Wedstrijden Regio Zuid

~ Overzicht zwembaden ~ Competitie ~ Minioren ~ Junioren-Jeugd(+Senioren) ~ Senioren

Alle wedstrijden ~ Wedstrijden 2020 ~ Wedstrijden 2021

za 19-09-2020 t/m
zo 20-09-2020
Junioren-Jeugd (Senioren) 1
za 26-09-2020 t/m
zo 27-09-2020
Minioren Circuit 1
za 03-10-2020 t/m
zo 04-10-2020
Zwemcompetitie 1
vr 23-10-2020 t/m
za 27-03-2021
Senioren Teams meet
za 24-10-2020 t/m
zo 25-10-2020
Junioren-Jeugd (Senioren) 2
za 31-10-2020 t/m
zo 01-11-2020
Minioren Circuit 2
za 07-11-2020 t/m
zo 08-11-2020
Zwemcompetitie 2
za 14-11-2020 t/m
zo 15-11-2020
Regio Minioren Clubmeet 1
za 21-11-2020 t/m
za 28-11-2020
Regio Kampioenschappen
za 16-01-2021 t/m
zo 17-01-2021
Zwemcompetitie 3
za 23-01-2021 t/m
zo 24-01-2021
Regio Minioren Clubmeet 2
za 06-02-2021 t/m
zo 07-02-2021
Junioren-Jeugd (Senioren) 3
za 27-02-2021 t/m
zo 28-02-2021
Minioren Circuit 3
za 06-03-2021 t/m
zo 07-03-2021
Zwemcompetitie 4
za 13-03-2021 t/m
zo 14-03-2021
Estafette Kampioenschappen
za 20-03-2021 t/m
zo 21-03-2021
Regio Minioren Clubmeet 3
za 27-03-2021 t/m
zo 28-03-2021
Junioren-Jeugd (Senioren) 4
za 10-04-2021 t/m
zo 11-04-2021
Minioren Circuit 4
za 17-04-2021 t/m
zo 18-04-2021
Zwemcompetitie 5
za 24-04-2021 t/m
zo 25-04-2021
Finales Minioren Clubmeet
za 29-05-2021 t/m
zo 06-06-2021
Regio Kampioenschappen
za 12-06-2021 t/m
zo 13-06-2021
Minioren Finale
JJ1-11
zo 20-09-2020
De Ganze
Omnium, Goes
De Bevelanders ~ 25->19
De Ganze ~ 13->19
DZK ~ 50->28
Zeelandia ~ 3->6
Totaal: 91->72 (2:21 h)
M1-11
zo 27-09-2020
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ~ 5->2
De Bruinvis
De Ganze ~ 4
De Marlijn (SG) ~ 30->29
De Schelde ~ 37->21
DZK ~ 15->11
Scheldestroom ~ 25->24
Zeelandia ~ 3->0
Totaal: 119->87 (2:45 h)
NC1-11
zo 04-10-2020
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders (A) ~ 43->32
De Schelde (A) ~ 60->39
Totaal: (A) ~ 103->71
JJ2-11
zo 25-10-2020
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders ~ 25
De Ganze ~ 13
DZK ~ 50
Zeelandia ~ 3
Totaal: 91
M2-11
zo 01-11-2020
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders ~ 5
De Ganze ~ 4
DZK ~ 45
Zeelandia ~ 3
Totaal: 57
NC2-11
zo 08-11-2020
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Marlijn (SG) (A) ~ 60
De Schelde (A) ~ 40
Totaal: (A) ~ 100
RMC1-11
zo 15-11-2020
Zeeland
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg

RK-10
za 21-11-2020
t/m
za 28-11-2020

GEEN RK in Zeeland
vereniging -
zwembad -

NC3-40
zo 17-01-2021
vereniging -
zwembad -
Albion WSS (SG) (Ere)
DZK (Ere)
Hieronymus (Ere)
(Ere) ~
RMC2-11
zo 24-01-2021
Zeeland
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen

JJ3-62E
zo 07-02-2021
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)
ReSet (SG)

M3-50
zo 28-02-2021
DZT 62
De Wiemel, Deurne

NC4-40
zo 07-03-2021
vereniging -
zwembad -
Albion WSS (SG) (Ere)
DZK (Ere)
Hieronymus (Ere)
(Ere) ~
RMC3-11
zo 21-03-2021
Zeeland
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen

JJ4-62E
zo 28-03-2021
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert

NC5-40
zo 18-04-2021
vereniging -
zwembad -
Albion WSS (SG) (Ere)
DZK (Ere)
Hieronymus (Ere)
(Ere) ~
JJ1-12
zo 20-09-2020
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis ->0
De Marlijn (SG) ~ 40->24
De Schelde ~ 50->31
Scheldestroom ~ 25->15
Totaal: 115->70 (2:21 h)
M1-50
zo 27-09-2020
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
Arethusa ~ 20->15
BZV ~ 15->6
De Treffers ~ 20->11
De Vennen ->2
TRB-RES ->20
WZV ~ 7->14
Totaal: 62->68 (3:00 h)
NC1-12
zo 04-10-2020
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bruinvis (C) ~ 0
De Ganze (B) ~ 23->14
De Marlijn (SG) (A) ~ 75->51
Zeelandia (C) ~ 13->10
Totaal: (A-B-C) ~ 111->75 (2:18 h)
JJ2-12
zo 25-10-2020
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis
De Marlijn (SG) ~ 40
De Schelde ~ 50
Scheldestroom ~ 25
Totaal: 115
M2-12
zo 01-11-2020
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis
De Marlijn (SG) ~ 30
De Schelde ~ 37
Scheldestroom ~ 25
Totaal: 92
NC2-12
zo 08-11-2020
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders (A) ~ 40
Scheldestroom (A) ~ 50
Totaal: (A) ~ 90
NC3-50
zo 17-01-2021
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A)
WZV (A)
Z&PC Zegenwerp (A)
(A) ~
NC4-50
zo 07-03-2021
WZV
Olympiabad, Waalwijk
Tempo (A)
WZV (A)
Z&PC Zegenwerp (A)
(A) ~
NC5-50
zo 18-04-2021
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A)
WZV (A)
Z&PC Zegenwerp (A)
(A) ~
JJ1-50!
zo 20-09-2020
De Warande
De Warande, Oosterhout
De Treffers ~ 45->22
De Warande ~ 36->24
Hieronymus ->28
WZV ~ 52->39
Totaal: 133->113
M1-51
zo 27-09-2020
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Zilvermeeuw ->6
DIO ->7
Hieronymus ~ 26->24
SBC2000 ~ 25->9
ZC Aquadream ~ 3->4
Totaal: 54->50 (1:56 h)
NC1-13
zo 04-10-2020
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
DZK 2 (B) ~ 56->35
Scheldestroom (A) ~ 65->44
Totaal: (A-B) ~ 121->79 (2:18 h)
JJ2-50!
zo 25-10-2020
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
AquAmigos ~ 8
BZV ~ 12
De Krabben
De Treffers ~ 22
De Vennen ~ 10
De Zilvermeeuw ~ 12
Hieronymus ~ 28
ZC Aquadream ~ 8
Totaal: 100
M2-50
zo 01-11-2020
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
Arethusa
BZV
De Treffers
TRB-RES

NC2-13
zo 08-11-2020
Aquadream
De Stok, Roosendaal
De Bruinvis (C) ~ 8
De Ganze (B) ~ 23
DZK 2 (B) ~ 40
ZC Aquadream (A) ~ 20
Zeelandia (C) ~ 13
Totaal: (A-B-C) ~ 104
NC3-51
zo 17-01-2021
vereniging -
zwembad -
De Treffers (B)
DZT 62 (B)
Hydra (B)
(B) ~
NC4-51
zo 07-03-2021
DZT 62
De Wiemel, Deurne
De Treffers (B)
DZT 62 (B)
Hydra (B)
(B) ~
NC5-51
zo 18-04-2021
vereniging -
zwembad -
De Treffers (B)
DZT 62 (B)
Hydra (B)
(B) ~
JJ1-51
zo 20-09-2020
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa ~ 25->23
Merlet ~ 15->13
TRB-RES ->31
Zeester-Meerval ->11
Totaal: 40->78 (2:32 h)
M1-53E!
za 26-09-2020
De Warande
De Warande, Oosterhout
Bijtelskil ->11
De Biesboschzwemmers ->17
De Warande ~ 60->8
ZVDO 74 ->12
Totaal: 60->48
NC1-40
zo 04-10-2020
Albion WSS (SG)
Zwemcentrum, Rotterdam
Albion WSS (SG) (Ere) ->36
DZK (Ere) ->0
Hieronymus (Ere) ->27
Totaal: (Ere) ~->63 (2:13 h)
JJ2-51
zo 25-10-2020
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Biesboschzwemmers ~ 10
De Wildert ~ 4
SBC2000 ~ 37
TRB-RES ~ 31
ZDF ~ 3
ZVDO 74 ~ 15
Totaal: 100
M2-51!
zo 01-11-2020
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
Hieronymus
PSV 1
PSV 2
ZC Aquadream

NC2-40
za 07-11-2020
Albion WSS (SG)
Zwemcentrum, Rotterdam
Albion WSS (SG) (Ere) ~ 30
DZK (Ere) ~ 37
Hieronymus (Ere) ~ 30
Totaal: (Ere) ~ 97
NC4-52
zo 07-03-2021
Thalassa
Van Lint Bad (TU), Eindhoven

NC5-57
zo 18-04-2021
De Wildert
De Wildert, Zundert

JJ1-52!
zo 20-09-2020
ZDF
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben ~ 6->7
De Wildert ->4
De Zilvermeeuw ~ 12->12
ZC Aquadream ~ 8->8
ZDF ~ 5->3
Totaal: 31->34 (1:16 h)
M1-54!
zo 27-09-2020
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel ->30
Lutra
Nuenen
PSV 1 ->30
PSV 2
Tempo ->4
Totaal: ->64 (1:10 h)
NC1-50E!
zo 04-10-2020
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A) ~ 35->29
WZV (A) ~ 59->46
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80->68
Totaal: (A) ~ 174->143 (2:45 h)
JJ2-52
zo 25-10-2020
WZV
De Warande, Oosterhout
De Warande
DIO
PSV 1
PSV 2
WZV
Z&PC Zegenwerp ~ 33
Totaal: 33
M2-52!
zo 01-11-2020
DIO
zwembad -
De Vennen
De Zilvermeeuw
DIO
SBC2000

NC2-50
zo 08-11-2020
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A)
WZV (A) ~ 1
Z&PC Zegenwerp (A)
Totaal: (A) ~ 1
NC5-xx
za 17-04-2021
t/m
zo 18-04-2021

vereniging -
zwembad -

JJ1-53!
zo 20-09-2020
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
AquAmigos ~ 8->8
BZV ~ 20->12
De Vennen ->10
Nautilus ~ 10->5
Totaal: 38->35 (1:38 h)
M1-55!
zo 27-09-2020
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 ~ 12->11
Hydra ~ 3->3
Merlet ~ 11->10
Nautilus ~ 5->4
Tiamat ~ 5->15
V.Z.V. Njord ~ 25->15
Zeester-Meerval ->5
Totaal: 61->63 (1:50 h)
NC1-51E
zo 04-10-2020
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 (B) ~ 29->33
Hydra (B) ~ 35->34
Totaal: (B) ~ 64->67 (1:48 h)
JJ2-54!
zo 25-10-2020
start wedstrijd 10.1
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
Tempo ~ 22
Thalassa
V.Z.V. Njord
Totaal: 22
M2-53!
za 31-10-2020
De Biesboschzwemmers
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil
De Biesboschzwemmers
De Warande
ZVDO 74

NC2-51
zo 08-11-2020
Hydra
Fitland, Gemert
DZT 62 (B)
Hydra (B)
(B) ~
JJ1-54!
zo 20-09-2020
VZV Njord
Den Ekkerman, Veldhoven
Thalassa ~ 20->42
Tiamat ~ 10->15
V.Z.V. Njord ~ 25->42
Totaal: 55->99 (2:45 h)
M1-61E!
zo 27-09-2020
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
HZPC ~ 15->10
Mosa-Regio ~ 8->5
Nederweert ->8
Noord-Limburg (SG) ->4
Totaal: 23->27 (1:55 h)
NC1-52E
zo 04-10-2020
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Merlet (B) ~ 30->22
Nautilus (C) ~ 20->22
Neptunus 58 (C) ~ 20->18
Totaal: (B-C) ~ 70->62 (1:43 h)
JJ2-56
zo 25-10-2020
Tiamat
De Albatros, Eersel
Neptunus 58
Nuenen ~ 10
Tiamat
Zeester-Meerval
Totaal: 10
M2-54!
zo 01-11-2020
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel
Nuenen
Tempo
WZV
Z&PC Zegenwerp
Zeester-Meerval

NC2-52
zo 08-11-2020
vereniging -
zwembad -
Nautilus (C)
Neptunus 58 (C)
(C) ~
JJ1-55!
zo 20-09-2020
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Biesboschzwemmers ~ 10->60
PSV 1 ->60
PSV 2
SBC2000 ~ 30->37
ZVDO 74 ~ 15
Totaal: 55->157 (2:42 h)
M1-62
zo 27-09-2020
RZ
De Roerdomp, Roermond
Patrick-De Roersoppers (SG) ->20
RZ ->28
RZL ->7
Totaal: ->55 (2:04 h)
NC1-53
zo 04-10-2020
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
AquAmigos (C) ~ 20->15
BZV (C) ~ 35->22
Hieronymus 2 (B)
ZC Aquadream (A) ~ 20->20
Totaal: (A-B-C) ~ 75->57 (2:25 h)
JJ2-57!
zo 25-10-2020
start wedstrijd 14.0
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Arethusa
Hydra
Merlet
Nautilus

M2-55!
zo 01-11-2020
start wedstrijd 14.0
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62
Hydra
Merlet
Nautilus
Tiamat
V.Z.V. Njord

NC2-54E
zo 08-11-2020
vereniging -
zwembad -
Arethusa (A)
De Devel (11) (A)
De Warande (A)
PSV 2 (A)
V.Z.V. Njord (A)
Zeester-Meerval (A)
(A) ~
JJ1-56!
zo 20-09-2020
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Neptunus 58 ~ 5->3
Nuenen ->10
Tempo ->22
Z&PC Zegenwerp ~ 25->33
Totaal: 30->68 (2:05 h)
M1-63!
zo 27-09-2020
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
De Rog ->5
Hellas-Glana ->28
Parkstad (SG) ->11
ZC Eijsden ->11
ZEPS ->16
Totaal: ->71 (2:53 h)
NC1-54E
zo 04-10-2020
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
Arethusa (A) ~ 15->29
De Devel (11) (A) ->27
De Warande (A) ~ 35->37
PSV 2 (A) ->48
V.Z.V. Njord (A) ~ 35->40
Zeester-Meerval (A) ~ 35->13
Totaal: (A) ~ 120->194 (2:54 h)
JJ2-61!
zo 25-10-2020
start wedstrijd 14.0
Parkstad (SG)
De Nieuwe Hateboer, Sittard
De Rog
Hellas-Glana
Parkstad (SG)
ZEPS

M2-61!
zo 01-11-2020
start wedstrijd 14.0
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
HZPC
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)

NC2-55!
zo 08-11-2020
De Dokkelaers
De Roodloop, Hilvarenbeek
De Dokkelaers (C)
DIO (B)
(B-C) ~
JJ1-61E
zo 20-09-2020
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
Mosa-Regio ~ 8->16
Nederweert ->15
Noord-Limburg (SG) ->6
ReSet (SG) ->6
Totaal: 8->43 (1:54 h)
NC1-55
zo 04-10-2020
DIO
De Banakker, Etten-Leur
De Dokkelaers (C) ~ 15->9
DIO (B) ~ 30->28
Totaal: (B-C) ~ 45->37 (1:28 h)
JJ2-62E
zo 25-10-2020
ReSet (SG)
De Wisselslag, Venlo
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)
ReSet (SG)

M2-62!
zo 01-11-2020
start wedstrijd 14.0
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
Patrick-De Roersoppers (SG)
RZ
RZL

NC2-56
zo 08-11-2020
Lutra
De Wissen, Helmond
De Punderman (B)
Lutra (B)
Thalassa (B)
(B) ~
JJ1-62
zo 20-09-2020
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
De Rog ->35
Hellas-Glana ->53
Parkstad (SG) ->35
ZEPS ->28
Totaal: ->151
NC1-56E
zo 04-10-2020
Lutra
De Wissen, Helmond
De Punderman (B) ~ 34->26
Lutra (B) ~ 32->30
Thalassa (B) ~ 24->23
Totaal: (B) ~ 90->79 (2:24 h)
M2-63
zo 01-11-2020
vereniging -
zwembad -
De Rog
Hellas-Glana
Parkstad (SG)
ZC Eijsden
ZEPS

NC2-57
za 07-11-2020
De Biesboschzwemmers
Aqua Altena, Andel
De Biesboschzwemmers (B)
PCG (11)
ZPB H&L Productions
ZVDO 74
(B) ~
NC1-57E!
za 03-10-2020
zaterdag
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30->29
PCG (11) ->31
ZPB H&L Productions ->20
ZVDO 74 ->26
Totaal: (B) ~ 30->106
NC2-58
zo 08-11-2020
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (C)
De Zilvermeeuw (C)
ZDF (C)
(C) ~
NC1-58E!
zo 04-10-2020
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben (C) ->19
De Zilvermeeuw (C) ~ 23->22
ZDF (C) ~ 20->15
Totaal: (C) ~ 43->56 (1:40 h)
NC2-59
zo 08-11-2020
vereniging -
zwembad -
De Wildert (C)
EOZC (C)
Tiamat (C)
(C) ~
NC1-59
zo 04-10-2020
Inzwemmen 13.30u
De Wildert
De Wildert, Zundert
De Wildert (C) ~ 27->26
EOZC (C) ~ 30
Tiamat (C) ~ 25->17
Totaal: (C) ~ 82->43 (1:20 h)
NC2-61
zo 08-11-2020
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel (C)
De Treffers (B)
Noord-Limburg (SG) (C)
(B-C) ~
NC1-61
zo 04-10-2020
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel (C) ->25
De Treffers (B) ->22
Noord-Limburg (SG) (C) ->16
Totaal: (B-C) ~->63 (2:11 h)
NC2-62
zo 08-11-2020
RZL
De Roerdomp, Roermond
RZ (A)
RZL (A)
(A) ~
NC1-62E
zo 04-10-2020
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
Mosa-Regio (A) ~ 30
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ->54
RZ (A) ~ 45->45
RZL (A)
Totaal: (A) ~ 75->99 (2:35 h)
NC2-63
zo 08-11-2020
Noord-Limburg (SG)
In de Bandert, Echt
Mosa-Regio (A)
Patrick-De Roersoppers (SG) (A)
(A) ~
NC1-63
zo 04-10-2020
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog (B) ->25
Hellas-Glana-2 (B) ->29
Nederweert (B) ~ 28->21
Totaal: (B) ~ 28->75
NC2-64!
zo 08-11-2020
start wedstrijd 14.0
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
De Rog (B)
Hellas-Glana-2 (B)
Nederweert (B)
ReSet (SG) (B)
(B) ~
NC1-70
za 03-10-2020
ZPC Amersfoort
Amerena, Amersfoort
PSV 1 (Ere) ->45
Totaal: (Ere) ~->45 (2:25 h)
NC1-80
zo 04-10-2020
ZVVS
De Drieburcht, Tilburg
Nuenen (1st) ->43
TRB-RES (A) ->40
ZVVS (11) (1st) ->31
Totaal: (1st-A) ~->114 (2:25 h)
NC1-90
zo 04-10-2020
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Hellas-Glana (Ere) ->35
HZPC (Ere) ~ 35->41
Parkstad (SG) (1st) ->53
ZC Eijsden (1st) ->37
Totaal: (1st-Ere) ~ 35->166 (3:30 h)
NIET Geplanned
Aegir
Bijtelskil
Budel
DBD
Eurode KZC
Hydra
HZPC
Lutra
Patrick-De Roersoppers (SG)
RZL
ZC Eijsden
ZC Valkenburg
NIET Geplanned
Aegir
DBD
ReSet (SG)
ZC Valkenburg
NIET Geplanned
Aegir (C)
Argo (B)
Becha (C)
DBD (B)
Eurode KZC (C)
ReSet (SG) (B)
NIET Geplanned
Aegir
Bijtelskil
Budel
DBD
DZT 62
Eurode KZC
HZPC
Lutra
Patrick-De Roersoppers (SG)
RZ
RZL
ZC Eijsden
ZC Valkenburg
NIET Geplanned
Aegir
AquAmigos
DBD
De Wildert
Lutra
Neptunus 58
ReSet (SG)
Thalassa
ZC Valkenburg
NIET Geplanned
Aegir (C)
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
AquAmigos (C)
Argo (B)
Becha (C)
BZV (C)
DBD (B)
Eurode KZC (C)
Hellas-Glana (Ere)
Hieronymus 2 (B)
HZPC (Ere)
Merlet (B)
MNC Dordrecht (11) (Ere)
Nuenen (1st)
Parkstad (SG) (1st)
PSV 1 (Ere)
TRB-RES (A)
VZC (06) (Ere)
ZC Eijsden (1st)
ZVVS (11) (1st)
NIET Geplanned
Aegir (C)
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
AquAmigos (C)
Arethusa (A)
Argo (B)
Becha (C)
Budel (C)
BZV (C)
DBD (B)
De Bevelanders (A)
De Bruinvis (C)
De Devel (11) (A)
De Dokkelaers (C)
De Ganze (B)
De Krabben (C)
De Marlijn (SG) (A)
De Punderman (B)
De Rog (B)
De Schelde (A)
De Warande (A)
De Wildert (C)
De Zilvermeeuw (C)
DIO (B)
DZK 2 (B)
EOZC (C)
Eurode KZC (C)
Hellas-Glana (Ere)
Hellas-Glana-2 (B)
Hieronymus 2 (B)
HZPC (Ere)
Lutra (B)
Merlet (B)
MNC Dordrecht (11) (Ere)
Mosa-Regio (A)
Nautilus (C)
Nederweert (B)
Neptunus 58 (C)
Noord-Limburg (SG) (C)
Nuenen (1st)
Parkstad (SG) (1st)
Patrick-De Roersoppers (SG) (A)
PCG (11)
PSV 1 (Ere)
PSV 2 (A)
ReSet (SG) (B)
RZ (A)
RZL (A)
Scheldestroom (A)
Thalassa (B)
Tiamat (C)
TRB-RES (A)
V.Z.V. Njord (A)
VZC (06) (Ere)
ZC Aquadream (A)
ZC Eijsden (1st)
ZDF (C)
Zeelandia (C)
Zeester-Meerval (A)
ZPB H&L Productions
ZVVS (11) (1st)
NIET Geplanned
Aegir
AquAmigos
Arethusa
Bijtelskil
Budel
BZV
DBD
De Bevelanders
De Biesboschzwemmers
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Rog
De Schelde
De Treffers
De Vennen
De Warande
De Zilvermeeuw
DIO
DZK
DZT 62
Eurode KZC
Hellas-Glana
Hieronymus
Hydra
HZPC
Lutra
Merlet
Nautilus
Neptunus 58
Nuenen
Parkstad (SG)
Patrick-De Roersoppers (SG)
PSV 1
PSV 2
RZ
RZL
SBC2000
Scheldestroom
Tempo
Thalassa
Tiamat
TRB-RES
V.Z.V. Njord
WZV
Z&PC Zegenwerp
ZC Aquadream
ZC Eijsden
ZC Valkenburg
ZDF
Zeelandia
Zeester-Meerval
ZEPS
ZVDO 74
NIET Geplanned
Aegir
AquAmigos
Arethusa
Bijtelskil
Budel
BZV
DBD
De Bevelanders
De Biesboschzwemmers
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Rog
De Schelde
De Treffers
De Vennen
De Warande
De Wildert
DZK
Hieronymus
Hydra
Lutra
Merlet
Mosa-Regio
Nautilus
Nederweert
Neptunus 58
Noord-Limburg (SG)
Nuenen
Patrick-De Roersoppers (SG)
PSV 1
PSV 2
ReSet (SG)
SBC2000
Scheldestroom
Tempo
Thalassa
Tiamat
TRB-RES
V.Z.V. Njord
WZV
ZC Aquadream
ZC Valkenburg
Zeelandia
Zeester-Meerval
ZEPS
ZVDO 74
NIET Geplanned
Aegir (C)
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
AquAmigos (C)
Arethusa (A)
Argo (B)
Becha (C)
Budel (C)
BZV (C)
DBD (B)
De Bevelanders (A)
De Bruinvis (C)
De Devel (11) (A)
De Dokkelaers (C)
De Ganze (B)
De Krabben (C)
De Marlijn (SG) (A)
De Punderman (B)
De Rog (B)
De Schelde (A)
De Warande (A)
De Wildert (C)
De Zilvermeeuw (C)
DIO (B)
DZK 2 (B)
EOZC (C)
Eurode KZC (C)
Hellas-Glana (Ere)
Hellas-Glana-2 (B)
Hieronymus 2 (B)
HZPC (Ere)
Lutra (B)
Merlet (B)
MNC Dordrecht (11) (Ere)
Mosa-Regio (A)
Nautilus (C)
Nederweert (B)
Neptunus 58 (C)
Noord-Limburg (SG) (C)
Nuenen (1st)
Parkstad (SG) (1st)
Patrick-De Roersoppers (SG) (A)
PCG (11)
PSV 1 (Ere)
PSV 2 (A)
ReSet (SG) (B)
RZ (A)
RZL (A)
Scheldestroom (A)
Thalassa (B)
Tiamat (C)
TRB-RES (A)
V.Z.V. Njord (A)
VZC (06) (Ere)
ZC Aquadream (A)
ZC Eijsden (1st)
ZDF (C)
Zeelandia (C)
Zeester-Meerval (A)
ZPB H&L Productions
ZVVS (11) (1st)
NIET Geplanned
Aegir
AquAmigos
Arethusa
Bijtelskil
Budel
BZV
DBD
De Bevelanders
De Biesboschzwemmers
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Rog
De Schelde
De Treffers
De Vennen
De Warande
De Zilvermeeuw
DIO
DZK
DZT 62
Eurode KZC
Hellas-Glana
Hieronymus
Hydra
HZPC
Lutra
Merlet
Mosa-Regio
Nautilus
Nederweert
Neptunus 58
Noord-Limburg (SG)
Nuenen
Parkstad (SG)
Patrick-De Roersoppers (SG)
PSV 1
PSV 2
ReSet (SG)
RZ
RZL
SBC2000
Scheldestroom
Tempo
Thalassa
Tiamat
TRB-RES
V.Z.V. Njord
WZV
Z&PC Zegenwerp
ZC Aquadream
ZC Eijsden
ZC Valkenburg
ZDF
Zeelandia
Zeester-Meerval
ZEPS
ZVDO 74
NIET Geplanned
Aegir
AquAmigos
Arethusa
Bijtelskil
Budel
BZV
DBD
De Bevelanders
De Biesboschzwemmers
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Rog
De Schelde
De Treffers
De Vennen
De Warande
De Wildert
DZK
Hieronymus
Hydra
Lutra
Merlet
Mosa-Regio
Nautilus
Nederweert
Neptunus 58
Noord-Limburg (SG)
Nuenen
Patrick-De Roersoppers (SG)
PSV 1
PSV 2
ReSet (SG)
SBC2000
Scheldestroom
Tempo
Thalassa
Tiamat
TRB-RES
V.Z.V. Njord
WZV
ZC Aquadream
ZC Valkenburg
Zeelandia
Zeester-Meerval
ZEPS
ZVDO 74
NIET Geplanned
Aegir (C)
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
AquAmigos (C)
Arethusa (A)
Argo (B)
Becha (C)
Budel (C)
BZV (C)
DBD (B)
De Bevelanders (A)
De Bruinvis (C)
De Devel (11) (A)
De Dokkelaers (C)
De Ganze (B)
De Krabben (C)
De Marlijn (SG) (A)
De Punderman (B)
De Rog (B)
De Schelde (A)
De Warande (A)
De Wildert (C)
De Zilvermeeuw (C)
DIO (B)
DZK 2 (B)
EOZC (C)
Eurode KZC (C)
Hellas-Glana (Ere)
Hellas-Glana-2 (B)
Hieronymus 2 (B)
HZPC (Ere)
Lutra (B)
Merlet (B)
MNC Dordrecht (11) (Ere)
Mosa-Regio (A)
Nautilus (C)
Nederweert (B)
Neptunus 58 (C)
Noord-Limburg (SG) (C)
Nuenen (1st)
Parkstad (SG) (1st)
Patrick-De Roersoppers (SG) (A)
PCG (11)
PSV 1 (Ere)
PSV 2 (A)
ReSet (SG) (B)
RZ (A)
RZL (A)
Scheldestroom (A)
Thalassa (B)
Tiamat (C)
TRB-RES (A)
V.Z.V. Njord (A)
VZC (06) (Ere)
ZC Aquadream (A)
ZC Eijsden (1st)
ZDF (C)
Zeelandia (C)
Zeester-Meerval (A)
ZPB H&L Productions
ZVVS (11) (1st)

Terug