Competitie: H ronde: 4

Vereniging: Z & PC De Zeeuwse Kust 1 (12-022)

Puntentotaal is 5.815,98

Nr.Programmaverv.tijdRoepnaam/Achternaam
 
14x 100 Wisselslag minioren 6 t/m junioren 4Yorick Visser
 Guido Brink
 Ruben Cuelenaere
 Evert Nieuwland
3 200 Vlinderslag minioren 6 t/m senioren OpenKalle van Gemert
3 200 Vlinderslag minioren 6 t/m senioren OpenJonathan Davidse
4 200 Wisselslag junioren 1 t/m senioren OpenNikita van den Ouden
4 200 Wisselslag junioren 1 t/m senioren OpenLaura Nieuwland
5 200 Rugslag minioren 6 t/m jeugd 2Noa Eversdijk
5Vervangende tijd
6 100 Vrijeslag junioren 1 t/m senioren D2Kirsten Walraven
6 100 Vrijeslag junioren 1 t/m senioren D2Babet de Voogd
7 100 Rugslag minioren 6 t/m junioren 4Guido Brink
7Vervangende tijd
8 200 Schoolslag junioren 1 t/m jeugd 2Esther Tiemersma
8 200 Schoolslag junioren 1 t/m jeugd 2Anna Tiemersma
9 100 Rugslag minioren 6 t/m senioren OpenKalle van Gemert
9 100 Rugslag minioren 6 t/m senioren OpenPhillip van Moll
10 50 Vrijeslag junioren 1 t/m senioren OpenNikita van den Ouden
10 50 Vrijeslag junioren 1 t/m senioren OpenLaura Nieuwland
11 100 Schoolslag minioren 6 t/m junioren 2Yorick Visser
11Vervangende tijd
12 400 Vrijeslag junioren 1 t/m junioren 3Bridget de Bat
12 400 Vrijeslag junioren 1 t/m junioren 3Irina de Ridder
16 50 Vrijeslag minioren 6 t/m senioren OpenJonathan Davidse
16 50 Vrijeslag minioren 6 t/m senioren OpenPhillip van Moll
17 100 Rugslag junioren 1 t/m senioren OpenNikita van den Ouden
17 100 Rugslag junioren 1 t/m senioren OpenLaura Nieuwland
18 100 Vrijeslag minioren 6 t/m jeugd 2Noa Eversdijk
18 100 Vrijeslag minioren 6 t/m jeugd 2Ruben Cuelenaere
19 200 Rugslag junioren 1 t/m senioren D2Babet de Voogd
19 200 Rugslag junioren 1 t/m senioren D2Kirsten Walraven
20 200 Schoolslag minioren 6 t/m junioren 4Guido Brink
20Vervangende tijd
21 100 Rugslag junioren 1 t/m jeugd 2Kyra Marinissen
21 100 Rugslag junioren 1 t/m jeugd 2Esther Tiemersma
22 200 Wisselslag minioren 6 t/m senioren OpenJonathan Davidse
22 200 Wisselslag minioren 6 t/m senioren OpenKalle van Gemert
23 200 Vlinderslag junioren 1 t/m senioren OpenNikita van den Ouden
23 200 Vlinderslag junioren 1 t/m senioren OpenLaura Nieuwland
24 400 Vrijeslag minioren 6 t/m junioren 2Yorick Visser
24 400 Vrijeslag minioren 6 t/m junioren 2Joshua Bijvank
26 100 Schoolslag junioren 1 t/m junioren 3Janice Provoost
26 100 Schoolslag junioren 1 t/m junioren 3Bridget de Bat
294x 200 Vrijeslag minioren 6 t/m senioren OpenJonathan Davidse
 Noa Eversdijk
 Kalle van Gemert
 Phillip van Moll
304x 100 Vrijeslag junioren 1 t/m junioren 3Janice Provoost
 Babet de Voogd
 Irina de Ridder
 Bridget de Bat
startnr.invoer
 
20030195742126
200200199 
200100695 
200201249 
 19980125921249
 19970247321491
 19990062222471
 20000183424053
 19990359521271
 
 20000135810246
 20030136210275
 20020019911008
 
 20020296224635
 20040068625682
 19980125910065
 19970076710132
 19990062202829
 20000183402995
 20030195712007
 
 20040038245097
 20030122445766
 19970247302473
 19970076702620
 19990062210891
 20000183411432
 19990359505330
 20010069510010
 20030136223067
 20000135823256
 20020019923289
 
 20010120211432
 20020296211492
 19970247321101
 19980125921374
 19990062223754
 20000183424014
 20030195742745
 20040122551067
 20030307612155
 20040038212390
19970247380406
199903595 
199801259 
199700767 
20030307641722
200301362 
200301224 
200400382 
tijdpuntendis.code
Punten5.815,98
4.21.26261,26
 
 
 
2.12.49132,49
2.14.91134,91
2.24.71144,71
2.40.53160,53
2.12.71132,71
151,60
1.02.4662,46
1.02.7562,75
1.10.0870,08
70,30
2.46.35166,35
2.56.82176,82
1.00.6560,65
1.01.3261,32
0.28.2928,29
0.29.9529,95
1.20.0780,07
85,70
4.50.97290,97
4.57.66297,66
0.24.7324,73
0.26.2026,20
1.08.9168,91
1.14.3274,32
0.53.3053,30
1.00.1060,10
2.30.67150,67
2.32.56152,56
2.32.89152,89
174,20
1.14.3274,32
1.14.9274,92
2.11.01131,01
2.13.74133,74
2.37.54157,54
2.40.14160,14
4.27.45267,45
5.10.67310,67
1.21.5581,55
1.23.9083,90
8.04.06484,06
 
 
 
4.17.22257,22