenNED.INVMANUAL1
06-05-2018 GMPV Limietwedstrijd deel 4 50 Poseidon'56 DordrechtNED.INVMANUAL1
04-05 t/m 06-05-2018 Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 lb 50 WVZ ism KNZB Taakgro Den HaagNED.NKAUTOMATIC
29-04-2018 Lange afstand circuit, deel 4 25 ZPCH HoofddorpNED.LACMANUAL1
28-04-2018 Limietwedstrijd lange baan 50 MNC Dordrecht DordrechtNED.INVAUTOMATIC
28-04-2018 min-jun-jeugd-sen 25 zv de Geul PapendrechtNED.INVAUTOMATIC
28-04-2018 IJssalon Bemer Kikkerwedstrijd 2018 25 De Duinkikkers SoestNED.INVMANUAL1
28-04-2018 LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 5 50 Aqua-Novio'94 NijmegenNED.INVMANUAL1
28-04-2018 Limietwedstrijd Heerenveen 25 HZ&PC Heerenveen HeerenveenNED.INVAUTOMATIC
22-04-2018 nzc deel 5 25 De Amstel MijdrechtNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 LAC Almelo deel 4 25 Z&PV de Veene AlmeloNED.LACMANUAL1
22-04-2018 NZC 5 25 De Meeuwen Diemen DiemenNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 Districtscompetitie deel 5 25 Z&PC De Zeeuwse VlissingenNED.COMPAUTOMATIC
22-04-2018 Verenigings Competitie 5 25 Z&PC Alkemade RoelofarendsveenNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 VZC deel 5 25 DJK-ZAR AmsterdamNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 Zwemcompetitie deel 5 2017-2018 25 SG De Vliet RijswijkNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 Regionale Competitie deel 5 25 PSV Zwemmen EindhovenNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 5 25 ZV Hydra GemertNED.COMPMANUAL1
22-04-2018 Competitie deel 5 25 ZPC Het Ravijn NijverdalNED.COMPMANUAL1
21-04-2018 Competitie deel 5 25 De Wellerobben OosterwoldeNED.COMPMANUAL1
21-04-2018 Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 5 25 SGGO (SG) SliedrechtNED.INVMANUAL1
21-04-2018 National Zwem Competitie Regio Oost 25 BZC Dolfijnen Nijmegen DukenburgNED.COMPMANUAL1
21-04-2018 Finaleronde Hoofdklasse & Para-zwemcompetitie 25 KNZB i.s.m. De Dolfi AmsterdamNED.COMPAUTOMATIC
21-04-2018 Competitie deel 5 25 ZV 44 ZwolleNED.COMPMANUAL1
15-04-2018 Niveauwedstrijd deel 4 25 Regio West Den HaagNED.INVMANUAL1
15-04-2018 Klassement deel 3 25 ZV Hydra GemertNED.INVMANUAL1
15-04-2018 Arena Junior Swim Cup 50 PSV Zwemmen EindhovenNED.INVAUTOMATIC
15-04-2018 Vijfkamp deel 4 25 AZC Alphen a/d RijnNED.INVMANUAL1
15-04-2018 Limietwedstrijd 2 - DAW 50m 50 DAW AlkmaarNED.INVMANUAL1
15-04-2018 B-limiet 25 ZCL LosserNED.INVMANUAL1
14-04-2018 Minior Swim Cup 2-3-4 25 PSV Zwemmen EindhovenNED.INVMANUAL1
14-04-2018 25-50m Deel 5 25 ZENO DelfzijlNED.INVMANUAL1
14-04-2018 Haaien Challenge deel 3 2017-2018 25 LZ&PC De Haaien LeusdenNED.INVMANUAL1
14-04-2018 25-50m Deel 5 25 GZVW WinschotenNED.INVMANUAL1
14-04-2018 Minior Swim Cup 5-6 50 PSV Zwemmen EindhovenNED.INVAUTOMATIC
13-04 t/m 15-04-2018 Swim Cup Eindhoven 2018 50 KNZB EindhovenNED.INVAUTOMATIC
12-04-2018 2018-04-12=Heemskerk-CK-deel 4 25 OEZA Heemskerk HeemskerkNED.INVMANUAL1
08-04-2018 Wasschende Maen 25 WZK Zwemmen WassenaarNED.INVMANUAL1
08-04-2018 Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT 50 ZPC AMERSFOORT AmersfoortNED.INVMANUAL1
08-04-2018 Schoolzwemkampioenschap 2018 RSD 25 De Krabben RoosendaalNED.SCHMANUAL1
08-04-2018 B4 - 3 ZV de Watervogels 25 ZV de Watervogels BergschenhoekNED.INVAUTOMATIC
07-04-2018 Regio Meerkamp Deel 3 25 Batavia Swim LelystadNED.INVMANUAL1
07-04-2018 Nationale Arena Club Meet 2018 50 KNZB ism The Hague S Den HaagNED.SPDCLAUTOMATIC
07-04-2018 PANDL deel 4 50 ZPC Numansdorp 3083 NZ RotterdamNED.INVMANUAL1
07-04-2018 25-50m Deel 4 25 GZ Trivia GroningenNED.INVMANUAL1
07-04-2018 Heuvelrug Zwemcircuit deel 5 25 VZC VeenendaalNED.INVMANUAL1
06-04 t/m 08-04-2018 Swim Cup The Hague 50 KNZB i.s.m. The Hagu Den HaagNED.INVAUTOMATIC
02-04-2018 Clubkampioenschappen WVZ 2018 25 WVZ ZoetermeerNED.INVMANUAL1
02-04-2018 Swimmere Paastoernooi 25 ZSV De Aalscholver AlmereNED.INVMANUAL1
25-03-2018 Junioren-Jeugd deel 4 50 DAW AlkmaarNED.JUJEMANUAL1
25-03-2018 JJS-Deel4 25 ZV De Meer CulemborgNED.JUJEMANUAL1
25-03-2018 Zuyderzee Masters 7 50 ZPC AMERSFOORT AmersfoortNED.INVMANUAL1
25-03-2018 Junioren - Jeugd deel 4 50 OZ&PC De Warande OosterhoutNED.JUJEAUTOMATIC
25-03-2018 LAC 4 25 Wetterwille BergumNED.LACMANUAL1
25-03-2018 Junioren Jeugd Circuit deel 4 50 Arethusa/Zeester-Mee EindhovenNED.JUJEAUTOMATIC
25-03-2018 junioren jeugd deel 4 den haag 50 The Hague Swimming Den HaagNED.JUJEMANUAL1
25-03-2018 Klassementswedstrijd deel 3 25 Z&PC De Gouwe WaddinxveenNED.INVMANUAL1
25-03-2018 JuniorenJeugdCircuitDeel4 25 OZ & PC OldenzaalNED.JUJEMANUAL1
25-03-2018 Junioren Jeugd en Ouder deel 4 25 SGPR EchtNED.JUJEMANUAL1
24-03-2018 Junioren Jeugd Senioren circuit deel 4 25 ZV de vikings HarlingenNED.JUJEMANUAL1
24-03-2018 Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda 25 Van Vliet Barracuda Nieuwerkerk ad IJsseNED.INVMANUAL1
24-03-2018 Junioren Jeugd Senioren circuit deel 4 25 zv Azuro DelfzijlNED.JUJEAUTOMATIC
24-03-2018 LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 3 50 Aqua-Novio'94 NijmegenNED.INVMANUAL1
24-03-2018 Junioren Jeugd Senioren circuit deel 4 25 zc Polaris KlazienaveenNED.JUJEMANUAL1
24-03-2018 JJS-Circuit deel 4 25 De IJsselmeeuwen ZutphenNED.JUJEMANUAL1
24-03-2018 GZV-Medaillewedstr.Deel 4 25 Groenlose Zwemvereni GroenloNED.INVMANUAL1
23-03-2018 LAC ronde 3-2018 25 DWT en ZV Haerlem HaarlemNED.LACMANUAL1
18-03-2018 Competitie deel 4 25 TRB-RES OssNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 NZC deel 4_20180318 25 ZV Haerlem HoofddorpNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Zwemcompetitie deel 4 25 zpc de hof markeloNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Zwemcompetitie deel 4 25 WZ&PC Purmerend PurmerendNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Competitie ronde 4 18mrt2018 25 DBD Best BestNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 competitie regio (deel 4) 25 zpv Hieronymus RoosendaalNED.COMPAUTOMATIC
18-03-2018 Hoofdklasse competitie deel 4 ZPC AMERSFOORT 25 ZPC AMERSFOORT RotterdamNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 2018-03-18=Zoetermeer VC B deel 4 25 WVZ ZoetermeerNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 NZC Deel 4 25 ZSV De Aalscholver AlmereNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Competitie deel 4 25 De Warande OosterhoutNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Competitie deel 4 25 ZWK Merlet CuijkNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 A-C competitie deel 4 25 DAW AlkmaarNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Competitie regio ronde 4 1e klasse 25 De Otters het Gooi MijdrechtNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 VZC deel4 - zv de Watervogels 25 ZV de Watervogels BergschenhoekNED.COMPMANUAL1
18-03-2018 Competitie deel 4 2018 25 EOZC TilburgNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Competitie regio 2e kl. deel 4 Sneek 17maart2018 25 Neptunia'24 SneekNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 NZC dl 4 Barneveld 25 DWK BarneveldNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 NZC deel 4 2017-2018 25 NDD DoetinchemNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 1e Klasse Regio Noord Competitie ronde 4 25 De Granaet DokkumNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Nationale zwemcompetitie deel 4 25 Zpc numansdorp SliedrechtNED.INVMANUAL1
17-03-2018 NZC deel 4 Rhenen 25 De Blauwe Schuur RhenenNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 NZC deel 4 25 TZC Vahalis TielNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Competitie deel 4, seizoen 2017-2018 25 ZV Hoogland / De Dui SoestNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 NZC deel 4 25 ZPC Watervlo de MeernNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Nationale Zwemcompetitie Deel 4 25 ZPC Woerden WoerdenNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Nationale zwemcompetite deel 4 25 Z&PC de Spatters BeilenNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 4 25 TriVia GroningenNED.COMPMANUAL1
17-03-2018 Dronten Nationale ZwemCompetitie deel 4 25 ZuiderZeeZwemmers DrontenNED.COMPMANUAL1
11-03-2018 Swimkick Minioren deel 3 25 SBC2000 BredaNED.SWMIMANUAL1
11-03-2018 2018-03-11=LangeBaanWedstrijd-1-HG-Eindhoven 50 Hellas-Glana EindhovenNED.INVAUTOMATIC
10-03-2018 Swimkick-Minioren circuit deel 3 25 Wetterwille BergumNED.SWMIMANUAL1
10-03 t/m 11-03-2018 KNZB Challenger 50 De Warande OosterhoutNED.INVAUTOMATIC
10-03-2018 Limietwedstrijd LB 2018-03-10 50 DZ&PC DrachtenNED.INVAUTOMATIC
10-03-2018 Meerkamp deel 5 25 Het Ravijn NijverdalNED.INVMANUAL1
04-03-2018 LAC 25 De Columbiaan SassenheimNED.LACMANUAL1
04-03-2018 Speedo Challenge 2018 50 De Dolfijn wedstrijd AmsterdamNED.INVAUTOMATIC
04-03-2018 Solo deel 5 25 DZT'62 DeurneNED.INVMANUAL1
04-03-2018 Limietwedstrijd De Krommerijn 50 WVZ UtrechtNED.INVMANUAL1
03-03-2018 3-kamp KDP 25 Poseidon'56 RidderkerkNED.INVMANUAL1
03-03-2018 Clubkampioenschappen 25 zv de Geul PapendrechtNED.INVAUTOMATIC
03-03-2018 25-50m Deel 3 25 Zwemclub SmildeNED.INVMANUAL1
03-03-2018 20180303 a comp 4 25 hzpc heerenveen heerenveenNED.COMPMANUAL1
03-03-2018 RLAK 2018 50 KNZB Regio Oost i.s. NijmegenNED.KKMANUAL1
03-03-2018 25-50m Deel 3 25 Bubble VeendamNED.INVMANUAL1
02-03 t/m 04-03-2018 World Para Swimming World Series 50 CopenhagenNED.INVAUTOMATIC
25-02-2018 Driekamp - programma clubmeet finale 25 De Columbiaan SassenheimNED.SPDCLMANUAL1
25-02-2018 GMPV deel 3 50 MNC Dordrecht DordrechtNED.INVMANUAL1
25-02-2018 Klassement deel 2 25 Tempo Valkenswaard ValkenswaardNED.INVMANUAL1
25-02-2018 Minioren-Junioren deel 3 25 SBC2000 BredaNED.MIJUMANUAL1
25-02-2018 LAC deel 3 25 ZV Zoetermeer ZoetermeerNED.LACMANUAL1
25-02-2018 Limietwedstrijd deel 1 50 ZPC AMERSFOORT AmersfoortNED.INVMANUAL1
25-02-2018 Limietwedstrijd Lange Baan 50 OZ&PC De Warande OosterhoutNED.INVAUTOMATIC
25-02-2018 Minioren-Junioren Circuit Ronde 3 25 Hellas-Glana SittardNED.MIJUMANUAL1
24-02-2018 Soester Kikkersprint 2017-2018, deel 3 25 De Duinkikkers SoestNED.INVMANUAL1
24-02-2018 Zeskamp deel 4 25 DOS LichtenvoordeNED.INVMANUAL1
24-02-2018 ZPBS Driekamp, deel 2 25 Van Vliet Barracuda Nieuwerkerk ad IJsseNED.INVMANUAL1
24-02-2018 Limietwedstrijd LB 24-02-2018 50 DZPC DrachtenNED.INVAUTOMATIC
24-02-2018 LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 2 50 Aqua-Novio'94 NijmegenNED.INVMANUAL1
24-02 t/m 25-02-2018 Voorjaarslimietwedstrijd2018 50 The Hague Swimming Den HaagNED.INVAUTOMATIC
24-02-2018 Lansingh Bokaal 2018 25 KZV de Lansingh Krimpen aan den IJssNED.INVMANUAL1
18-02-2018 Vallei 25 deel 4 25 VZC VeenendaalNED.INVMANUAL1
18-02-2018 Vijfkamp deel 3 25 ZPC Woerden WoerdenNED.INVMANUAL1
28-01-2018 LAC 25 zv de Geul PapendrechtNED.INVMANUAL1
28-01-2018 club kampioenschap 2017-2018 25 HZ&PC Heerenveen HeerenveenNED.INVAUTOMATIC
28-01-2018 Swimkick-Minioren deel 2 25 Regio Midwest HilversumNED.SWMIMANUAL1
28-01-2018 Swimkick minioren deel 2 25 De Krabben Bergen op ZoomNED.SWMIMANUAL1
27-01-2018 Swimkick - Minioren Deel 2 25 ZPB H&L BarendrechtNED.SWMIMANUAL1
27-01-2018 swimkick-minioren deel 2 25 hzpc heerenveen heerenveenNED.SWMIMANUAL1
27-01-2018 2018-01-27 Minioren Junioren 2 25 ZC Valkenburg Valkenburg aan de GeNED.MIJUMANUAL1
21-01-2018 JJS Circuit Deel 3 25 ZV De Meer CulemborgNED.JUJEMANUAL1
21-01-2018 Klassementswedstrijd, deel 2 25 Van Vliet Barracuda Nieuwerkerk ad IJsseNED.INVMANUAL1
21-01-2018 2018-01-21 Junioren Jeugd Senioren 3 25 ZC Valkenburg Valkenburg aan de GeNED.JUJEMANUAL1
21-01-2018 JJS 3 25 ZWK Merlet CuijkNED.JUJEMANUAL1
21-01-2018 Junioren-Jeugd Circuit deel 3 50 WVZ Den HaagNED.JUJEMANUAL1
21-01-2018 JuniorenJeugdSenioren circuit 3 25 AquAmigos VlijmenNED.JUJEMANUAL1
21-01-2018 Junioren - Jeugd deel 3 50 OZ&PC De Warande OosterhoutNED.JUJEAUTOMATIC
20-01-2018 JJS deel 3 25 DWK BarneveldNED.JUJEMANUAL1
20-01-2018 Junioren-Jeugd-Senioren deel3 25 De IJsselmeeuwen ZutphenNED.JUJEMANUAL1
20-01-2018 Junioren Jeugd Senioren Circuit deel 3 25 Z&PC de Spatters BeilenNED.JUJEMANUAL1
20-01-2018 LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 1 50 Aqua-Novio'94 NijmegenNED.INVMANUAL1
20-01-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit(3) 25 kzv de Lansingh Krimpen ad IJsselNED.JUJEMANUAL1
20-01-2018 Junioren Jeugd Senioren Circuit deel 3 25 ZC Haren HarenNED.JUJEMANUAL1
18-01 t/m 21-01-2018 Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 kb 25 De Schelde ism KNZB TerneuzenNED.NKAUTOMATIC
18-01-2018 2018-01-18=Heemskerk-CK-deel 2 25 OEZA Heemskerk HeemskerkNED.INVMANUAL1
16-01-2018 clubkampioenschappen selectie 25 ZPC Hoogeveen HoogeveenNED.INVMANUAL1
14-01-2018 Verenigingscompetitie deel 2 25 AZC Alphen a/d RijnNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 HK-CompetitieRonde2 25 De Dolfijn HoofddorpNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 C-competitie deel 2 25 DWT HaarlemNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Landelijke competietie deel 2 2017/2018 de Fuut 25 MZPC de Fuut MaarssenNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 2 (2018) 25 AZ&PC de Futen AmstelveenNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Regio competitie deel 2 25 PSV Zwemmen EindhovenNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 NZC deel 2 25 Aquawaard HeerhugowaardNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 2 25 ZV Hydra GemertNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Competitie deel 2 25 MSV-Zeemacht PurmerendNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Deel 2 Nationale competitie Regio Zuid 2e en 3e klas 25 ZV Vaals '75 VaalsNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Nationale zwemcompetitie deel 2 25 LinK LeidenNED.INVMANUAL1
14-01-2018 Competitie Deel 2 25 Arethusa OssNED.COMPAUTOMATIC
14-01-2018 zwemcompetitie deel 2 landelijke A 25 The Hague Swimming Den HaagNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Verenigingscompetitie A-B klasse 25 De Columbiaan SassenheimNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Competitie ronde 2 25 zpc de hof markeloNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Competitie deel 2 Breda 25 SBC2000 BredaNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Regio Competitie deel 2 25 Z & PC DIO Etten-LeurNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 CompetitieDeel2 25 OZ & PC OldenzaalNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 Nationale Zwemcompetitie 2017-2018, deel 2 25 Aquadraat (SG) LeiderdorpNED.COMPMANUAL1
14-01-2018 KNZB-Deel2 25 VZ&PC Nautilus VeghelNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nat. Zwemcomp. deel 2 regio 3e klasse 25 ZV Olympia GeldermalsenNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Zwemcompetitie deel 2 25 ZC Zeist ZeistNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nationale A Competitie deel 2 25 Octopus WapenveldNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 NZC deel 2 2017-2018 25 SG Bommelerwaard OssNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nationale zwemcompetitie deel 2 25 Azuro DelfzijlNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 NZC_deel_2 25 ZV De Meer CulemborgNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Zwemcompetitie Regio Klasse 1 (deel 2) 25 ZCNF'34 OosterwoldeNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 MinJun41 Inhaal 25 Thalassa EindhovenNED.MIJUMANUAL1
13-01-2018 Nationale zwemcompetitie ronde 2 25 DZ&PC DrachtenNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Hoofdklasse competitie deel 2 25 PSV Zwemmen EindhovenNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nationale zwemcompetitie deel 2 25 KZV de Lansingh Krimpen aan den IJssNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nationale Zwemcompetitie deel 2 25 DWV Doesburg DoesburgNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 20180113 Competitie deel 3 25 De Zwoer DriebergenNED.COMPMANUAL1
13-01-2018 Nationale zwemcompetitie deel 2 25 ZIGNEA EmmeloordNED.INVMANUAL1
13-01-2018 Competitie deel 2 25 ZV 44 ZwolleNED.COMPMANUAL1
07-01-2018 LAC Deel 2 25 ZSV De Aalscholver AlmereNED.LACMANUAL1
06-01-2018 LAC deel 2 25 Dedemsvaart-AC DedemsvaartNED.LACMANUAL1
06-01-2018 2018-01-06 Minioren Limietwedstrijd Jaargangfinale 2018 25 De Kikker EmmenNED.MIJUMANUAL1
06-01 t/m 07-01-2018 Clubkampioenschappen 2017-2018 25 Widex GZCDonk GoudaNED.COMPMANUAL1
06-01-2018 Lange afstandwedstrijd 25 TZC Vahalis TielNED.INVMANUAL1
06-01 t/m 07-01-2018 Regionale Sprint Kampioenschappen 2018 25 Regionale Zwemcommis WinschotenNED.KKMANUAL1
06-01-2018 meerkamp deel 3 25 Het Ravijn NijverdalNED.INVMANUAL1
06-01-2018 2de waterhoornse oliebollen toernooi 25 ZV Hoorn HoornNED.INVMANUAL1
06-01-2018 ZMC deel 5 Zwolle 25 Swol 1894 ZwolleNED.INVAUTOMATIC
06-01-2018 LAC deel 1 25 VZC VeenendaalNED.LACMANUAL1

Website by A. Dekker © 2010