Logo

Geregistreerde atleten

Naam Startnr S SB SM Exception Actief Leeftijd Vereniging
< < Vorige Pagina  van Volgende > >
 van de  zwemmers in selectie(s) beschikbaar
Adam Molenaar 197290009 6 6 6 Nee 45 KNZB
Alex Siepel 196901761 14 14 14 Ja 45 De Veene
Alexander Jager 197090007 9 9 9 Nee 45 KNZB
Alwin de Groot 197290003 10 0 10 Nee 45 KNZB
Alwin Houtsma 197890003 14 14 14 Nee 35 KNZB
Amber van der Kruk 200102730 14 14 14 Ja 16 MSV-Zeemacht
Aminata Turay 200900282 10 8 10 Ja 8 Van Vliet-Barracuda
Andre van Tolij 197014141 14 14 14 Nee 45 Oostdobbers
Angela van Roekel 198504178 7 7 7 Ja 30 DWK
Angelien Tinga 197214141 14 14 14 Nee 45 Oostdobbers
Anne v.d. Besselaar 198504062 7 6 7 6,12,99 Nee 30 Orca
Anneke van Groenesteijn 199108420 10 9 10 Nee 25 H2Oldambt
Annemieke Visch 198302762 14 14 14 Ja 30 ZIGNEA
Annika den Drijver 197190002 14 14 14 Nee 45 KNZB
Anya Dekker 199108448 7 6 7 A,12 Ja 25 Oceanus
Arjan Hofstee 198400000 14 14 14 Nee 30 EZC
Barend Willem Philipsen 198390011 6 5 6 Nee 30 KNZB
Bart de Bruijn 200004177 0 0 0 Ja 17 ZC Aquadream
Bart Terpstra 199800000 14 14 14 Nee 19 EZC
Bas Hilhorst 200201823 0 9 0 Ja 15 De Duinkikkers
Bas Takken 199901643 10 9 10 12,+ Ja 18 Zwemvereniging Hoorn
Bas Schreur Wichers 199490011 12 12 12 Nee 20 KNZB
Bas Wichers Scheurs 199412121 14 14 14 Nee 20 Oostdobbers
Bastiaan Huizinga 197300395 10 9 10 Nee 40 De Watervogels
Bastian Renshoff 200001261 10 9 10 0 Ja 17 Octopus
Bernadette Massar 198604746 7 7 7 6,12+ Nee 30 Aqua-Novio'94
Bert Poelma 196801485 3 2 3 Nee 45 De Groninger Paranha's
Bjorn Aarnink 199814141 14 14 14 Nee 19 Oostdobbers
Bjorn van der Zande 199601797 7 7 7 12 Nee 20 OZ&PC
Bo Monsanto 199090007 6 6 6 Nee 25 GoSwim
Boris Jansen 197990003 7 7 7 Nee 35 KNZB
Bram Grootjans 199805259 6 7 6 E,A,7 Ja 19 Oceanus
Britt van Diessen 198900900 10 9 10 6+ Ja 25 TRB-RES
Caitlin Vrijdag 200003356 10 9 10 Nee 17 ZVV
Calina van der Lem 200200086 0 0 0 Ja 15 Vereniging Swimcademy
Carlijn van Erp 200205608 9 8 9 Ja 15 Argo
Carlijn Lagerweij 200105250 14 14 14 Nee 16 De Vrije Slag
Carlo Weissenbruch 199307143 10 8 9 A,12 Nee 20 MNC Dordrecht
Chantal Boonacker 197790002 7 7 7 Nee 40 Aquarijn
Chantal Molenkamp 199002624 10 9 10 Ja 25 ZPC AMERSFOORT
Chantalle Zijderveld 200000702 10 9 10 Ja 17 ZZ&PC De Devel
Charlotte van Eekeren 197590002 9 8 9 Nee 40 KNZB
Chia-Nien van de Ruit 199605145 7 5 6 12 Nee 20 ZPB H&L Productions
Cleo Keijzer 199804524 8 8 8 1,5 Ja 19 ZV Haerlem
Coen van Tilburg 197490011 7 7 7 Nee 40 KNZB
Colin Degenaars 199505951 14 14 14 Ja 20 ZV Haerlem
Cynthia de Galan 199203416 0 0 0 Ja 25 Vereniging Swimcademy
Cynthia Noordermeer 197000358 0 9 0 12 Ja 45 Het Y
Cynthia Nuy 199900212 10 0 0 5,94,95,99 Nee 18 De Stelle
Cynthia Wigbers 198390010 8 7 8 Nee 30 KNZB
Daan Praster 196801621 14 14 14 Ja 45 De Veene
Daan Waterlander 200203405 9 8 9 A,12,+ Ja 15 HZ&PC Heerenveen
Dagmar van Hinte 199606544 9 8 9 A,12,+ Nee 20 De Houtrib
Daniel Wijnen 199004304 14 14 14 Nee 25 Het Ravijn
Dannique Koolen 199904048 14 14 14 Ja 18 De Vuursche
David Kroon 199505495 10 9 10 12,+ Ja 20 Wiekslag
David Schmieman 199901557 8 8 8 12 Nee 18 De Albatros
Deborah Lok 199805758 14 14 14 Nee 19 Oceanus
Deborah Visser 200102666 10 9 10 12,+ Ja 16 De Duinkikkers
Denise Blok 199900572 7 6 7 12 Ja 18 Hellas-Glana
Dennis Arts 197790001 7 6 7 Nee 40 KNZB
Denzel Helmijr 199406445 8 7 8 Nee 20 De Groninger Paranha's
Diana Hendriks 197390012 6 6 7 Nee 40 KNZB
Diede Struijk 200403824 12 12 12 T Ja 13 Nuenen
Dominique Baanders 199305726 9 8 9 A,12,+ Nee 20 ESCA Zwemmen
Doran Paap 200000301 0 0 0 Ja 17 The Hague Swimming (SG) 2
Dorien Cone 198590002 6 6 6 Nee 30 KNZB
Duncan van Haaren 200000681 10 9 10 Ja 17 WIDEX GZC DONK
Dylan Goethart 199605217 14 14 14 Ja 20 ZZ&PC De Devel
Eddy Neggers 199701161 8 8 8 Ja 20 VZV Njord
Eddy Wagt 196690015 4 3 4 Nee 50 De Groninger Paranha's
Edwin van Delft 199901609 0 0 0 Ja 18 De Forel
Edwin Kooren 197501277 8 8 8 6,12,+ Ja 40 De Vikings
Edwin Vreeman 198290015 8 7 8 Nee 35 KNZB
Elco Kiemel 197190003 5 6 5 Nee 45 KNZB
Elena Habets 199007170 8 8 8 12 Nee 25 Brunssum
Elisa van Schöll 199900424 6 6 6 Nee 18 MNC Dordrecht
Elise de Kroon 199501984 0 9 0 8,12 Nee 20 AquAmigos
Elizabeth Rutgers 198990006 14 14 14 0631-SW-0224 Nee 25 KNZB
Ellen Roetgerink 198907462 10 9 10 Nee 25 De Dinkel
Emma Keizer 200304638 10 9 10 5 Ja 14 De Bevelanders
Erwin van Emmerik 196990001 6 5 6 Nee 45 KNZB
Erwin de Wilde 198490015 9 8 9 Nee 30 KNZB
Esmee Meulmeester 199903430 14 14 14 Ja 18 ZVW'74
Eva Eikhout 199606556 3 2 0 Nee 20 Aqua-Novio'94
Eveline van Avezaath 198700108 10 9 10 Nee 30 TRB-RES
Fammy Ekhorst 197600000 14 14 14 Nee 40 EZC
Feija de Bruin 200400106 10 9 10 Ja 13 WVZ
Femke Offinga 200205838 0 0 0 Ja 15 De Vikings
Fenne de Jong 200800532 10 9 0 Ja 9 HZ&PC Heerenveen
Fernand Tilman 200700199 0 9 0 12,+ Ja 10 ZVV
Folkert Klein 199903993 6 5 6 Y,A Nee 18 Zwemlust-den Hommel
Fons Westerdijk 198705119 14 14 14 Ja 30 ZVVS
Francisca Wagenvoort 199401794 14 14 14 Ja 20 De Waterratten
Frank Drese 197390001 5 5 5 Nee 40 KNZB
Frederieke Jongsma 198290284 14 14 14 Nee 35 ZPC De Hof
Froukje Harkema 195090004 4 2 3 Nee 65 KNZB
Gerda Stokkel 196700226 7 6 7 Nee 50 Oceanus
Gerinda de Hoop 200006354 14 14 14 Ja 17 De Veene
Gerrie de Hoop 196401367 7 7 7 8 Ja 50 Zwemclub Polaris
Gerrit Dijkstra 198303029 5 4 5 A,6,12,+ Ja 30 HZ&PC Heerenveen
Gert-Jan Schep 198602705 8 8 8 12+ Nee 30 De Lansingh
Gilbert Verwij 195490013 6 6 6 Nee 60 KNZB
Guilherme Eikelenboom 198290001 6 5 6 Nee 35 KNZB
Harm van Erp 197201441 7 7 7 5 Nee 45 Zwemlust-den Hommel
Haya Blommestein 196600482 7 7 7 9,12 Ja 50 Aquapoldro
Henk Eeftink 196100000 14 14 14 Nee 55 ZPC De Hof
Henk Eeftink 196101101 14 14 14 Ja 55 ZPC De Hof
Hennie Groot Koerkamp 195614141 14 14 14 Nee 60 Oostdobbers
Hugo van Raalte 199200013 8 7 8 Nee 25 KNZB
Iljana Cuijpers 200102122 6 6 6 Nee 16 ZC Valkenburg
Ilona Venema 200200050 10 9 10 Ja 15 ReVeLie Swim Team
Ilse van Steen 199703130 10 9 10 94,96 Nee 20 De Ham
Inge Belfor 200100578 10 9 10 12 Ja 16 De Columbiaan
Inge Cauberg 200201412 0 0 0 Ja 15 Kimbria
Inge Horstman 199506834 14 14 14 Ja 20 Triton
Iris Assenberg 196800012 7 7 7 Nee 45 De IJsel
Iris Onnink 200301836 10 9 10 6,12,+ Ja 14 De Vrije Slag
Irma van Bussel 195090002 7 7 7 Nee 65 KNZB
Isa Kaasjager 200400082 0 8 0 Ja 13 Bommelerwaard (SG)
Jacco Beniest 198503603 10 9 10 12,+ Nee 30 ZPC Woerden
Jacqueline Nannenberg 196790004 9 8 9 Nee 50 KNZB
Jaklien Tans 197100918 6 5 6 W,12 Ja 45 MNC Dordrecht
Jan Kalden 196490003 8 6 8 Nee 50 KNZB
Jan Pruntel 196500733 10 9 10 Ja 50 Revas "De Peperbus"
Janneke Grutterink 199704748 8 8 8 3 Nee 20 KNZB
Janouk Smeets 200400750 6 6 6 12 Ja 13 ZC Valkenburg
Jark Zilverentant 198503101 9 9 9 Nee 30 De Stormvogel
Jasper Saelman 198790015 7 7 7 Nee 30 Oceanus
Jeanette Bouwma 195090016 4 4 4 Nee 65 KNZB
Jeanine Scheper 199304640 10 9 10 12,+ Ja 20 De Valken
Jeffrey Kaspers 199500000 14 14 14 Nee 20 EZC
Jeffrey van Loon 197001687 7 6 7 12,+ Ja 45 De Geul
Jelmar Koopman 200100249 0 0 0 Ja 16 De Forel
Jenneke Blijdorp 199207934 8 8 8 A Ja 25 De Groninger Paranha's
Jeroen Tebbens 197601405 10 8 9 Ja 40 IJZPC
Jesper de Lange 198604491 14 14 14 Ja 30 De Fuut
Jesse Bruines 200402413 9 8 9 Ja 13 De Houtrib
Jesse Ailco Stel 200700589 10 9 10 H,12,+ Ja 10 HZ&PC Heerenveen
Jessica Damhof 200202788 8 8 8 6,12,+ Nee 15 Ritola-Zwemmen en Waterpolo
Jetze Plat 199107613 8 7 8 12 Ja 25 Oceanus
Jikke Abbring 198690002 8 8 8 Nee 30 KNZB
Jo Ann Wijermars 199314141 14 14 14 Nee 20 Oostdobbers
Jochem Kintz 199890015 9 8 9 Nee 19 KNZB
Johan Vos 198906647 7 7 7 5 Nee 25 EZC
John Geurts 199406535 6 6 6 W,12 Ja 20 De Groninger Paranha's
John Wijers 198704971 0 9 0 A,6+ Nee 30 DZ&PC
Joke Steursma 198500000 14 14 14 Nee 30 EZC
Jonne Moleman 200006264 10 9 10 A,12,+ Ja 17 AZC
Joop Stokkel 196790015 7 7 7 Nee 50 KNZB
Joost de Hoogh 197990001 10 9 10 Nee 35 PSV
Joost van IJzendoorn 199307095 14 14 14 Nee 20 EZZ
Joren den Boer 199601463 10 9 10 4+ Ja 20 TRB-RES
Joric van Ede 200004285 13 13 13 Nee 17 ZPC AMERSFOORT
Joselien Koopmans 199090006 9 8 9 Nee 25 KNZB
Josh Renkema 200402537 8 7 8 A,12,+ Ja 13 De Otters Het Gooi
Juliette van Latum 199600924 0 0 0 Nee 20 Zeester-Meerval
Jurgen Lentink 197790009 13 13 13 Nee 40 KNZB
Jurjen Engelsman 197490001 10 9 10 Nee 40 KNZB
Karin Dekkers 197700000 14 14 14 Nee 40 ZPC De Hof
Kasper Engel 196690003 6 5 6 Nee 50 KNZB
Kelsey van de Broeke 199603938 10 0 0 6 Nee 20 Zwemclub Koewacht
Kevin Prins 199214141 14 14 14 Nee 25 Oostdobbers
Kikky Koekhoven 199190004 6 5 6 Nee 25 Oceanus
Koen Bosch 199103099 6 6 6 Nee 25 KNZB
Koen van Lankveld 198690009 8 6 8 Nee 30 KNZB
L. Jacobsen 199705453 14 14 14 Ja 20 ZVW'74
Laurèn Pennings 199605407 0 7 0 Nee 20 ZPC AMERSFOORT
Laura Hartog 199706454 10 9 10 A,12 Nee 20 WZ010
Laura Mintjes 197100726 8 7 8 Nee 45 KNZB
Leanne Verweij 199200000 14 14 14 Nee 25 EZC
Lenie Veldhuizen 196800476 7 6 7 Ja 45 De Forel
Leon Koerts 200202341 10 9 10 12 Ja 15 Najade
Leon van der Vliet 199705533 8 7 8 12,+ Ja 20 PCG
Leslie Williamson 197790010 7 7 7 Nee 40 KNZB
Liesette Bruinsma 200004346 11 11 11 T Ja 17 HZ&PC Heerenveen
Lilian Krol 199390006 11 11 11 Nee 20 DAW
Linda Dekkers 197914141 14 14 14 Nee 35 ZPC De Hof
Lisa den Braber 199207558 8 7 8 5,12+ Ja 25 ZPC AMERSFOORT
Lisa Dootjes 199407016 9 8 9 8 Ja 20 MNC Dordrecht
Lisa Kruger 200005304 10 9 10 1,4 Ja 17 ZPC AMERSFOORT
Lisa Spronk 199108032 7 6 7 + Ja 25 IJZPC
Lisette Foesenek 196890002 5 4 5 Nee 45 KNZB
Lisette Heinink 197300000 14 14 14 Nee 40 EZC
Lisette Teunissen 198604834 3 2 3 Y,A,6,12 Ja 30 MNC Dordrecht
Liza Kempen 199806476 8 7 8 A,12,+ Ja 19 Oceanus
Lorenzo Kliffen 199307083 14 14 14 Ja 20 Oceanus
Louis Matthijsse 196100787 12 12 12 H,T Ja 55 PSV
Luuk Cloosterman 200005043 9 8 9 A,4,12 Ja 17 De IJsel
M v Stuijvenberg 197590014 7 7 7 Nee 40 GoSwim
Maartje Stoof 199903696 0 9 0 Ja 18 De Fuut
Magda Toeters 198603552 14 14 14 INAS2 Ja 30 ZPC AMERSFOORT
Maikel Nelissen 200300309 0 0 0 Ja 14 Kimbria
Mandy Zupansic 198806850 8 7 8 Nee 25 ZC Valkenburg
Manon Vermariën 199705680 9 8 9 6,12,+ Ja 20 Hieronymus
Mara de Bruin 200303268 9 8 9 Ja 14 Nunspeet
Marc Evers 199107425 14 14 14 Ja 25 ZV Haerlem
Marcel Bos 196590001 5 4 5 Nee 50 KNZB
Marcel Kamst 195090003 14 14 14 Nee 65 KNZB
Marianne van Til 197090008 2 2 2 Nee 45 KNZB
Marieke Brouwer 197690002 6 4 6 Nee 40 KNZB
Marieke van Soest 198705848 5 4 5 A,1,2,12,+ Ja 30 DWK
Marielle Boers 198503624 4 3 4 W,E,A,12,+ Nee 30 Hera'11
Marije Oosterhuis 199500318 10 9 10 9 Ja 20 Eemsrobben
Marina Hofstede 198790002 9 9 9 Nee 30 KNZB
Marion Nijhof 198101070 11 11 11 Nee 35 Schuurman BRC
Marisca van Weerden 199305402 8 8 8 6,8 Nee 20 Moby Dick
Marlou van der Kulk 199306824 14 14 14 0731-SW-0330 Ja 20 ZPC AMERSFOORT
Marlou van Rhijn 199190008 9 8 9 12+ Nee 25 WZ&PC Purmerend
Marte Kroeskamp 198403297 14 14 14 Ja 30 De Veene
Marten-Jan Drese 197390003 5 5 5 Nee 40 KNZB
Martine van der Veen 200104468 0 0 0 Ja 16 ZPC Woerden
Maryn Both 200201089 8 8 8 1,2,4,12,+ Ja 15 De Duck
Mathijs van der Kaaij 198604607 6 6 6 Nee 30 RIS
Mathijs Lensen 197801677 14 14 14 Nee 35 Watervlo
Mats de Boer 200104981 14 14 14 Ja 16 ZIGNEA
Matthew de Wit 199703831 8 7 8 A,8,9,12,+ Ja 20 OEZA
Matthijs Buynink 199207181 6 7 6 1,5,96,97 Nee 25 ZVVS
Matthijs van Doorn 199207231 14 14 14 Ja 25 Het Ravijn
Maurice Deelen 197101407 8 8 8 1,3,12+ Nee 45 ZPC AMERSFOORT
Maurice de Ruijter 198906451 13 13 13 Ja 25 ZVH
Max Boer 200402463 8 8 8 5,12 Nee 13 IJZPC
Mayce Jongerius 198990004 10 9 10 Nee 25 Oceanus
Mayra van Hoof 200404442 4 3 4 6,12,+ Ja 13 NIMO
Melanie Peters 199914141 14 14 14 Nee 18 Oostdobbers
Mendy Meenderink 198301352 9 9 9 Nee 30 Flevo
Merel Benthem 198706082 7 7 7 W,A,12,+ Ja 30 ZCNF'34
Meta Schuurman 199905784 7 6 7 A,6,12,94,95,96,97 Nee 18 De Hokseberg
Michael van Dam 199401501 0 12 0 Ja 20 HPC
Michael Schoenmaker 198302615 4 3 4 A,12 Ja 30 ZPC AMERSFOORT
Michel Tielbeke 198102101 12 12 12 H,A,T Nee 35 Hera'11
Michiel Jorink 198701613 14 14 14 Ja 30 ZV 44
Michiel van Vliet 199503875 0 0 0 Ja 20 ZPC Woerden
Michiel Wolfs 199406591 9 8 9 4,12,+ Ja 20 Oceanus
Mike Engel 199704827 8 8 8 1,5,12 Nee 20 Oceanus
Mike van der Zanden 198703905 10 9 10 9 Nee 30 PSV
Milco van der Port 196701427 8 8 8 1,5,99 Nee 50 Luctor et Emergo
Milena Keurentjes 200404434 10 9 10 Ja 13 NDD
Milou van Winkel 200402296 14 14 14 Ja 13 AZC
Mirjam Alberts 198290002 6 4 5 Nee 35 Deltasteur
Mirjam de Koning - Peper 196900782 6 5 6 A,12 Ja 45 Oceanus
Mischa Oosterhuis 198790011 8 9 8 Nee 30 KNZB
Montoya Bloemert 200104287 10 9 10 6,12,+ Nee 16 Zwemvereniging De Nieuwe Slag
Muriël Gijzen 199803146 14 14 14 Ja 19 Octopus
Nancy Doggen 199306762 8 7 8 Nee 20 Z&PC Zegenwerp
Naresh Murli 199804891 8 8 8 1,3,12,99 Ja 19 AZC
Natasja van Geseel 197500154 14 14 14 Nee 40 KNZB
Natasja Harderwijk 199590002 7 7 7 Nee 20 KNZB
Nathalie Groenevelt 198690012 14 14 14 Nee 30 DWK
Nathan van Wees 200101427 10 9 10 Ja 16 De Houtrib
Nena Veenstra 200003682 0 0 0 Ja 17 ZCNF'34
Nick Selten 200403275 9 8 9 12,+ Ja 13 Merlet
Nicky Hollander 199706116 7 6 7 12 Ja 20 De Groninger Paranha's
Nicole Ter Wal 199805444 7 5 6 Nee 19 WWV
Nicole ter Wal 201998054 7 6 6 Nee -2 WWV
Niels Hovius 197290005 7 7 7 Nee 45 KNZB
Niels Janssen 199107509 8 7 7 Nee 25 WIDEX GZC DONK
Nienke Braakhekke 198900556 13 13 13 T Ja 25 De Berkelduikers
Nora El Kebdani 199390004 8 8 8 Nee 20 Oceanus
Olivier Victor van de Voort 199703035 10 9 10 12 Ja 20 DZ&PC
Oscar Kerbel 199400000 14 14 14 Nee 20 EZC
Patrick Aarssen 198490001 13 13 13 Nee 30 KNZB
Patrick van Dorst 198690013 10 9 10 Nee 30 KNZB
Paul Klaver 195500441 14 14 14 Ja 60 De Veene
Paul Postema 195090019 10 10 10 Nee 65 KNZB
Pepyn van Brakel 200300877 0 0 0 Ja 14 ZPC Numansdorp
Pernille Thomsen 197790008 8 8 8 Nee 40 Zwemlust-den Hommel
Peter Dolman 198100000 14 14 14 Nee 35 EZC
Petra Reuvekamp 197090002 8 8 8 Nee 45 KNZB
Petra Westerbrink 196900000 14 14 14 Nee 45 EZC
Puck Teunissen 199506720 14 14 14 Nee 20 Oceanus
Querijn Hensen 200102121 10 9 10 Ja 16 De Duinkikkers
Raf Hendriks 200100879 0 0 0 Ja 16 ZC Valkenburg
Rafael van der Putten 200503039 14 14 14 Ja 12 Moby Dick
Ranou Sewnandan 197190013 6 5 6 W,12 Nee 45 KNZB
Rein Merlijn 196201165 9 8 9 A,12,+ Ja 55 Oceanus
Remco Cas 197890001 9 8 9 Nee 35 KNZB
Remko Dijkstra 199114141 14 14 14 Nee 25 Oostdobbers
Rene van Geel 195091001 7 7 7 Nee 65 KNZB
Renee Rmgens 198490006 7 7 7 Nee 30 ZC Valkenburg
Renske Eilers 198806072 0 0 0 Ja 25 Zwemvereniging Hoogland
Richard van Halderen 198790003 9 8 9 Nee 30 KNZB
Riet Leemereise 196214141 14 14 14 Nee 55 Oostdobbers
Rik Vonk 198604697 10 9 10 Ja 30 LZ 1886
Ringo Huis 200601405 6 6 6 6,12,+ Ja 11 Oceanus
Rob Noordzij 195800677 9 8 9 1,5,+ Ja 55 ZPB H&L Productions
Robbert Poortman 199304885 14 14 14 Ja 20 Nederweert
Robert Appelman 198302893 9 8 9 9 Nee 30 Zwemvereniging Hoorn
Robert van de Hoek 196790001 8 8 8 Nee 50 KNZB
Robin Lokate 199390007 7 7 7 Nee 20 KNZB
Roger Bruls 199605533 8 8 8 1,2,99 Ja 20 Eurode KZC
Rogier Dorsman 199900211 12 12 12 T Ja 18 ZZ&PC De Devel
Roland Heymerikx 196190001 4 3 3 Nee 55 KNZB
Roland van Orselen 198101273 9 9 9 12 Ja 35 SCOM
Romy Pansters 199605900 8 7 8 A,12+ Ja 20 ZC Valkenburg
Ronald Nieuwenburg 199406427 14 14 14 Ja 20 ZIGNEA
Ronnie Haringman 198806209 14 14 14 Ja 25 ZPC De Hof
Rosalie van Druenen 200305066 10 9 10 Ja 14 BZV
Rowena Geerts 199005312 8 8 8 1,3,99 Nee 25 SCOM
Roxanne van Bavel 199407378 0 0 0 Nee 20 ZPB H&L Productions
Roy Bolink 196314141 14 14 14 Nee 50 Oostdobbers
Roy van Elk 199007201 7 6 7 12 Nee 25 Zwemlust-den Hommel
Ru Holtes 192500001 0 0 0 Nee 90 De Dolfijn
Rutger Sturkenboom 197000973 9 9 9 5 Nee 45 Zwemlust-den Hommel
Rutger Wagenvoort 198906441 14 14 14 Ja 25 De Waterratten
Sam Janmaat 200203017 10 9 10 12,+ Ja 15 De Duinkikkers
Samantha Baas 199300000 14 14 14 Nee 20 EZC
Sander de Wolf 199307291 14 14 14 Ja 20 Sassenheim
Sanne van Aken 198700034 7 8 7 6 Nee 30 NDD
Sanne Hofman 200102154 13 13 13 T Ja 16 ZPC Hoogeveen
Sanne Hoving 200003332 9 8 9 Ja 17 HZ&PC Heerenveen
Sanne van der Vlis 199407342 7 8 7 1,6,12 Ja 20 De Groninger Paranha's
Sanne Maureen Schultink 200102882 6 5 6 W,F,A,12 Nee 16 De Veene
Saskia Tuenter 198414141 14 14 14 Nee 30 Oostdobbers
Sayenna Oudejans 200502448 6 5 6 Ja 12 Oceanus
Sebastiaan Antonissen 198690001 7 7 7 Nee 30 KNZB
Sebastiaan Broere 199803687 14 14 14 Ja 19 Hieronymus
Sebastiaan de Vos 198402481 7 7 7 1,4+ Ja 30 De Vuursche
Sebastian Paters Sebastian 199505247 14 14 14 Nee 20 De Zandstuve
Serge van Doornik 197090001 10 9 10 Nee 45 KNZB
Siebe Boersma 200203781 10 10 10 Nee 15 ZPC AMERSFOORT
Simon Boer 199505643 9 7 9 12,+ Ja 20 ZPC AMERSFOORT
Sjaak van den Berg 198400111 9 8 9 Ja 30 Oude Veer
Sjoerd Maille 200004599 13 13 13 T Ja 17 De Dokkelaers
Sjoerd Rooijackers 199805407 10 9 10 12,+ Ja 19 Hydra
Sjoerd Vonk 200004241 0 0 0 Ja 17 Wetterwille
Sophie Petersen 199905902 7 6 7 12 Ja 18 ZPC AMERSFOORT
Sren Stuyts 198690017 2 2 2 Nee 30 SV Blauw-Wit
Stefan Duivenvoorden 199704907 10 9 10 12,+ Ja 20 Noordwijkerhout
Stephanie Hendriks 198605308 2 2 2 Y,A,7,12,+ Ja 30 LZ 1886
Sterre Veerman 200003544 13 13 13 T Ja 17 Ed-Vo
Summer Mortimer 199307872 10 9 10 Ja 20 ZPC AMERSFOORT
Sung Yang Praagman 199090011 6 5 6 Nee 25 GoSwim
Suzie Pellis 200701600 9 9 9 1,5 Ja 10 Hieronymus
Sven Schutte 198604713 9 9 9 Ja 30 Zwemlust-den Hommel
Sygrid Groustra 199307804 7 7 7 A,1,5,12,96,97,99 Nee 20 KNZB
Syreeta van Amelsvoort 198190002 8 8 8 Nee 35 BZV
Tamar Montecinos 197801288 14 14 14 Ja 35 ZPC De Hof
Theo Oosterkamp 197700715 10 9 10 Nee 40 Aquapoldro
Thijmen van Dijk 199207183 4 4 4 F Ja 25 Oceanus
Thijs Bruinenberg 200204063 14 0 0 Ja 15 De Veene
Thijs van den End 199306803 9 8 9 8 Ja 20 ZPC Woerden
Thijs van Hofweegen 199605253 6 6 6 6,12,94,95,97 Ja 20 ZPC AMERSFOORT
Tijn van Lange 198806085 8 7 8 W,12,+ Nee 25 Aqua-Novio'94
Tim van Duuren 199802255 9 8 9 5 Ja 19 WIDEX GZC DONK
Tim Hartog 199905079 10 9 10 A,12,+ Nee 18 WZ010
Timo Jansen 199705401 14 14 14 Ja 20 BZV
Tom van der Plas 198905867 8 8 8 6,12 Nee 25 LZ 1886
Ton Frencken 198090001 7 7 7 Nee 35 KNZB
Tore Lentfert 198490009 7 7 7 Nee 30 MNC Dordrecht
Tristan Eijkelenboom 199503849 6 6 6 12+ Nee 20 MNC Dordrecht
Tristan Kornet 200200297 0 0 0 Ja 15 Zwemlust-den Hommel
Udo Weerink 199406443 14 14 14 Ja 20 De Veene
Vera Hartog 200105724 9 8 9 6,12,+ Nee 16 WZ010
Vica Meilink 200601802 10 9 10 Ja 11 De Haaien
Vincent Hendrikx 198403325 14 0 0 Ja 30 De Rog
Vivian Brak 199000520 14 14 14 INAS7 Ja 25 BZ&PC
Wenda Schippers 199008244 14 14 14 Nee 25 Woerden
Wendelien Faber 197890002 11 11 11 Nee 35 Oostdobbers
Wendy Grotenraast 197601068 14 14 14 Ja 40 De Veene
Wendy Jasperse 199506624 10 9 10 8 Nee 20 Aquarijn
Wendy de Nieuwe 196990006 7 6 7 Nee 45 Oceanus
Wendy de Roos 197290006 4 4 4 Nee 45 KNZB
Wesley Snijders 200403877 10 9 10 Ja 13 Hydra
Wesley van Spaandonk 199405627 14 14 14 Nee 20 IJsselmeer
Wesley Zwep 199190013 6 5 5 Nee 25 KNZB
Wessel Everloo 198906597 14 14 14 Ja 25 De Veene
Willem Poortinga 200105093 10 9 10 2,4 Ja 16 ZPD
Willemijn Vos 199506562 8 8 8 2,4 Ja 20 Swol 1894
Wim Edel 196500000 14 14 14 Nee 50 EZC
Wout Lenferink 198806113 14 14 14 Nee 25 De Klup Twente
Yannick Stevens 199307115 4 4 4 W,A,12 Ja 20 De Groninger Paranha's
Yanu van Leeuwen 200500509 9 8 9 Ja 12 TZC-Vahalis

Website by A. Dekker © 2010