Wedstrijden Regio Zuid

~ Overzicht zwembaden ~ Competitie ~ Swimkick-Minioren ~ Minioren-Junioren ~ Junioren-Jeugd-Senioren

Alle wedstrijden + KNZB Webkalender ~ Wedstrijden 2018 + KNZB Webkalender ~ Wedstrijden 2019 + KNZB Webkalender ~ ~ Alle wedstrijden ~ Wedstrijden 2018 ~ Wedstrijden 2019

za 22-09-2018 t/m
zo 23-09-2018
Minioren-Junioren 1
za 06-10-2018 t/m
zo 07-10-2018
Zwemcompetitie 1
za 20-10-2018 t/m
zo 21-10-2018
Junioren-Jeugd-Senioren 1
za 27-10-2018 t/m
zo 28-10-2018
Swimkick-Minioren 1
za 03-11-2018 t/m
zo 04-11-2018
Junioren-Jeugd-Senioren 2
za 10-11-2018 t/m
zo 11-11-2018
Regio Minioren Clubmeet
za 17-11-2018 t/m
zo 25-11-2018
Regio Kampioenschappen
zo 02-12-2018 t/m
zo 09-12-2018
Minioren-Junioren 2
za 12-01-2019 t/m
zo 13-01-2019
Zwemcompetitie 2
za 19-01-2019 t/m
zo 20-01-2019
Junioren-Jeugd-Senioren 3
za 26-01-2019 t/m
zo 27-01-2019
Swimkick-Minioren 2
za 09-02-2019 t/m
zo 10-02-2019
Zwemcompetitie 3
za 16-02-2019 t/m
zo 17-02-2019
Minioren-Junioren 3
za 16-03-2019 t/m
zo 17-03-2019
Junioren-Jeugd-Senioren 4
za 23-03-2019 t/m
zo 24-03-2019
Zwemcompetitie 4
za 11-05-2019 t/m
zo 12-05-2019
Swimkick-Minioren 3
za 18-05-2019 t/m
zo 26-05-2019
Regio Kampioenschappen
za 01-06-2019 t/m
zo 09-06-2019
Minioren Finale
za 08-06-2019 t/m
zo 16-06-2019
B-Kampioenschap / Slottoernooi
NIET Geplanned
ZVDO 74
NIET Geplanned
ZVDO 74
NIET Geplanned
PSV 1
MJ1-10
zo 23-09-2018
ZC Koewacht
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis ~ 3->2
De Honte ~ 20->27
De Schelde ~ 42->38
DZK ~ 35->34
Scheldestroom ~ 30->20
ZC Koewacht ~ 29->28
Totaal: 159->149 (2:18 h)
NC1-10
zo 07-10-2018
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders (C) ~ 43->43
De Bruinvis (R3) ~ 12->9
De Honte (R1) ~ 50->40
De Schelde (C) ~ 45->54
Totaal: (C-R1-R3) ~ 150->146 (2:56 h)
JJS1-10
zo 21-10-2018
+finales
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders ~ 23->17
De Bruinvis ~ 7->3
De Ganze ~ 17->14
De Honte ~ 10->5
De Schelde ~ 35->33
DZK ~ 25->37
Scheldestroom ~ 10->12
ZC Koewacht ~ 16->18
ZOC (SG) ~ 20->6
Totaal: 163->145 (3:55 h)
SM1-01
za 27-10-2018
Op za 13 oktober
De Biesboschzwemmers
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 30->16
De Biesboschzwemmers ~ 30->18
De Warande ->14
ZVDO 74 ~ 15->13
Totaal: 75->61 (1:50 h)
JJS2-10
zo 04-11-2018
+finales
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders ~ 23->24
De Bruinvis ~ 7->8
De Ganze ~ 17->8
De Honte ~ 10->18
De Schelde ~ 35->38
DZK ~ 25->26
Scheldestroom ~ 10->21
ZC Koewacht ~ 16->30
ZOC (SG) ~ 20->16
Totaal: 163->189 (3:23 h)
RMC-10
zo 11-11-2018
ZC Koewacht
Vliegende Vaart, Terneuzen

RK-10
za 17-11-2018
t/m
zo 25-11-2018

Zeeland
DZK / KNZB Zuid
Vrijburgbad, Vlissingen

MJ2-10
zo 09-12-2018
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis ~ 3->3
De Honte ~ 20->16
De Schelde ~ 42->43
Scheldestroom ~ 30->46
ZC Koewacht ~ 29->18
Totaal: 124->126 (2:35 h)
NC2-10
zo 13-01-2019
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis (R3) ~ 12->9
De Schelde (C) ~ 45->49
Scheldestroom (C) ~ 70->71
Totaal: (C-R3) ~ 127->129 (3:35 h)
JJS3-10
zo 20-01-2019
+finales
De Bruinvis
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders ~ 23
De Bruinvis ~ 7
De Ganze ~ 17
De Honte ~ 10
De Schelde ~ 35
DZK ~ 15
Scheldestroom ~ 10
ZC Koewacht ~ 16
ZOC (SG) ~ 20
Totaal: 153
SM2-01
za 26-01-2019
De Warande
De Warande, Oosterhout
Bijtelskil ~ 30
De Biesboschzwemmers ~ 30
De Warande
ZVDO 74 ~ 15
Totaal: 75
NC3-10
zo 10-02-2019
De Honte
Reynaertland, Hulst
De Bruinvis (R3) ~ 12
De Honte (R1) ~ 50
Scheldestroom (C) ~ 70
ZC Koewacht (R1) ~ 52
Totaal: (C-R1-R3) ~ 184
MJ3-10
zo 17-02-2019
De Honte
Reynaertland, Hulst
De Bruinvis ~ 4
De Honte ~ 20
De Schelde ~ 42
Scheldestroom ~ 30
ZC Koewacht ~ 29
Totaal: 125
JJS4-10
zo 17-03-2019
+finales
ZC Koewacht
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders ~ 23
De Bruinvis ~ 7
De Ganze ~ 17
De Honte ~ 10
De Schelde ~ 35
DZK ~ 15
Scheldestroom ~ 10
ZC Koewacht ~ 16
ZOC (SG) ~ 20
Totaal: 153
NC4-10
zo 24-03-2019
De Bruinvis
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis (R3) ~ 12
De Honte (R1) ~ 50
De Schelde (C) ~ 45
Scheldestroom (C) ~ 70
Totaal: (C-R1-R3) ~ 177
SM3-01
za 11-05-2019
Bijtelskil
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 30
De Biesboschzwemmers ~ 30
De Warande
ZVDO 74 ~ 15
Totaal: 75
RK
za 18-05-2019
t/m
zo 26-05-2019

PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven

MF-10
za 01-06-2019
t/m
zo 02-06-2019

Zeeland
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen

ST-10
za 08-06-2019
t/m
zo 09-06-2019

Zeeland
vereniging -
Het Sasse Zwembad, Sas van Gent

MJ1-20
zo 23-09-2018
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
De Bevelanders ~ 12->12
De Biesboschzwemmers ~ 20->11
De Ganze ~ 13->9
De Krabben ~ 0->2
De Zilvermeeuw ~ 5->4
DIO ~ 0->9
Hieronymus ~ 40->40
SBC2000 ~ 31->32
ZC Aquadream ~ 10->11
ZOC (SG) ~ 12->9
Totaal: 143->139 (2:48 h)
NC1-11
zo 07-10-2018
ZC Koewacht
Reynaertland, Hulst
DZK 2 (R1) ~ 50->39
Scheldestroom (C) ~ 70->59
ZC Koewacht (R1) ~ 52->49
Totaal: (C-R1) ~ 172->147 (3:22 h)
JJS1-20
zo 21-10-2018
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Krabben ~ 0->1
De Vennen ~ 10->11
De Warande ~ 17->11
De Wildert ~ 9->3
Hieronymus ~ 33->36
SBC2000 ~ 33->24
TRB-RES ~ 40->50
ZC Aquadream ~ 10->5
Totaal: 152->141 (3:34 h)
SM1-10
zo 28-10-2018
De Honte
Reynaertland, Hulst
De Bruinvis ~ 1
De Honte ~ 25->16
De Schelde ~ 48->31
Scheldestroom ~ 30->25
ZC Koewacht ~ 24->21
Totaal: 128->93 (1:50 h)
JJS2-20
zo 04-11-2018
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Krabben ~ 0
De Vennen ~ 10->14
De Warande ~ 9->25
De Wildert ~ 9->9
Hieronymus ~ 33->35
SBC2000 ~ 33->33
ZC Aquadream ~ 10->3
Totaal: 104->119 (3:36 h)
RMC-40
zo 11-11-2018
Brabant
Hieronymus / KNZB Zuid
De Stok, Roosendaal

RK-40
za 17-11-2018
t/m
zo 25-11-2018

Brabant
KNZB Zuid
De Tongelreep 10, Eindhoven

MJ2-20
zo 09-12-2018
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders ~ 12->15
De Ganze ~ 13->12
De Krabben ~ 0
De Zilvermeeuw ~ 5->10
DIO ~ 0->7
DZK ~ 35->19
Hieronymus ~ 40->36
ZOC (SG) ~ 12->8
Totaal: 117->107 (2:55 h)
NC2-11
zo 13-01-2019
De Honte
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders (C) ~ 43->37
De Honte (R1) ~ 50->49
DZK 2 (R1) ~ 50->38
ZC Koewacht (R1) ~ 52->49
Totaal: (C-R1) ~ 195->173 (4:00 h)
JJS3-39
zo 20-01-2019
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Dommelbaarzen ~ 20
De Krabben ~ 0
De Vennen ~ 10
De Wildert ~ 9
Hieronymus ~ 33
SBC2000 ~ 33
TRB-RES ~ 40
WZV ~ 25
ZC Aquadream ~ 10
Totaal: 180
SM2-10
zo 27-01-2019
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis ~ 1
De Honte ~ 25
De Schelde ~ 48
Scheldestroom ~ 30
ZC Koewacht ~ 24
Totaal: 128
NC3-11
zo 10-02-2019
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders (C) ~ 43
De Schelde (C) ~ 45
Totaal: (C) ~ 88
MJ3-20
zo 17-02-2019
ZOC (SG) / Onderdak
Sportblok, Zierikzee
De Bevelanders ~ 12
De Ganze ~ 13
De Krabben
De Zilvermeeuw ~ 5
DIO ~ 0
DZK ~ 25
Hieronymus ~ 40
ZC Aquadream ~ 10
ZOC (SG) ~ 12
Totaal: 117
JJS4-20
zo 17-03-2019
SBC2000
De Wisselaar, Breda
Aegir ~ 18
De Krabben ~ 0
De Treffers ~ 18
De Vennen ~ 10
De Wildert ~ 9
Hydra ~ 20
Lutra ~ 11
SBC2000 ~ 33
Thalassa ~ 8
Tiamat ~ 12
WZV ~ 25
ZC Aquadream ~ 10
Totaal: 174
NC4-11
zo 24-03-2019
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders (C) ~ 43
DZK 2 (R1) ~ 50
ZC Koewacht (R1) ~ 52
Totaal: (C-R1) ~ 145
SM3-10
zo 12-05-2019
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis ~ 1
De Honte ~ 25
De Schelde ~ 48
Scheldestroom ~ 30
ZC Koewacht ~ 24
Totaal: 128
MF-40
za 08-06-2019
t/m
zo 09-06-2019

Brabant
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg

ST-40
za 15-06-2019
t/m
zo 16-06-2019

Brabant
SBC2000
De Wisselaar, Breda

MJ1-40
zo 23-09-2018
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
DBD ~ 6->4
De Vennen ~ 10->6
Hydra ~ 10->5
Lutra ~ 10->14
Tiamat ~ 13->9
V.Z.V. Njord ~ 25->34
ZVDO 74 ~ 15
Totaal: 89->72 (1:35 h)
NC1-20
zo 07-10-2018
De Columbiaan
Sportboulevard, Dordrecht
De Columbiaan (09) (A) ->42
DZK (A) ~ 30->28
Hieronymus (H) ~ 40->34
MNC Dordrecht (11) (A) ->38
Totaal: (A-H) ~ 70->142 (2:50 h)
JJS1-40
zo 21-10-2018
Nautilus
Laco, Veghel
AquAmigos ~ 20
BZV ~ 20->5
De Dommelbaarzen ~ 20->22
De Treffers ~ 18->10
Nautilus ~ 7->8
SWNZ (SG) ~ 15->13
WZV ~ 25->25
Totaal: 125->83 (3:05 h)
SM1-11
zo 28-10-2018
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
De Bevelanders ~ 10->6
De Ganze ~ 7->5
De Krabben ~ 0
De Zilvermeeuw ~ 8->11
DZK ~ 50->42
Hieronymus ~ 30->27
ZOC (SG) ~ 2->1
Totaal: 107->92 (2:09 h)
JJS2-40
zo 04-11-2018
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
AquAmigos ~ 20
Arethusa ~ 25->23
BZV ~ 20->19
De Treffers ~ 18->25
TRB-RES ~ 40->48
WZV ~ 25->31
Totaal: 148->146
RMC-60
zo 11-11-2018
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray

RK-60
za 17-11-2018
t/m
zo 25-11-2018

Limburg
Kimbria / KNZB Zuid
Geusseltbad, Maastricht

MJ2-30
zo 09-12-2018
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Warande ~ 20->35
SBC2000 ~ 31->39
TRB-RES ~ 47->44
WZV ~ 21->24
ZC Aquadream ~ 10->10
Totaal: 129->152 (3:05 h)
NC2-20
zo 13-01-2019
MNC Dordrecht
Sportboulevard, Dordrecht
De Columbiaan (09) (A) ->40
DZK (A) ~ 30->28
Hieronymus (H) ~ 40->32
MNC Dordrecht (11) (A) ->35
Totaal: (A-H) ~ 70->135 (3:00 h)
JJS3-40
zo 20-01-2019
De Warande
De Warande, Oosterhout
AquAmigos ~ 20
Arethusa ~ 25
Budel ~ 10
BZV ~ 20
DBD ~ 7
De Treffers ~ 18
De Warande
Hydra ~ 20
Lutra ~ 11
Nautilus ~ 7
Nuenen ~ 15
PSV 1 ~ 32
SWNZ (SG) ~ 15
Tempo ~ 25
Thalassa ~ 8
V.Z.V. Njord ~ 30
Zeester-Meerval ~ 30
Totaal: 293
SM2-11
zo 27-01-2019
De Ganze
Omnium, Goes
De Bevelanders ~ 10
De Ganze ~ 7
De Krabben ~ 0
DZK ~ 50
Hieronymus ~ 30
ZOC (SG) ~ 2
Totaal: 99
NC3-20
zo 10-02-2019
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Columbiaan (09) (A)
DZK (A) ~ 30
Hieronymus (H) ~ 40
MNC Dordrecht (11) (A)
Totaal: (A-H) ~ 70
MJ3-30
zo 17-02-2019
De Warande
De Warande, Oosterhout
De Biesboschzwemmers ~ 20
De Vennen ~ 10
De Warande ~ 20
SBC2000 ~ 31
TRB-RES ~ 47
WZV ~ 21
Totaal: 149
JJS4-40
zo 17-03-2019
De Warande
De Warande, Oosterhout
AquAmigos ~ 20
Arethusa ~ 25
BZV ~ 20
DBD ~ 7
De Dommelbaarzen ~ 20
De Warande ~ 35
Hieronymus ~ 33
Nautilus ~ 0
Nuenen ~ 15
PSV 2 ~ 20
SWNZ (SG) ~ 15
Tempo ~ 25
TRB-RES ~ 40
V.Z.V. Njord ~ 30
Zeester-Meerval ~ 30
Totaal: 335
NC4-20
zo 24-03-2019
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
De Columbiaan (09) (A)
DZK (A) ~ 30
Hieronymus (H) ~ 40
MNC Dordrecht (11) (A)
Totaal: (A-H) ~ 70
SM3-11
zo 12-05-2019
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders ~ 10
De Ganze ~ 7
De Krabben ~ 0
De Zilvermeeuw ~ 8
DZK ~ 50
Hieronymus ~ 30
ZOC (SG) ~ 2
Totaal: 107
MF-60
za 08-06-2019
t/m
zo 09-06-2019

Limburg
ZC Valkenburg
Polfermolen, Valkenburg ad Geul

ST-60
za 15-06-2019
t/m
zo 16-06-2019

Limburg
Mosa-Regio
De Wisselslag, Blerick

MJ1-41
zo 23-09-2018
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Warande ~ 20->25
Nuenen ~ 10->17
PSV 1 ~ 26->53
PSV 2 ~ 38
TRB-RES ~ 47->48
WZV ~ 21->26
Totaal: 162->169 (3:06 h)
NC1-21
zo 07-10-2018
De Ganze
Omnium, Goes
De Ganze (R2) ~ 25->21
De Krabben (R2) ~ 0
De Wildert (R3) ~ 23->22
De Zilvermeeuw (R3) ~ 18->11
ZDF (R3) ~ 23->13
ZOC (SG) (R3) ~ 22->21
Totaal: (R2-R3) ~ 111->88 (1:45 h)
JJS1-50
zo 21-10-2018
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
Aegir ~ 18->22
Arethusa ~ 25->25
DBD ~ 7->6
Hydra ~ 20->14
Lutra ~ 11->12
Nederweert ~ 15->11
PSV 1 ~ 32->54
PSV 2 ~ 31
Tempo ~ 25->26
Thalassa ~ 8->14
Tiamat ~ 10->15
V.Z.V. Njord ~ 30->30
Zeester-Meerval ~ 30->18
Totaal: 262->247 (4:28 h)
SM1-30
zo 28-10-2018
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Vennen ~ 4->5
DIO ~ 13->8
SBC2000 ~ 27->25
TRB-RES ~ 28->28
WZV ~ 10->8
ZC Aquadream ~ 6->4
Totaal: 88->78 (1:48 h)
JJS2-41
zo 04-11-2018
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
DBD ~ 7->5
Hydra ~ 20->12
Lutra ~ 11->13
Nautilus ~ 7->8
Nederweert ~ 15->5
PSV 2 ~ 20->30
SWNZ (SG) ~ 15->14
Thalassa ~ 8->9
V.Z.V. Njord ~ 30->36
Totaal: 133->132 (3:16 h)
RMC-70
zo 11-11-2018
Kimbria
Geusseltbad, Maastricht

MJ2-40
zo 09-12-2018
De Dommelbaarzen
Dommelbad, Boxtel
DBD ~ 6->4
De Biesboschzwemmers ~ 20->16
De Dommelbaarzen ~ 17->21
De Vennen ~ 10->7
PSV 2 ~ 38->33
SWNZ (SG) ~ 12->16
Tiamat ~ 8->5
V.Z.V. Njord ~ 25->17
Totaal: 136->119 (3:05 h)
NC2-21
zo 13-01-2019
ZOC (SG) / Zeelandia
Groenewoud, Kapelle
De Ganze (R2) ~ 25->16
De Krabben (R2) ~ 0
De Wildert (R3) ~ 23->24
De Zilvermeeuw (R3) ~ 18->10
ZDF (R3) ~ 23->16
ZOC (SG) (R3) ~ 22->19
Totaal: (R2-R3) ~ 111->85 (2:05 h)
JJS3-60
zo 20-01-2019
Geen organisatie
vereniging -
zwembad -
Aegir ~ 18
De Rog
Mosa-Regio ~ 26
Nederweert ~ 15
Noord-Limburg (SG) ~ 15
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 43
PSV 2 ~ 31
ReSet (SG) ~ 14
Tiamat ~ 15
ZC Valkenburg ~ 12
ZEPS ~ 30
Totaal: 219
SM2-30
zo 27-01-2019
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
AquAmigos ~ 15
De Treffers ~ 13
De Vennen ~ 4
De Zilvermeeuw ~ 8
DIO ~ 13
SBC2000 ~ 27
Tempo ~ 5
TRB-RES ~ 28
WZV ~ 10
ZC Aquadream ~ 6
Totaal: 129
NC3-21
zo 10-02-2019
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Ganze (R2) ~ 25
De Krabben (R2) ~ 0
De Wildert (R3) ~ 23
De Zilvermeeuw (R3) ~ 18
ZDF (R3) ~ 23
ZOC (SG) (R3) ~ 22
Totaal: (R2-R3) ~ 111
MJ3-40
zo 17-02-2019
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DBD ~ 6
De Dommelbaarzen ~ 17
DZT 62 ~ 8
Lutra ~ 10
Nuenen ~ 10
PSV 1 ~ 26
Tiamat ~ 9
V.Z.V. Njord ~ 25
Zeester-Meerval ~ 20
Totaal: 131
JJS4-60
zo 17-03-2019
Mosa-Regio
De Wisselslag, Blerick
Budel ~ 10
De Rog
Mosa-Regio ~ 26
Nederweert ~ 15
Noord-Limburg (SG) ~ 15
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 43
ReSet (SG) ~ 14
ZC Valkenburg ~ 12
ZEPS ~ 30
Totaal: 165
NC4-21
zo 24-03-2019
De Wildert
De Wildert, Zundert
De Ganze (R2) ~ 25
De Krabben (R2) ~ 0
De Wildert (R3) ~ 23
De Zilvermeeuw (R3) ~ 18
ZDF (R3) ~ 23
ZOC (SG) (R3) ~ 22
Totaal: (R2-R3) ~ 111
SM3-30
zo 12-05-2019
Inzwemmen 15:00
DIO
De Banakker, Etten-Leur
DIO ~ 13
SBC2000 ~ 27
TRB-RES ~ 28
ZC Aquadream ~ 6
Totaal: 74
MJ1-50
zo 23-09-2018
Zeester-Meerval
3 Essen bad, Uden
AquAmigos ~ 15->9
Arethusa ~ 15->24
De Dommelbaarzen ~ 17->16
De Treffers ~ 20->23
DZT 62 ~ 8->10
SWNZ (SG) ~ 12->13
Zeester-Meerval ~ 20->10
Totaal: 107->105
NC1-22
zo 07-10-2018
Inzwemmen 15:15
DIO
De Banakker, Etten-Leur
DIO (R1) ~ 25->29
Hieronymus 2 (R2) ~ 22->27
SBC2000 (R1) ~ 38->33
ZC Aquadream (R1) ~ 25->30
Totaal: (R1-R2) ~ 110->119 (2:55 h)
JJS1-60
zo 21-10-2018
met finale
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
Budel ~ 10->7
De Rog ->8
Mosa-Regio ~ 26->21
Noord-Limburg (SG) ~ 15->15
ReSet (SG) ~ 14->19
Totaal: 65->70 (2:39 h)
SM1-40
zo 28-10-2018
SWNZ (SG)
Dommelbad, Boxtel
AquAmigos ~ 15
Arethusa ~ 15->13
BZV ~ 12->7
DBD ~ 8->8
De Dommelbaarzen ~ 12->27
De Treffers ~ 13->22
Nautilus ~ 0->5
PSV 1 ~ 35->39
SWNZ (SG) ~ 15->19
Totaal: 125->140 (2:30 h)
JJS2-50
zo 04-11-2018
Tempo
De Wedert, Valkenswaard
Aegir ~ 18->9
De Dommelbaarzen ~ 20->26
De Rog ->8
Nuenen ~ 15->20
PSV 1 ~ 0
Tempo ~ 25->20
Tiamat ~ 10
Zeester-Meerval ~ 30->24
Totaal: 118->107
MJ2-50
zo 09-12-2018
Arethusa
Golfbad, Oss
AquAmigos ~ 15
Arethusa ~ 20
De Treffers ~ 20
DZT 62 ~ 8
Hydra ~ 10
Lutra ~ 10
Nuenen ~ 10
PSV 1 ~ 9
Zeester-Meerval ~ 20
Totaal: 122
NC2-22
zo 13-01-2019
Aquadream
De Stok, Roosendaal
DIO (R1) ~ 25->23
Hieronymus 2 (R2) ~ 22->22
SBC2000 (R1) ~ 38->38
ZC Aquadream (R1) ~ 25->22
Totaal: (R1-R2) ~ 110->105 (2:39 h)
JJS3-90
zo 20-01-2019
Regio Oost
vereniging -
zwembad -
Merlet ~ 0

SM2-40
zo 27-01-2019
DBD
ZIB, Best
Aegir ~ 20
Arethusa ~ 15
BZV ~ 12
DBD ~ 8
De Dommelbaarzen ~ 12
SWNZ (SG) ~ 20
Totaal: 87
NC3-22
zo 10-02-2019
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
DIO (R1) ~ 25
DZK 2 (R1) ~ 50
Hieronymus 2 (R2) ~ 22
SBC2000 (R1) ~ 38
ZC Aquadream (R1) ~ 25
Totaal: (R1-R2) ~ 160
MJ3-50
zo 17-02-2019
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
AquAmigos ~ 15
Arethusa ~ 20
De Treffers ~ 20
Hydra ~ 10
PSV 2 ~ 38
SWNZ (SG) ~ 12
Totaal: 115
JJS4-90
zo 17-03-2019
Regio Oost
vereniging -
zwembad -
Merlet ~ 0

NC4-22
zo 24-03-2019
SBC2000
De Wisselaar, Breda
DIO (R1) ~ 25
EOZC (R2) ~ 38
Hieronymus 2 (R2) ~ 22
SBC2000 (R1) ~ 38
ZC Aquadream (R1) ~ 25
Totaal: (R1-R2) ~ 148
SM3-35
zo 12-05-2019
De Vennen
De Vennen, Dongen
AquAmigos ~ 15
BZV ~ 12
De Vennen ~ 4
WZV ~ 10
Totaal: 41
MJ1-60
zo 23-09-2018
vast j 13.30 w 14.00
Mosa-Regio
De Wisselslag, Blerick
HZPC ~ 16->23
Mosa-Regio ~ 22->16
Nederweert ~ 15->6
Noord-Limburg (SG) ~ 36->22
Totaal: 89->67 (2:02 h)
NC1-30
zo 07-10-2018
vast
De Warande
De Warande, Oosterhout
De Devel (11) (B) ->26
De Warande (B) ->47
Nuenen (A) ~ 53->55
ZVVS (11) (A) ->34
Totaal: (A-B) ~ 53->162 (3:11 h)
JJS1-69
zo 21-10-2018
vast
ZEPS
Steinerbos, Stein
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 43->33
ZC Valkenburg ~ 12->9
ZEPS ~ 30->26
Totaal: 85->68
SM1-50
zo 28-10-2018
Nuenen
Laco De Drietip, Nuenen
Aegir ~ 20
DZT 62 ~ 12
Hydra ~ 0
Lutra ~ 5
Merlet ~ 15
Nuenen ~ 12
Zeester-Meerval ~ 15
Totaal: 79
JJS2-60
zo 04-11-2018
ReSet (SG)
De Wisselslag, Blerick
Budel ~ 10
Mosa-Regio ~ 26
Noord-Limburg (SG) ~ 15
ReSet (SG) ~ 14
Totaal: 65
MJ2-60
zo 09-12-2018
vast j 13.30 w 14.00
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
HZPC ~ 16->20
Mosa-Regio ~ 22->12
Nederweert ~ 15->8
Noord-Limburg (SG) ~ 36->23
Totaal: 89->63 (1:57 h)
NC2-30
zo 13-01-2019
vast
ZVVS
Sportcentrum, Papendrecht
De Devel (11) (B) ->32
De Warande (B) ->48
Nuenen (A) ~ 53->55
ZVVS (11) (A) ->32
Totaal: (A-B) ~ 53->167
SM2-50
zo 27-01-2019
Lutra
De Wissen, Helmond
DZT 62 ~ 12
Hydra ~ 0
Lutra ~ 5
Merlet ~ 15
Nuenen ~ 12
Tiamat ~ 3
Zeester-Meerval ~ 15
Totaal: 62
NC3-30
zo 10-02-2019
vast
De Devel
Sportcentrum, Papendrecht
De Devel (11) (B)
De Warande (B)
Nuenen (A) ~ 53
ZVVS (11) (A)
Totaal: (A-B) ~ 53
MJ3-60
zo 17-02-2019
vast inzwem 14.15
HZPC
De Berkel, Horst
HZPC ~ 16
Mosa-Regio ~ 22
Nederweert ~ 15
Noord-Limburg (SG) ~ 36
Totaal: 89
NC4-30
zo 24-03-2019
vast
Nuenen
De Warande, Oosterhout
De Devel (11) (B)
De Warande (B)
Nuenen (A) ~ 53
ZVVS (11) (A)
Totaal: (A-B) ~ 53
SM3-40
zo 12-05-2019
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa ~ 15
DBD ~ 8
De Dommelbaarzen ~ 12
De Treffers ~ 13
Merlet ~ 15
SWNZ (SG) ~ 15
Zeester-Meerval ~ 15
Totaal: 93
MJ1-61
zo 23-09-2018
Patrick-De Roersoppers (SG) / De Roersoppers
In de Bandert, Echt
De Rog ->9
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 45->40
ReSet (SG) ~ 14->14
RZ ~ 28->28
RZL ~ 20->23
Totaal: 107->114 (2:45 h)
NC1-31
zo 07-10-2018
WZV
Olympiabad, Waalwijk
AquAmigos (R2) ~ 35->26
De Treffers (R2) ~ 50->44
WZV (R1) ~ 41->43
Totaal: (R1-R2) ~ 126->113 (2:38 h)
JJS1-90
zo 21-10-2018
Regio Oost
vereniging -
zwembad -
Merlet ~ 0

SM1-51
zo 28-10-2018
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
Budel ~ 15->20
Tempo ~ 5->6
Tiamat ~ 5->8
V.Z.V. Njord ~ 20->21
Totaal: 45->55 (1:40 h)
JJS2-69
zo 04-11-2018
vast
ZC Valkenburg
Polfermolen, Valkenburg ad Geul
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 43->32
ZC Valkenburg ~ 12->9
ZEPS ~ 30->25
Totaal: 85->66 (2:02 h)
MJ2-61
zo 09-12-2018
RZ
De Roerdomp, Roermond
De Rog ->9
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 45->43
ReSet (SG) ~ 14->14
RZ ~ 28->25
RZL ~ 20->21
Totaal: 107->112 (2:41 h)
NC2-31
zo 13-01-2019
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
AquAmigos (R2) ~ 35->31
De Treffers (R2) ~ 45->55
WZV (R1) ~ 41->46
Totaal: (R1-R2) ~ 121->132
SM2-51
zo 27-01-2019
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel ~ 15
PSV 1 ~ 36
V.Z.V. Njord ~ 20
Totaal: 71
NC3-31
zo 10-02-2019
vereniging -
Olympiabad, Waalwijk
AquAmigos (R2) ~ 35
De Treffers (R2) ~ 42
WZV (R1) ~ 41
Totaal: (R1-R2) ~ 118
MJ3-61
zo 17-02-2019
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 45
ReSet (SG) ~ 14
RZ ~ 28
RZL ~ 20
Totaal: 107
NC4-31
zo 24-03-2019
AquAmigos
Die Heygrave, Vlijmen
AquAmigos (R2) ~ 35
De Treffers (R2) ~ 48
WZV (R1) ~ 41
Totaal: (R1-R2) ~ 124
SM3-45
zo 12-05-2019
DZT 62
De Wiemel, Deurne
Aegir ~ 20
DZT 62 ~ 12
Hydra ~ 0
Lutra ~ 5
Nuenen ~ 12
Totaal: 49
MJ1-62
zo 23-09-2018
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Eurode KZC ~ 16
Hellas-Glana ~ 45->50
Kimbria
Parkstad (SG) ~ 38->21
Vaals 75
ZC Eijsden ~ 15->32
ZC Valkenburg ~ 10->5
ZEPS ~ 26->22
Totaal: 150->130 (2:35 h)
NC1-51
zo 07-10-2018
vast
Argo
De Neul, Sint-Oedenrode
Argo (C) ~ 26->24
Tempo (C) ~ 35->31
Zeester-Meerval (C) ~ 45->33
Totaal: (C) ~ 106->88 (2:25 h)
JJS1-99
zo 21-10-2018
Geen deelname
vereniging -
zwembad -
Nuenen ~ 0

SM1-60
zo 28-10-2018
vast j 13.30 w 14.00
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
De Rog ->10
HZPC ~ 13->13
Mosa-Regio ~ 8->5
Nederweert ~ 8->8
Noord-Limburg (SG) ~ 34->15
Totaal: 63->51 (1:35 h)
JJS2-90
zo 04-11-2018
Regio Oost
vereniging -
zwembad -
Merlet ~ 0

MJ2-62
zo 02-12-2018
OP 2 DECEMBER!
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Eurode KZC ~ 16->15
Hellas-Glana ~ 45->40
Kimbria
Parkstad (SG) ~ 38->29
Vaals 75
ZC Eijsden ~ 15->20
ZC Valkenburg ~ 10->5
ZEPS ~ 26->20
Totaal: 150->129 (2:41 h)
NC2-51
zo 13-01-2019
vast
De Dommelbaarzen
Dommelbad, Boxtel
De Dommelbaarzen (B) ~ 40->48
SWNZ (SG) (C) ~ 55->57
Tempo (C) ~ 35->33
Totaal: (B-C) ~ 130->138 (3:12 h)
SM2-60
zo 27-01-2019
vast j 13.30 w 14.00
Mosa-Regio
De Wisselslag, Blerick
De Rog
HZPC ~ 13
Mosa-Regio ~ 8
Nederweert ~ 8
Noord-Limburg (SG) ~ 37
Totaal: 66
NC3-51
zo 10-02-2019
vast
SWNZ (SG)
De Tongelreep 10, Eindhoven
Argo (C) ~ 26
De Dommelbaarzen (B) ~ 40
Hydra (C) ~ 50
SWNZ (SG) (C) ~ 55
Tempo (C) ~ 35
Zeester-Meerval (C) ~ 45
Totaal: (B-C) ~ 251
MJ3-62
zo 17-02-2019
Parkstad (SG)
D'r Pool, Kerkrade
Eurode KZC ~ 16
Hellas-Glana ~ 45
Kimbria
Parkstad (SG) ~ 38
Vaals 75
ZC Eijsden ~ 15
ZC Valkenburg ~ 10
ZEPS ~ 26
Totaal: 150
NC4-51
zo 24-03-2019
vast
Zeester-Meerval
3 Essen bad, Uden
De Dommelbaarzen (B) ~ 40
SWNZ (SG) (C) ~ 55
Zeester-Meerval (C) ~ 45
Totaal: (B-C) ~ 140
SM3-50
zo 12-05-2019
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
Budel ~ 15
PSV 1 ~ 37
Tempo ~ 5
Tiamat ~ 4
V.Z.V. Njord ~ 20
Totaal: 81
MJ1-99
za 22-09-2018
Geen deelname
vereniging -
zwembad -
Bijtelskil
Thalassa ~ 9
Totaal: 9
NC1-52
zo 07-10-2018
vast
SWNZ (SG)
Dommelbad, Boxtel
De Dommelbaarzen (B) ~ 40->47
Hydra (C) ~ 50->43
SWNZ (SG) (C) ~ 55->62
Totaal: (B-C) ~ 145->152 (3:08 h)
SM1-61
zo 28-10-2018
Patrick-De Roersoppers (SG) / De Roersoppers
Laco Roerdalen, Melick
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 26->27
ReSet (SG) ~ 8->8
RZ ~ 28->31
RZL ~ 15->15
Totaal: 77->81 (2:10 h)
MJ2-99
za 08-12-2018
Geen deelname
vereniging -
zwembad -
Bijtelskil
Thalassa ~ 9
Totaal: 9
NC2-52
zo 13-01-2019
vast
Zeester-Meerval
3 Essen bad, Uden
Argo (C) ~ 26
Hydra (C) ~ 50
Zeester-Meerval (C) ~ 45
Totaal: (C) ~ 121
SM2-61
zo 27-01-2019
RZL
Laco zwembad, Haelen
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 26
ReSet (SG) ~ 8
RZ ~ 28
RZL ~ 15
Totaal: 77
NC3-53
zo 10-02-2019
Tiamat
De Albatros, Eersel
BZV (R2) ~ 35
Nautilus (R2) ~ 20
Tiamat (R2) ~ 30
Totaal: (R2) ~ 85
MJ3-99
za 16-02-2019
Geen deelname
vereniging -
zwembad -
Bijtelskil
Thalassa ~ 9
Totaal: 9
NC4-52
zo 24-03-2019
vast
Tempo
De Wedert, Valkenswaard
Argo (C) ~ 26
Hydra (C) ~ 50
Tempo (C) ~ 35
Totaal: (C) ~ 111
SM3-60
zo 12-05-2019
vast inzwem 14:15
HZPC
De Berkel, Horst
De Rog
HZPC ~ 13
Mosa-Regio ~ 8
Nederweert ~ 8
Noord-Limburg (SG) ~ 37
Totaal: 66
NC1-54
zo 07-10-2018
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
BZV (R2) ~ 35->25
De Dokkelaers (R3) ~ 25->19
EOZC (R2) ~ 38->35
Thalassa (R3) ~ 29->28
Tiamat (R2) ~ 30->23
Totaal: (R2-R3) ~ 157->130 (2:35 h)
SM1-62
zo 28-10-2018
ZC Valkenburg
Polfermolen, Valkenburg ad Geul
Eurode KZC ~ 15
Hellas-Glana ~ 40
Kimbria
ZC Eijsden ~ 20
ZC Valkenburg ~ 8
ZEPS ~ 13
Totaal: 96
NC2-53
zo 13-01-2019
De Waalstroom
Erica Terpstrabad, Nijmegen
BZV (R2) ~ 35->30
De Waalstroom (05) (R2) ~ 37->37
EOZC (R2) ~ 38->32
Merlet (R1) ~ 30->30
Totaal: (R1-R2) ~ 140->129 (2:49 h)
SM2-62
zo 27-01-2019
ZEPS
Steinerbos, Stein
Eurode KZC ~ 15
Hellas-Glana ~ 40
Kimbria
ZC Eijsden ~ 20
ZC Valkenburg ~ 8
ZEPS ~ 13
Totaal: 96
NC3-54
zo 10-02-2019
EOZC
De Roodloop, Hilvarenbeek
Aegir (R3) ~ 39
De Dokkelaers (R3) ~ 25
De Punderman (R2) ~ 25
EOZC (R2) ~ 38
Totaal: (R2-R3) ~ 127
NC4-53
zo 24-03-2019
Thalassa
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
BZV (R2) ~ 35
De Punderman (R2) ~ 25
Nautilus (R2) ~ 20
Thalassa (R3) ~ 29
Tiamat (R2) ~ 30
Totaal: (R2-R3) ~ 139
SM3-61
zo 12-05-2019
ReSet (SG)
De Wisselslag, Blerick
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 26
ReSet (SG) ~ 8
RZ ~ 28
RZL ~ 15
Totaal: 77
NC1-55
zo 07-10-2018
vast
DBD
ZIB, Best
DBD (R1) ~ 42->35
Lutra (R1) ~ 32->35
V.Z.V. Njord (R1) ~ 40->42
Totaal: (R1) ~ 114->112 (3:02 h)
NC2-54
zo 13-01-2019
De Punderman
De Schop, Asten
De Punderman (R2) ~ 25
Nautilus (R2) ~ 20
Tiamat (R2) ~ 30
Totaal: (R2) ~ 75
NC3-54 B
zo 10-02-2019
Thalassa
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
De Waalstroom (05) (R2) ~ 37
Merlet (R1) ~ 30
Thalassa (R3) ~ 29
Totaal: (R1-R2-R3) ~ 96
NC4-54
zo 24-03-2019
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Aegir (R3) ~ 39
De Dokkelaers (R3) ~ 25
De Waalstroom (05) (R2) ~ 37
Merlet (R1) ~ 30
Totaal: (R1-R2-R3) ~ 131
SM3-62
zo 12-05-2019
Eurode KZC
D'r Pool, Kerkrade
Eurode KZC ~ 15
Hellas-Glana ~ 40
Kimbria
ZC Eijsden ~ 20
ZC Valkenburg ~ 8
ZEPS ~ 13
Totaal: 96
NC1-56
zo 07-10-2018
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Aegir (R3) ~ 39->42
De Punderman (R2) ~ 25->23
De Waalstroom (05) (R2) ~ 37->35
Merlet (R1) ~ 30->30
Nautilus (R2) ~ 20->18
Totaal: (R1-R2-R3) ~ 151->148 (3:27 h)
NC2-55
zo 13-01-2019
vast
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
DBD (R1) ~ 42->37
Lutra (R1) ~ 32->33
V.Z.V. Njord (R1) ~ 40->44
Totaal: (R1) ~ 114->114 (2:50 h)
NC3-55
zo 10-02-2019
vast
DBD
ZIB, Best
DBD (R1) ~ 42
Lutra (R1) ~ 32
V.Z.V. Njord (R1) ~ 40
Totaal: (R1) ~ 114
NC4-55
zo 24-03-2019
vast
Lutra
De Wissen, Helmond
DBD (R1) ~ 42
Lutra (R1) ~ 32
V.Z.V. Njord (R1) ~ 40
Totaal: (R1) ~ 114
NC1-57
zo 07-10-2018
vast
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel (R2) ~ 0->27
DZT 62 (R2) ~ 38->32
Noord-Limburg (SG) (R2) ~ 40->32
Totaal: (R2) ~ 78->91 (2:18 h)
NC2-56
zo 13-01-2019
Aegir
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
Aegir (R3) ~ 39->35
De Dokkelaers (R3) ~ 25->19
Thalassa (R3) ~ 29->28
Totaal: (R3) ~ 93->82 (1:54 h)
NC3-57
zo 10-02-2019
vast
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
Budel (R2) ~ 0
DZT 62 (R2) ~ 38
Noord-Limburg (SG) (R2) ~ 47
Totaal: (R2) ~ 85
NC4-57
zo 24-03-2019
vast
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
Budel (R2) ~ 0
DZT 62 (R2) ~ 38
Noord-Limburg (SG) (R2) ~ 47
Totaal: (R2) ~ 85
NC1-58
zo 07-10-2018
vast
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
Arethusa (B) ~ 25->28
PSV 2 (C) ~ 60->53
TRB-RES (B) ~ 55->68
Totaal: (B-C) ~ 140->149 (2:43 h)
NC2-57
zo 13-01-2019
vast
DZT 62
De Wiemel, Deurne
Budel (R2) ~ 0->26
DZT 62 (R2) ~ 38->40
Noord-Limburg (SG) (R2) ~ 45->44
Totaal: (R2) ~ 83->110
NC3-58
zo 10-02-2019
vereniging -
zwembad -
Arethusa (B) ~ 25
PSV 2 (C) ~ 60
TRB-RES (B) ~ 55
Totaal: (B-C) ~ 140
NC4-58
zo 24-03-2019
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
Arethusa (B) ~ 25
PSV 2 (C) ~ 60
TRB-RES (B) ~ 55
Totaal: (B-C) ~ 140
NC1-60
zo 07-10-2018
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Hellas-Glana (H) ~ 38->29
HZPC (A) ~ 40->40
Parkstad (SG) (A) ~ 42->50
ZC Eijsden (A) ~ 44->43
Totaal: (A-H) ~ 164->162 (3:00 h)
NC2-58
zo 13-01-2019
vast
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa (B) ~ 25->28
PSV 2 (C) ~ 60->2
TRB-RES (B) ~ 55->64
Totaal: (B-C) ~ 140->94 (3:11 h)
NC3-60
zo 10-02-2019
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana (H) ~ 38
HZPC (A) ~ 40
Parkstad (SG) (A) ~ 42
ZC Eijsden (A) ~ 44
Totaal: (A-H) ~ 164
NC4-60
zo 24-03-2019
Inzwemmen 12:30
HZPC
De Berkel, Horst
Hellas-Glana (H) ~ 38
HZPC (A) ~ 40
Parkstad (SG) (A) ~ 42
ZC Eijsden (A) ~ 44
Totaal: (A-H) ~ 164
NC1-61
zo 07-10-2018
Mosa-Regio
De Wisselslag, Blerick
Kimbria (C) ->32
Mosa-Regio (C) ~ 30->25
Patrick-De Roersoppers (SG) (C) ~ 54->45
RZ (C) ~ 39->39
Totaal: (C) ~ 123->141
NC2-60
zo 13-01-2019
Parkstad (SG)
D'r Pool, Kerkrade
Hellas-Glana (H) ~ 38
HZPC (A) ~ 40
Parkstad (SG) (A) ~ 42
ZC Eijsden (A) ~ 44
Totaal: (A-H) ~ 164
NC3-61
za 09-02-2019
t/m
zo 10-02-2019

Kimbria
Geusseltbad, Maastricht
Kimbria (C)
Mosa-Regio (C) ~ 30
Patrick-De Roersoppers (SG) (C) ~ 54
RZ (C) ~ 39
Totaal: (C) ~ 123
NC4-61
za 23-03-2019
t/m
zo 24-03-2019

Kimbria
Geusseltbad, Maastricht
Kimbria (C)
Mosa-Regio (C) ~ 30
Patrick-De Roersoppers (SG) (C) ~ 54
RZ (C) ~ 39
Totaal: (C) ~ 123
NC1-62
zo 07-10-2018
Eurode KZC
D'r Pool, Kerkrade
Becha (R3) ->27
Eurode KZC (R2) ~ 32->31
Hellas-Glana-2 (R3) ~ 38->56
Parkstad 2 (SG) (R3) ~ 25->21
Vaals 75 (R3) ->13
Totaal: (R2-R3) ~ 95->148
NC2-61
zo 13-01-2019
Kimbria
Geusseltbad, Maastricht
Kimbria (C) ->37
Mosa-Regio (C) ~ 30->26
Patrick-De Roersoppers (SG) (C) ~ 54->58
RZ (C) ~ 39->40
Totaal: (C) ~ 123->161 (3:42 h)
NC3-62
zo 10-02-2019
Vaals 75
Hoog Vaals, Vaals
Becha (R3)
Eurode KZC (R2) ~ 32
Hellas-Glana-2 (R3) ~ 38
Parkstad 2 (SG) (R3) ~ 25
Vaals 75 (R3)
Totaal: (R2-R3) ~ 95
NC4-62
zo 24-03-2019
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Becha (R3)
Eurode KZC (R2) ~ 32
Hellas-Glana-2 (R3) ~ 38
Parkstad 2 (SG) (R3) ~ 25
Vaals 75 (R3)
Totaal: (R2-R3) ~ 95
NC1-63
zo 07-10-2018
vast
ReSet (SG)
De Roerdomp, Roermond
De Rog (R1) ->33
Nederweert (R1) ~ 45->27
ReSet (SG) (R1) ~ 40->44
RZL (R1) ~ 35->32
Totaal: (R1) ~ 120->136 (3:00 h)
NC2-62
zo 13-01-2019
Becha
De Haamen, Beek
Becha (R3) ->36
Eurode KZC (R2) ~ 32->31
Hellas-Glana-2 (R3) ~ 38->41
Parkstad 2 (SG) (R3) ~ 25->19
Vaals 75 (R3) ->12
Totaal: (R2-R3) ~ 95->139 (3:00 h)
NC3-63
zo 10-02-2019
vast
vereniging -
zwembad -
De Rog (R1)
Nederweert (R1) ~ 45
ReSet (SG) (R1) ~ 40
RZL (R1) ~ 35
Totaal: (R1) ~ 120
NC4-63
za 23-03-2019
t/m
zo 24-03-2019

vast
vereniging -
zwembad -
De Rog (R1)
Nederweert (R1) ~ 45
ReSet (SG) (R1) ~ 40
RZL (R1) ~ 35
Totaal: (R1) ~ 120
NC1-H
za 06-10-2018
landelijke poule
vereniging -
zwembad -
PSV 1 (H) ~ 55
Totaal: (H) ~ 55
NC2-63
zo 13-01-2019
vast
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
De Rog (R1) ->36
Nederweert (R1) ~ 45->28
ReSet (SG) (R1) ~ 40->42
RZL (R1) ~ 35->33
Totaal: (R1) ~ 120->139
NC3-H
za 09-02-2019
landelijke poule
vereniging -
zwembad -
PSV 1 (H) ~ 55
Totaal: (H) ~ 55
NC4-H
za 23-03-2019
landelijke poule
vereniging -
zwembad -
PSV 1 (H) ~ 55
Totaal: (H) ~ 55
NC2-H
za 12-01-2019
landelijke poule
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
PSV 1 (H) ~ 55->69
Totaal: (H) ~ 55->69 (3:10 h)
NC4-xx
za 23-03-2019
t/m
zo 24-03-2019

vereniging -
zwembad -


Terug