Logo

Minioren finales Regio Zuid provincie Zeeland (Niet af ivm andere telling) 2020

Jongens minioren 6

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 K. Roelans (ZVS) 1:32.86
2 N. Hoogesteger (DZK) 1:34.95
3 J. Kraaij (HON) 1:36.08
4 J. Nooijer (DZK) 1:40.92
5 K. Stroosnijder (ZEE) 1:45.83
6 S. Dogan (GNZ) 1:47.28
7 N. Lookman (ZVS) 1:52.25
8 D. Lijbaart (SCH) 1:56.48
9 S. Kok (DZK) 2:11.03

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 K. Stroosnijder (ZEE) 1:41.77
2 J. Nooijer (DZK) 1:46.91
3 K. Roelans (ZVS) 1:53.67
4 D. Lijbaart (SCH) 1:54.51
5 F. Schram (SCH) 1:55.22
6 J. Kraaij (HON) 1:59.54
7 T. Bikker (ZVS) 2:06.62
8 T. Meliefste (DZK) 2:12.50

100m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 J. Kraaij (HON) 1:45.83
2 J. Nooijer (DZK) 1:46.07
3 N. Hoogesteger (DZK) 1:50.18
4 K. Roelans (ZVS) 1:50.32
5 K. Stroosnijder (ZEE) 1:55.67
6 S. Dogan (GNZ) 1:59.73
7 T. Bikker (ZVS) 2:06.92
8 D. Lijbaart (SCH) 2:12.15
9 F. Schram (SCH) 2:19.85

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 J. Kraaij (HON) 1:22.55
2 K. Roelans (ZVS) 1:24.17
3 S. Dogan (GNZ) 1:24.37
4 N. Hoogesteger (DZK) 1:24.95
5 J. Nooijer (DZK) 1:26.56
6 K. Stroosnijder (ZEE) 1:26.75
7 T. Bikker (ZVS) 1:28.90
8 T. Meliefste (DZK) 1:29.04
9 F. Schram (SCH) 1:31.12
10 D. Lijbaart (SCH) 1:31.43
11 N. Lookman (ZVS) 1:35.14
12 S. Kok (DZK) 1:48.59

400m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 N. Hoogesteger (DZK) 6:15.40
2 J. Kraaij (HON) 6:26.02
3 K. Roelans (ZVS) 6:26.42
4 T. Bikker (ZVS) 6:35.34
5 T. Meliefste (DZK) 6:37.78
6 J. Nooijer (DZK) 6:38.22
7 F. Schram (SCH) 6:53.19
8 D. Lijbaart (SCH) 6:59.55
9 K. Stroosnijder (ZEE) 7:00.10
10 S. Dogan (GNZ) 7:28.57
11 N. Lookman (ZVS) 8:21.27

200m. wisselslag

RkNaamVerTijd
1 N. Hoogesteger (DZK) 3:18.02
2 K. Stroosnijder (ZEE) 3:25.46
3 J. Kraaij (HON) 3:27.14
4 J. Nooijer (DZK) 3:27.47
5 K. Roelans (ZVS) 3:32.23
6 F. Schram (SCH) 3:44.31
7 T. Bikker (ZVS) 3:49.33
8 D. Lijbaart (SCH) 3:49.99

Jongens minioren 5

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 M. Harreman (SCH) 1:32.39
2 S. Romeijnsen (DZK) 1:33.76
3 M. Vinke (ZVS) 1:34.60
4 S. Vette (BEV) 1:39.49
5 R. Kingma (SCH) 1:48.02
6 N. Beest (DZK) 1:54.63
7 M. Dees (ZVS) 1:57.07
8 M. Jezierski (HON) 2:03.73
9 F. Bustraan (DZK) 2:06.92
10 M. Wisse (DZK) 2:07.00
11 L. Besten (ZVS) 2:10.44

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 M. Harreman (SCH) 1:35.80
2 M. Vinke (ZVS) 1:46.91
3 R. Kingma (SCH) 1:55.46
4 M. Dees (ZVS) 2:02.06
5 M. Wisse (DZK) 2:43.53

50m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 M. Harreman (SCH) 0:42.97
2 S. Romeijnsen (DZK) 0:47.00
3 R. Kingma (SCH) 0:51.27
4 S. Vette (BEV) 0:51.51
5 M. Vinke (ZVS) 0:51.73
6 M. Jonge (ZVS) 0:52.30
7 S. Blaeij (ZVS) 0:53.06
8 N. Beest (DZK) 0:58.35
9 L. Besten (ZVS) 0:58.36
10 M. Dees (ZVS) 1:00.61
11 M. Wisse (DZK) 1:11.19

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 M. Harreman (SCH) 1:16.86
2 S. Vette (BEV) 1:25.15
3 M. Vinke (ZVS) 1:26.45
4 S. Romeijnsen (DZK) 1:33.00
5 N. Beest (DZK) 1:33.46
6 R. Kingma (SCH) 1:34.04
7 T. Boer (BEV) 1:34.29
8 S. Blaeij (ZVS) 1:35.81
9 M. Jonge (ZVS) 1:37.71
10 Y. Dijke (DZK) 1:38.59
11 M. Dees (ZVS) 1:46.96
12 L. Besten (ZVS) 1:47.88
13 M. Wisse (DZK) 1:54.50
14 F. Bustraan (DZK) 1:56.69

200m. wisselslag

RkNaamVerTijd
1 M. Harreman (SCH) 3:04.79
2 M. Vinke (ZVS) 3:26.74
3 R. Kingma (SCH) 3:31.20
4 S. Vette (BEV) 3:31.80
5 N. Beest (DZK) 3:55.67
6 L. Besten (ZVS) 4:06.35
7 M. Dees (ZVS) 4:08.50
8 M. Wisse (DZK) 4:44.53

Jongens minioren 2, 3 en 4

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 L. Klanderman (HON) 1:47.28
2 O. Hatef (SCH) 1:51.27
3 B. Schepper (ZCK) 1:51.47
4 A. Asrian (HON) 1:52.17
5 J. Hoffmann (GNZ) 1:55.01
6 C. maeyer (ZCK) 1:57.05
7 L. Poorter (ZVS) 1:58.37
8 N. Walhout (ZVS) 2:05.32
9 B. Lookman (ZVS) 2:37.67

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 N. Walhout (ZVS) 2:00.97
2 B. Son (BEV) 2:01.23
3 J. Hoffmann (GNZ) 2:01.83
4 B. Schepper (ZCK) 2:12.73

50m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 L. Klanderman (HON) 0:50.20
2 A. Asrian (HON) 0:58.05
3 B. Schepper (ZCK) 0:59.34
4 J. Hoffmann (GNZ) 0:59.56
5 N. Walhout (ZVS) 1:08.47
6 L. Poorter (ZVS) 1:34.52

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 O. Hatef (SCH) 1:34.57
2 C. maeyer (ZCK) 1:40.16
3 B. Son (BEV) 1:50.80
4 B. Schepper (ZCK) 1:51.46
5 N. Walhout (ZVS) 1:59.76
6 L. Poorter (ZVS) 2:17.71
7 B. Lookman (ZVS) 2:25.58

100m. wisselslag

RkNaamVerTijd
1 B. Schepper (ZCK) 1:54.12
2 J. Hoffmann (GNZ) 1:54.59
3 B. Son (BEV) 2:01.91

Meisjes minioren 5

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 M. Sigmond (SCH) 1:25.38
2 M. Groeneveld (HON) 1:28.15
3 S. Cuelenare (SCH) 1:29.26
4 J. Peeters (DZK) 1:29.83
5 N. Ruitenbeek (DZK) 1:32.45
6 L. Hoven (ZCK) 1:34.47
7 A. Vis (DZK) 1:35.66
8 D. Buunk (DZK) 1:35.75
9 L. Salomé (ZVS) 1:35.79
10 N. Kasteleijn (SCH) 1:36.62
11 D. Mes (DZK) 1:37.08
12 L. Minnen (SCH) 1:37.44
13 Y. Heyrman (ZCK) 1:39.30
14 E. Steinkamp (ZCK) 1:44.96
15 S. Waart (BEV) 1:45.45
16 Z. Lisman (DZK) 1:46.47
17 E. Hatef (SCH) 1:47.98
18 C. Barselaar (DZK) 1:48.24
19 J. Hamer (SCH) 1:49.40
20 L. Hofwegen (DZK) 1:49.46
21 L. Koole (DZK) 1:50.17
22 I. Kam (ZVS) 1:51.87
23 J. Eshuis (SCH) 1:52.13
24 J. Goossen (ZCK) 1:54.29
25 E. Colman (HON) 1:56.02
26 L. Koeijer (SCH) 2:01.32
27 N. Gorsele (HON) 2:04.40
28 E. Branden (HON) 2:10.14
29 L. Pfaff (ZVS) 2:41.19

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 M. Sigmond (SCH) 1:37.73
2 D. Buunk (DZK) 1:39.29
3 S. Cuelenare (SCH) 1:39.98
4 D. Mes (DZK) 1:43.97
5 M. Groeneveld (HON) 1:46.19
6 L. Minnen (SCH) 1:49.62
7 J. Peeters (DZK) 1:50.10
8 Y. Heyrman (ZCK) 1:51.19
9 A. Vis (DZK) 1:52.83
10 N. Ruitenbeek (DZK) 1:53.27
11 L. Salomé (ZVS) 1:55.85
12 L. Koole (DZK) 1:58.82
13 E. Hatef (SCH) 1:59.30
14 J. Goossen (ZCK) 2:01.77
15 K. Brizee (GNZ) 2:03.33
16 N. Kasteleijn (SCH) 2:07.57
17 E. Steinkamp (ZCK) 2:13.45
18 I. Kam (ZVS) 2:16.64
19 E. Branden (HON) 2:17.09
20 N. Gorsele (HON) 2:17.16
21 L. Koeijer (SCH) 2:27.69

100m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 S. Cuelenare (SCH) 1:37.95
2 J. Peeters (DZK) 1:39.31
3 N. Ruitenbeek (DZK) 1:39.38
4 M. Sigmond (SCH) 1:39.38
5 M. Groeneveld (HON) 1:44.16
6 A. Vis (DZK) 1:45.60
7 D. Mes (DZK) 1:47.78
8 L. Minnen (SCH) 1:52.83
9 D. Buunk (DZK) 1:53.22
10 L. Koole (DZK) 1:53.91
11 N. Kasteleijn (SCH) 1:55.52
12 S. Waart (BEV) 2:01.88
13 L. Koeijer (SCH) 2:26.45

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 M. Sigmond (SCH) 1:20.54
2 S. Cuelenare (SCH) 1:21.03
3 M. Groeneveld (HON) 1:21.95
4 D. Mes (DZK) 1:22.83
5 D. Buunk (DZK) 1:23.17
6 N. Ruitenbeek (DZK) 1:24.70
7 J. Peeters (DZK) 1:25.19
8 A. Vis (DZK) 1:25.56
9 L. Minnen (SCH) 1:30.34
10 N. Kasteleijn (SCH) 1:32.28
11 S. Waart (BEV) 1:32.54
12 L. Hofwegen (DZK) 1:34.83
13 Y. Heyrman (ZCK) 1:35.00
14 L. Koole (DZK) 1:35.36
15 Z. Lisman (DZK) 1:36.79
16 L. Hoven (ZCK) 1:38.06
17 E. Steinkamp (ZCK) 1:39.24
18 L. Salomé (ZVS) 1:41.02
19 C. Barselaar (DZK) 1:43.22
20 J. Goossen (ZCK) 1:45.24
21 J. Hamer (SCH) 1:51.09
22 L. Koeijer (SCH) 1:57.67

400m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 D. Buunk (DZK) 5:54.81
2 S. Cuelenare (SCH) 5:57.80
3 J. Peeters (DZK) 6:09.61
4 M. Groeneveld (HON) 6:10.71
5 M. Sigmond (SCH) 6:22.19
6 N. Ruitenbeek (DZK) 6:23.49
7 D. Mes (DZK) 6:27.82
8 A. Vis (DZK) 6:32.11
9 N. Kasteleijn (SCH) 6:42.48
10 Y. Heyrman (ZCK) 6:46.45
11 L. Koole (DZK) 6:48.92
12 L. Minnen (SCH) 6:50.83
13 L. Hoven (ZCK) 6:53.88
14 S. Waart (BEV) 7:01.02
15 C. Barselaar (DZK) 7:09.55
16 Z. Lisman (DZK) 7:11.44
17 L. Hofwegen (DZK) 7:16.50
18 L. Salomé (ZVS) 7:16.88
19 E. Steinkamp (ZCK) 7:31.25
20 J. Goossen (ZCK) 8:05.00
21 J. Hamer (SCH) 8:10.10
22 L. Koeijer (SCH) 9:08.57

200m. wisselslag

RkNaamVerTijd
1 M. Sigmond (SCH) 3:11.14
2 S. Cuelenare (SCH) 3:17.88
3 M. Groeneveld (HON) 3:18.39
4 J. Peeters (DZK) 3:19.83
5 D. Buunk (DZK) 3:22.86
6 N. Ruitenbeek (DZK) 3:24.57
7 D. Mes (DZK) 3:25.00
8 A. Vis (DZK) 3:34.67
9 L. Minnen (SCH) 3:37.54
10 N. Kasteleijn (SCH) 3:40.48
11 L. Koole (DZK) 3:45.22
12 S. Waart (BEV) 3:50.03
13 L. Hofwegen (DZK) 4:04.69
14 E. Steinkamp (ZCK) 4:18.37
15 L. Koeijer (SCH) 4:43.29

Meisjes minioren 4

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 V. Velde (DZK) 1:47.25
2 I. Theys (SCH) 1:47.58
3 E. Meerveld (SCH) 1:59.48

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 Z. Poppe (DZK) 1:49.69
2 S. Bos (SCH) 1:50.30
3 I. Theys (SCH) 1:50.32
4 M. Hulle (ZVS) 1:57.13
5 V. Velde (DZK) 1:59.64
6 D. Delft (SCH) 2:01.34
7 A. Colman (HON) 2:03.47
8 E. Meerveld (SCH) 2:04.35
9 N. Lijs (ZVS) 2:33.21
10 M. Gerritsen (ZVS) 2:41.33

50m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 I. Theys (SCH) 0:50.17
2 Z. Poppe (DZK) 0:52.18
3 S. Bos (SCH) 0:54.43
4 E. Meerveld (SCH) 1:06.81

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 S. Bos (SCH) 1:32.62
2 I. Theys (SCH) 1:33.67
3 V. Velde (DZK) 1:36.69
4 E. Meerveld (SCH) 1:47.18
5 D. Delft (SCH) 1:47.47
6 A. Ree (ZVS) 2:41.44
7 N. Lijs (ZVS) 2:49.96

200m. wisselslag

RkNaamVerTijd

Meisjes minioren 1, 2 en 3

100m. rugslag

RkNaamVerTijd
1 O. Snijder (SCH) 2:05.07
2 M. Voren (ZVS) 2:20.62
3 C. Nobus (ZVS) 2:59.23

100m. schoolslag

RkNaamVerTijd
1 I. Blaeij (ZVS) 2:00.96
2 O. Snijder (SCH) 2:09.13
3 C. Dezutter (ZVS) 2:11.14
4 I. Verbist (ZCK) 2:13.81
5 M. Bruijne (HON) 2:16.72
6 M. Voren (ZVS) 2:25.95
7 M. Dees (ZVS) 2:30.40
8 F. Velde (ZVS) 2:39.19
9 F. Heyrman (ZCK) 3:06.13

50m. vlinderslag

RkNaamVerTijd
1 O. Snijder (SCH) 0:57.62
2 M. Voren (ZVS) 1:17.89
3 A. Gooshouwer (HON) 1:26.03
4 M. Dees (ZVS) 1:36.93

100m. vrijeslag

RkNaamVerTijd
1 O. Snijder (SCH) 1:41.78
2 M. Voren (ZVS) 1:59.77
3 C. Dezutter (ZVS) 2:04.23
4 C. Nobus (ZVS) 2:55.90

100m. wisselslag

RkNaamVerTijd
1 O. Snijder (SCH) 1:51.25
2 M. Bruijne (HON) 2:00.62
3 C. Dezutter (ZVS) 2:03.69
4 I. Blaeij (ZVS) 2:05.38
5 F. Heyrman (ZCK) 2:13.63
6 M. Voren (ZVS) 2:13.63
7 I. Verbist (ZCK) 2:18.44
8 M. Dees (ZVS) 2:34.04

subsite by A. Dekker, J. Dellebeke © 2010