Wedstrijden Regio Zuid

~ Overzicht zwembaden ~ Competitie ~ Minioren ~ Senioren

Alle wedstrijden ~ Wedstrijden 2021 ~ Wedstrijden 2022

za 25-09-2021 t/m
zo 26-09-2021
Minioren Clubmeet 1
za 02-10-2021 t/m
zo 03-10-2021
Zwemcompetitie 1
za 09-10-2021 t/m
zo 10-10-2021
Minioren Clubmeet 2
zo 17-10-2021
Junioren-Jeugd Senioren 1
za 06-11-2021 t/m
zo 07-11-2021
Minioren Clubmeet 3
zo 14-11-2021
Junioren-Jeugd Senioren 2
za 20-11-2021 t/m
zo 21-11-2021
Zwemcompetitie 2
za 27-11-2021 t/m
zo 28-11-2021
Minioren Clubmeet 4
za 18-12-2021 t/m
zo 19-12-2021
Finales Minioren Clubmeet
za 15-01-2022 t/m
zo 16-01-2022
Zwemcomp 3, niet corona!
za 22-01-2022 t/m
zo 23-01-2022
Min. Circuit 1, niet corona!
za 29-01-2022 t/m
zo 30-01-2022
Sprint Kampioenschap Provincie
zo 06-02-2022
Junioren-Jeugd Senioren 3
za 12-02-2022 t/m
zo 13-02-2022
Minioren Circuit 2
za 12-03-2022 t/m
zo 13-03-2022
Zwemcompetitie 4
za 19-03-2022 t/m
zo 20-03-2022
Minioren Circuit 3
zo 27-03-2022
Junioren-Jeugd Senioren 4
za 09-04-2022 t/m
zo 10-04-2022
Minioren Circuit 4
za 23-04-2022 t/m
zo 24-04-2022
Zwemcompetitie 5
za 14-05-2022 t/m
zo 22-05-2022
Kampioenschappen Provincie
za 14-05-2022 t/m
zo 29-05-2022
Min. Circuit 1 inhaal
za 11-06-2022 t/m
zo 12-06-2022
Minioren Finale
za 02-07-2022
Finales Minioren Clubmeet
MC1-10
zo 26-09-2021
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ->0
De Bruinvis ->0
De Ganze ->3
De Marlijn (SG) ->18
De Schelde ->6
DZK ->9
Scheldestroom ->22
Zeelandia ->0
Totaal: ->58 (1:50 h)
NC1-10
zo 03-10-2021
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Marlijn (SG) (A) ~ 70->62
De Schelde (A) ~ 52->40
ZC Aquadream (A) ~ 25->17
Totaal: (A) ~ 147->119 (2:05 h)
MC2-11
zo 10-10-2021
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bevelanders ->0
De Bruinvis ->0
De Ganze ->3
De Marlijn (SG) ->13
De Schelde ->11
DZK ->9
Hieronymus ~ 17->13
Scheldestroom ->26
Zeelandia ->0
Totaal: 17->75 (2:15 h)
JJS-10
zo 17-10-2021
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
(3:09 h)
MC3-12
zo 07-11-2021
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders ->0
De Bruinvis ->1
De Ganze ->3
De Marlijn (SG) ->10
De Schelde ->13
DZK ->7
Scheldestroom ->28
Zeelandia ->0
Totaal: ->62 (2:07 h)
JJS-10
zo 14-11-2021
De Bruinvis
Vliegende Vaart, Terneuzen
(2:53 h)
NC2-10
zo 21-11-2021
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Ganze (B) ~ 24->20
DZK 2 (B) ~ 42->29
Scheldestroom (A) ~ 70->48
Totaal: (A-B) ~ 136->97 (2:35 h)
MC4-13
zo 28-11-2021
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ->0
De Bruinvis ->2
De Ganze ->2
De Marlijn (SG) ->12
De Schelde ->14
DZK ->6
Scheldestroom ->23
Zeelandia ->0
Totaal: ->59 (1:52 h)
NC3-10
zo 16-01-2022
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
DZK 2 (B) ~ 42
Hieronymus 2 (B) ~ 27
Scheldestroom (A) ~ 70
Totaal: (A-B) ~ 139
M1-14
zo 23-01-2022
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ~ 0
De Bruinvis ~ 0
De Ganze ~ 10
De Marlijn (SG) ~ 40
De Schelde ~ 35
DZK ~ 25
Scheldestroom ~ 25
Zeelandia ~ 4
Totaal: 139
RK-10
za 29-01-2022
t/m
zo 30-01-2022

ZWZK 2022 Zeeland
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg

M2-11
zo 13-02-2022
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bevelanders ~ 0->0
De Bruinvis ~ 0->2
De Ganze ~ 10->4
De Marlijn (SG) ~ 40->11
De Schelde ~ 35->15
DZK ~ 25->11
Scheldestroom ~ 25->31
Zeelandia ~ 4->0
Totaal: 139->74 (2:35 h)
NC4-10
zo 13-03-2022
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bevelanders (A) ~ 0->35
De Bruinvis (C) ~ 8->6
De Schelde (A) ~ 52->27
Scheldestroom (A) ~ 70->64
Zeelandia (C) ~ 10->5
Totaal: (A-C) ~ 140->137 (2:45 h)
M3-11
zo 20-03-2022
De Ganze
Omnium, Goes
De Bevelanders ~ 0->8
De Bruinvis ~ 0->2
De Ganze ~ 10->4
De Marlijn (SG) ~ 40->13
De Schelde ~ 35->22
DZK ~ 25->18
Scheldestroom ~ 25->18
Zeelandia ~ 4->4
Totaal: 139->89 (2:17 h)
JJS-10
zo 27-03-2022
De Marlijn
Vliegende Vaart, Terneuzen

M4-11
zo 10-04-2022
Zeelandia
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders ~ 0->10
De Bruinvis ~ 0->0
De Ganze ~ 10->4
De Marlijn (SG) ~ 40->13
De Schelde ~ 35->25
DZK ~ 25->20
Scheldestroom ~ 25->17
Zeelandia ~ 4->4
Totaal: 139->93 (2:55 h)
NC5-11
zo 24-04-2022
De Marlijn
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Marlijn (SG) (A) ~ 45->40
De Schelde (A) ~ 30->31
Scheldestroom (A) ~ 50->43
Totaal: (A) ~ 125->114 (2:20 h)
M1I-11
zo 15-05-2022
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Schelde
DZK
Scheldestroom
Zeelandia

MF-11
za 11-06-2022
t/m
zo 12-06-2022

De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen

MC1-50
zo 26-09-2021
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Arethusa ~ 18->12
DBD ->3
De Treffers ~ 10->5
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 10->9
WZV ~ 5->4
Z&PC Zegenwerp ~ 25->10
Totaal: 70->43 (2:30 h)
NC1-11
zo 03-10-2021
De Bruinvis
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders (A) ->32
De Bruinvis (C) ~ 8->9
Scheldestroom (A) ~ 70->52
Zeelandia (C) ~ 10->14
Totaal: (A-C) ~ 88->107 (2:30 h)
MC2-50
zo 10-10-2021
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Arethusa ~ 18->12
De Treffers ~ 10->7
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 10->7
PSV 1 ~ 30->30
WZV ~ 5->5
Z&PC Zegenwerp ~ 25->14
ZC Aquadream ~ 10->4
Totaal: 110->79 (2:00 h)
MC3-50
zo 07-11-2021
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Arethusa ~ 18->11
De Treffers ~ 10->10
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 10->8
TRB-RES ~ 6->4
WZV ~ 6->4
Z&PC Zegenwerp ~ 25->8
Totaal: 77->45 (1:54 h)
NC2-11
zo 21-11-2021
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis (C) ~ 8->9
De Marlijn (SG) (A) ~ 70->58
De Schelde (A) ~ 52->50
Zeelandia (C) ~ 10->15
Totaal: (A-C) ~ 140->132 (2:19 h)
MC4-50
zo 28-11-2021
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Arethusa ~ 18->13
De Treffers ~ 10->8
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 10->11
WZV ~ 6->3
Z&PC Zegenwerp ~ 25->8
Totaal: 71->43 (1:40 h)
NC3-11
zo 16-01-2022
De Ganze
Omnium, Goes
De Bevelanders (A) ~ 0
De Bruinvis (C) ~ 8
De Ganze (B) ~ 24
Zeelandia (C) ~ 10
Totaal: (A-B-C) ~ 42
M1-19E
za 22-01-2022
De Warande
De Warande, Oosterhout
Bijtelskil ~ 30
De Biesboschzwemmers ~ 30
De Warande ~ 60
ZVDO 74 ~ 20
Totaal: 140
M2-19E
za 12-02-2022
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 30->13
De Biesboschzwemmers ~ 30->18
De Warande ->13
ZVDO 74 ~ 20->18
Totaal: 80->62
NC4-11
zo 13-03-2022
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Ganze (B) ~ 24->16
De Marlijn (SG) (A) ~ 70->41
DZK 2 (B) ~ 42->29
Hieronymus 2 (B) ~ 27->22
ZC Aquadream (A) ~ 25->11
Totaal: (A-B) ~ 188->119 (2:30 h)
M3-19E
za 19-03-2022
De Biesboschzwemmers
Caribabad, Gorinchem
Bijtelskil ~ 30->13
De Biesboschzwemmers ~ 30->16
De Warande ->18
ZVDO 74 ~ 20->17
Totaal: 80->64 (1:40 h)
M4-19E
za 09-04-2022
Bijtelskil
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 30->20
De Biesboschzwemmers ~ 30->20
De Warande ->25
ZVDO 74 ~ 20->30
Totaal: 80->95
NC5-12
zo 24-04-2022
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders (A) ~ 40->37
De Bruinvis (C) ~ 8->5
De Ganze (B) ~ 24->20
Zeelandia (C) ~ 10->14
Totaal: (A-B-C) ~ 82->76 (2:15 h)
M1I-19E
za 21-05-2022
De Warande
De Warande, Oosterhout
Bijtelskil
De Biesboschzwemmers
De Warande
ZVDO 74

MF-50
za 11-06-2022
t/m
zo 12-06-2022

Hieronymus
De Stok, Roosendaal

MC1-51
zo 26-09-2021
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 ~ 15->9
Hieronymus ~ 17->13
Nuenen ~ 10->7
PSV 1 ~ 30->26
ZC Aquadream ~ 10->3
Totaal: 82->58 (1:47 h)
NC1-21
zo 03-10-2021
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
De Ganze (B) ~ 24->23
DIO (B) ~ 25->19
DZK 2 (B) ~ 42->19
Hieronymus 2 (B) ~ 27->23
Totaal: (B) ~ 118->84
MC2-51
zo 10-10-2021
vereniging -
zwembad -

MC3-51
zo 07-11-2021
Nuenen
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
DZT 62 ~ 15->10
Hieronymus ~ 17->14
Nuenen ~ 10->8
PSV 1 ~ 30->34
ZC Aquadream ~ 10->3
Totaal: 82->69 (2:13 h)
NC2-21
zo 21-11-2021
De Bevelanders
Groenewoud, Kapelle
De Bevelanders (A) ~ 0->35
DIO (B) ~ 25->13
Hieronymus 2 (B) ~ 27->25
ZC Aquadream (A) ~ 25->13
Totaal: (A-B) ~ 77->86 (2:05 h)
MC4-51
zo 28-11-2021
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
DZT 62 ~ 15->6
Hieronymus ~ 17->11
Nuenen ~ 10->4
PSV 1 ~ 30->17
TRB-RES ~ 6->3
ZC Aquadream ~ 10->3
Totaal: 88->44 (1:55 h)
NC3-20
zo 16-01-2022
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Marlijn (SG) (A) ~ 70
De Schelde (A) ~ 52
ZC Aquadream (A) ~ 25
Totaal: (A) ~ 147
M1-20
zo 23-01-2022
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben ~ 2
De Zilvermeeuw ~ 5
Hieronymus ~ 25
SBC2000 ~ 18
ZC Aquadream ~ 10
Totaal: 60
M2-20
zo 13-02-2022
SBC2000
De Wisselaar, Breda
De Krabben ~ 2->4
De Vennen ~ 5->0
De Zilvermeeuw ~ 5->2
Hieronymus ~ 25->20
SBC2000 ~ 18->11
ZC Aquadream ~ 10->6
Totaal: 65->43 (2:01 h)
NC4-20
zo 13-03-2022
Inzw 15.15 Av 15:45
DIO
De Banakker, Etten-Leur
De Wildert (C) ~ 0->26
DIO (B) ~ 25->12
EOZC (C) ~ 35->14
Totaal: (B-C) ~ 60->52 (1:39 h)
M3-20
zo 20-03-2022
Aquadream
De Stok, Roosendaal
De Krabben ~ 2->4
De Vennen ~ 5->6
De Zilvermeeuw ~ 5->1
Hieronymus ~ 25->25
SBC2000 ~ 18->11
ZC Aquadream ~ 10->7
Totaal: 65->54 (1:50 h)
M4-20
zo 10-04-2022
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
De Krabben ~ 2->3
De Vennen ~ 5->6
De Zilvermeeuw ~ 5->2
Hieronymus ~ 25->19
SBC2000 ~ 18->10
ZC Aquadream ~ 10->8
Totaal: 65->48 (1:57 h)
NC5-21
zo 24-04-2022
Aquadream
De Stok, Roosendaal
DIO (B) ~ 25->17
DZK 2 (B) ~ 25->24
Hieronymus 2 (B) ~ 27->24
ZC Aquadream (A) ~ 25->12
Totaal: (A-B) ~ 102->77 (2:12 h)
M1I-2O
zo 29-05-2022
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben
De Zilvermeeuw
Hieronymus
SBC2000
ZC Aquadream

MF-90
za 11-06-2022
t/m
zo 12-06-2022

Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo

MC1-60
zo 26-09-2021
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
HZPC ->4
Mosa-Regio ->4
Nederweert ->0
Patrick-De Roersoppers (SG) ->13
RZ ->14
Totaal: ->35
NC1-23
za 02-10-2021
Albion WSS (SG)
Zwemcentrum, Rotterdam
Albion WSS (SG) (Ere) ->32
DZK (Ere) ~ 25->26
Hieronymus (Ere) ~ 28->26
Totaal: (Ere) ~ 53->84
MC2-60
zo 10-10-2021
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
DZT 62 ~ 15->8
HZPC ->5
Mosa-Regio ->3
Nederweert ->0
Nuenen ~ 10->0
Patrick-De Roersoppers (SG) ->10
RZ ->12
Totaal: 25->38
MC3-60
zo 07-11-2021
HZPC
De Berkel, Horst
HZPC ->11
Mosa-Regio ->4
Nederweert ->0
Patrick-De Roersoppers (SG) ->12
RZ ->21
Totaal: ->48 (2:00 h)
NC2-23
za 20-11-2021
Albion WSS (SG)
Zwemcentrum, Rotterdam
Albion WSS (SG) (Ere) ~ 30->26
DZK (Ere) ~ 25->24
Hieronymus (Ere) ~ 28->25
Totaal: (Ere) ~ 83->75 (2:15 h)
MC4-60
zo 28-11-2021
RZ
De Roerdomp, Roermond
HZPC ->11
Mosa-Regio ->0
Nederweert ->0
Patrick-De Roersoppers (SG) ->9
RZ ->19
Totaal: ->39
NC3-23
zo 16-01-2022
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
Albion WSS (SG) (Ere)
DZK (Ere) ~ 25
Hieronymus (Ere) ~ 28
Totaal: (Ere) ~ 53
M1-51
zo 23-01-2022
VZV Njord
City Sport, Veldhoven
Budel
PSV 1 ~ 30
Tempo ~ 10
Tiamat ~ 5
TRB-RES ~ 8
V.Z.V. Njord ~ 25
Totaal: 78
M2-51
zo 13-02-2022
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
BZV ~ 0->0
De Treffers ~ 25->11
PSV 1 ~ 30->23
TRB-RES ~ 20->19
WZV ~ 6->5
Z&PC Zegenwerp ~ 25->8
Totaal: 106->66 (2:18 h)
NC4-23
zo 13-03-2022
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
Albion WSS (SG) (Ere) ->24
DZK (Ere) ~ 25->22
Hieronymus (Ere) ~ 28->26
Totaal: (Ere) ~ 53->72 (1:39 h)
M3-51
zo 20-03-2022
vereniging -
zwembad -

M4-51
zo 10-04-2022
vereniging -
zwembad -

NC5-23
zo 24-04-2022
Alkmaar Finale
vereniging -
zwembad -
DZK (Ere) ~ 25->42
Totaal: (Ere) ~ 25->42 (2:10 h)
M1I-51
za 14-05-2022
t/m
zo 29-05-2022

vereniging -
zwembad -
Budel ~ 0
Nuenen ~ 6
PSV 1 ~ 28
Tempo ~ 10
Tiamat ~ 6
TRB-RES ~ 13
V.Z.V. Njord ~ 21
Totaal: 84
MC1-70
zo 26-09-2021
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana ->23
MZ&PC ->17
Parkstad (SG) ->9
ZEPS ->10
Totaal: ->59 (1:53 h)
NC1-25E
zo 03-10-2021
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (C) ~ 18->17
De Zilvermeeuw (C) ~ 22->21
ZDF (C) ~ 15->15
Totaal: (C) ~ 55->53 (1:30 h)
MC2-70
zo 10-10-2021
Parkstad (SG)
D'r Pool, Kerkrade
Hellas-Glana ->23
MZ&PC ->8
Parkstad (SG) ->9
ZEPS ->12
Totaal: ->52 (1:40 h)
MC3-70
zo 07-11-2021
ZEPS
Steinerbos, Stein
Hellas-Glana ->31
MZ&PC ->7
Parkstad (SG) ->10
ZEPS ->13
Totaal: ->61
NC2-25E
zo 21-11-2021
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben (C) ~ 18->21
De Zilvermeeuw (C) ~ 22->19
ZDF (C) ~ 15->10
Totaal: (C) ~ 55->50 (6:43 h)
MC4-70
zo 28-11-2021
MZ&PC
Geusseltbad, Maastricht
Hellas-Glana ->20
MZ&PC ->7
Parkstad (SG) ->8
ZEPS ->12
Totaal: ->47 (1:37 h)
NC3-25E
zo 16-01-2022
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (C) ~ 18
De Zilvermeeuw (C) ~ 22
ZDF (C) ~ 15
Totaal: (C) ~ 55
M1-52
zo 23-01-2022
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
BZV ~ 15
De Treffers ~ 25
De Vennen ~ 5
WZV ~ 6
Z&PC Zegenwerp ~ 25
Totaal: 76
M2-52
zo 13-02-2022
vereniging -
zwembad -

NC4-25E
zo 13-03-2022
ZDF
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben (C) ~ 18->12
De Zilvermeeuw (C) ~ 22->17
ZDF (C) ~ 15->11
Totaal: (C) ~ 55->40 (1:25 h)
M3-52
zo 20-03-2022
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Nuenen ~ 7->6
PSV 1 ~ 30->25
Tempo ~ 10->10
Tiamat ~ 5->0
TRB-RES ~ 12->11
V.Z.V. Njord ~ 25->21
WZV ~ 6->5
Z&PC Zegenwerp ~ 25->20
Totaal: 120->98 (2:25 h)
M4-52
zo 10-04-2022
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Arethusa ~ 15->14
BZV ~ 0->0
De Treffers ~ 15->10
Merlet ~ 13->13
WZV ~ 6->10
Z&PC Zegenwerp ~ 20->16
Totaal: 69->63 (3:00 h)
NC5-25E
zo 24-04-2022
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (C) ~ 18->18
De Zilvermeeuw (C) ~ 22->21
ZDF (C) ~ 15->15
Totaal: (C) ~ 55->54 (1:45 h)
M1I-52
za 14-05-2022
t/m
zo 29-05-2022

vereniging -
zwembad -
Arethusa ~ 14
BZV ~ 0
De Treffers ~ 10
De Vennen ~ 6
DZT 62 ~ 11
Hydra ~ 2
Nautilus ~ 0
WZV ~ 10
Z&PC Zegenwerp ~ 16
Totaal: 69
NC1-30E
za 02-10-2021
De Biesboschzwemmers
Caribabad, Gorinchem
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30->30
PCG (11) ->26
ZPB (11) ->29
ZVDO 74 (C) ~ 30->25
Totaal: (B-C) ~ 60->110
NC2-30E
za 20-11-2021
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30->26
PCG (11) ->23
ZPB (11) ->18
ZVDO 74 (C) ~ 30->26
Totaal: (B-C) ~ 60->93 (2:00 h)
NC3-30E
za 15-01-2022
ZPB H&L Productions
Inge de Bruijn bad, Barendrecht
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30
PCG (11)
ZPB (11)
ZVDO 74 (C) ~ 30
Totaal: (B-C) ~ 60
M1-53
zo 23-01-2022
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Arethusa ~ 20
DZT 62 ~ 12
Hydra ~ 3
Merlet ~ 13
Nautilus ~ 5
Totaal: 53
M2-53
zo 13-02-2022
DZT 62
De Wiemel, Deurne
Arethusa ~ 20->13
DZT 62 ->11
Hydra ~ 3->2
Lutra ~ 0->0
Merlet ~ 13->11
Nautilus ~ 5->0
Nuenen ->7
Tempo ~ 10->7
Tiamat ~ 5->0
V.Z.V. Njord ~ 25->23
Totaal: 81->74 (2:05 h)
NC4-30E
za 12-03-2022
PCG
Caribabad, Gorinchem
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30->22
PCG (11) ->26
ZPB (11) ->36
ZVDO 74 (C) ~ 30->24
Totaal: (B-C) ~ 60->108 (1:57 h)
M3-53
zo 20-03-2022
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa ~ 20->13
BZV ~ 0->0
De Treffers ~ 25->4
DZT 62 ~ 12->9
Hydra ~ 3->2
Merlet ~ 13->11
Nautilus ~ 5->0
Totaal: 78->39 (1:45 h)
M4-53
zo 10-04-2022
VZV Njord
City Sport, Veldhoven
DZT 62 ~ 12->11
Hydra ~ 3->0
Nautilus ~ 0->0
Nuenen ~ 1->9
PSV 1 ~ 30->28
Tempo ~ 10->10
Tiamat ~ 0->6
TRB-RES ~ 11->14
V.Z.V. Njord ~ 25->24
Totaal: 92->102 (2:30 h)
NC5-30E
za 23-04-2022
gezamelijk org.
De Biesboschzwemmers
Aqua Altena, Andel
De Biesboschzwemmers (B) ~ 30->17
PCG (11) ->22
ZPB (11) ->30
ZVDO 74 (C) ->21
Totaal: (B-C) ~ 30->90
M1I-53
za 14-05-2022
t/m
zo 29-05-2022

vereniging -
zwembad -

NC1-41
zo 03-10-2021
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
AquAmigos (C) ~ 20->19
BZV (C) ~ 20->23
Merlet (B) ~ 20->24
Tiamat (C) ~ 20->19
Totaal: (B-C) ~ 80->85 (2:03 h)
NC2-41
zo 21-11-2021
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
AquAmigos (C) ->22
BZV (C) ~ 20->19
De Dokkelaers (C) ->9
De Wildert (C) ~ 0->18
Merlet (B) ~ 20->26
Totaal: (B-C) ~ 40->94 (2:24 h)
NC3-41
zo 16-01-2022
De Dokkelaers
De Roodloop, Hilvarenbeek
AquAmigos (C)
BZV (C) ~ 20
De Dokkelaers (C)
De Wildert (C) ~ 0
Tiamat (C) ~ 20
Totaal: (C) ~ 40
M1-71E
zo 23-01-2022
vereniging -
zwembad -
HZPC ~ 15
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)
Totaal: 15
M2-71E
zo 13-02-2022
vereniging -
zwembad -
HZPC
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)

NC4-41
zo 13-03-2022
Tiamat
De Albatros, Eersel
AquAmigos (C) ->24
De Dokkelaers (C) ->11
Tiamat (C) ~ 20->13
Totaal: (C) ~ 20->48 (2:00 h)
M3-71E
zo 20-03-2022
HZPC
De Berkel, Horst
HZPC ->15
Mosa-Regio ->12
Nederweert ->7
Noord-Limburg (SG) ->11
Totaal: ->45 (2:13 h)
M4-71E
zo 10-04-2022
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
HZPC ->16
Mosa-Regio ->15
Nederweert ->7
Noord-Limburg (SG) ->18
Totaal: ->56 (2:32 h)
NC5-41
zo 24-04-2022
De Wildert
De Wildert, Zundert
AquAmigos (C) ->18
De Dokkelaers (C) ->10
De Wildert (C) ~ 26->29
Tiamat (C) ~ 20->12
Totaal: (C) ~ 46->69 (1:50 h)
M1I-71E
za 14-05-2022
t/m
zo 29-05-2022

vereniging -
zwembad -
HZPC
Mosa-Regio
Nederweert
Noord-Limburg (SG)

NC1-42
zo 03-10-2021
De Dokkelaers
De Roodloop, Hilvarenbeek
Aegir (C) ->34
De Dokkelaers (C) ~ 15->11
De Wildert (C) ->23
EOZC (C) ~ 35->29
Totaal: (C) ~ 50->97
NC2-42
zo 21-11-2021
Tiamat
De Albatros, Eersel
Aegir (C) ->29
EOZC (C) ~ 35->9
Tiamat (C) ~ 20->18
Totaal: (C) ~ 55->56 (2:00 h)
NC3-42
zo 16-01-2022
Aegir
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
Aegir (C)
DIO (B) ~ 25
EOZC (C) ~ 35
Merlet (B) ~ 20
Totaal: (B-C) ~ 80
M1-72
zo 23-01-2022
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog
Patrick-De Roersoppers (SG)
ReSet (SG)
RZ
RZL

M2-72
zo 13-02-2022
RZ
De Roerdomp, Roermond
De Rog ->5
Patrick-De Roersoppers (SG) ->17
ReSet (SG) ->7
RZ ->40
RZL ->13
Totaal: ->82
NC4-42
zo 13-03-2022
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Aegir (C) ->27
BZV (C) ~ 20->19
Merlet (B) ~ 20->32
Totaal: (B-C) ~ 40->78 (2:12 h)
M3-72
zo 20-03-2022
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
De Rog ->8
Patrick-De Roersoppers (SG) ->21
ReSet (SG) ->6
RZ ->39
RZL ->14
Totaal: ->88 (2:53 h)
M4-72
zo 10-04-2022
RZL
Laco zwembad, Haelen
De Rog
Patrick-De Roersoppers (SG)
ReSet (SG)
RZ
RZL

NC5-42
zo 24-04-2022
EOZC
Laco, Oirschot
Aegir (C) ->26
BZV (C) ->20
EOZC (C) ~ 35->24
Merlet (B) ~ 20->29
Totaal: (B-C) ~ 55->99 (2:35 h)
M1I-72E
za 14-05-2022
t/m
zo 29-05-2022

vereniging -
zwembad -
De Rog
Patrick-De Roersoppers (SG)
ReSet (SG)
RZ
RZL

NC1-45E
zo 03-10-2021
Inzw 12.15 Av 12:45
ZVVS
De Drieburcht, Tilburg
Nuenen (1st) ->35
TRB-RES (1st) ~ 38->32
ZVVS (11) (1st) ->24
Totaal: (1st) ~ 38->91 (2:04 h)
NC2-45E
zo 21-11-2021
Inzw 12.15 Av 12:45
Nuenen
Van Lint Bad (TU), Eindhoven
Nuenen (1st) ->38
TRB-RES (1st) ~ 38->28
ZVVS (11) (1st) ->26
Totaal: (1st) ~ 38->92 (2:12 h)
NC3-45E
zo 16-01-2022
Inzw 12.15 Av 12:45
vereniging -
De Drieburcht, Tilburg
Nuenen (1st)
TRB-RES (1st) ~ 38
ZVVS (11) (1st)
Totaal: (1st) ~ 38
M1-73
zo 23-01-2022
ZEPS
Steinerbos, Stein
Hellas-Glana
MZ&PC
Parkstad (SG)
ZC Eijsden
ZEPS

M2-73
zo 13-02-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana ->36
MZ&PC ->11
Parkstad (SG) ->9
ZC Eijsden ->20
ZEPS ->12
Totaal: ->88 (2:00 h)
NC4-45
zo 13-03-2022
ZVVS
De Kulk, Vlaardingen
Nuenen (1st) ->26
TRB-RES (1st) ~ 38->15
ZVVS (11) (1st) ->26
Totaal: (1st) ~ 38->67 (1:40 h)
M3-73
zo 20-03-2022
Parkstad (SG)
D'r Pool, Kerkrade
Hellas-Glana ->31
MZ&PC ->11
Parkstad (SG) ->23
ZC Eijsden ->15
ZEPS ->14
Totaal: ->94
M4-73
zo 10-04-2022
+MZPC
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Hellas-Glana ->35
MZ&PC ->15
Parkstad (SG) ->22
ZC Eijsden ->18
ZEPS ->14
Totaal: ->104 (2:53 h)
NC5-45E
zo 24-04-2022
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
Nuenen (1st) ->36
TRB-RES (1st) ~ 0->20
Totaal: (1st) ~->56 (2:06 h)
M1I-73E
zo 22-05-2022
?
ZEPS
Steinerbos, Stein
Hellas-Glana
MZ&PC
Parkstad (SG)
ZC Eijsden
ZEPS

NC1-50E
zo 03-10-2021
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 (B) ~ 29->26
Hydra (B) ~ 35->31
Nautilus (C) ~ 20->19
Neptunus 58 (C) ~ 18->15
Totaal: (B-C) ~ 102->91 (2:05 h)
NC2-50E
zo 21-11-2021
of Hydra
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 (B) ->31
Hydra (B) ~ 35->29
Nautilus (C) ~ 20->16
Neptunus 58 (C) ~ 18->12
Totaal: (B-C) ~ 73->88 (2:03 h)
NC3-50E
zo 16-01-2022
Nautilus
Laco, Veghel
DZT 62 (B)
Hydra (B) ~ 35
Nautilus (C) ~ 20
Neptunus 58 (C) ~ 18
Totaal: (B-C) ~ 73
NC4-50E
zo 13-03-2022
Neptunus 58
De Molen Hey, Schijndel
DZT 62 (B) ->36
Hydra (B) ~ 35->27
Nautilus (C) ~ 20->23
Neptunus 58 (C) ~ 18->15
Totaal: (B-C) ~ 73->101 (2:19 h)
NC5-50E
zo 24-04-2022
Neptunus 58
De Molen Hey, Schijndel
DZT 62 (B) ->34
Hydra (B) ->28
Nautilus (C) ~ 20->18
Neptunus 58 (C) ~ 18->15
Totaal: (B-C) ~ 38->95
NC1-51E
zo 03-10-2021
WZV
Olympiabad, Waalwijk
Tempo (A) ~ 35->19
WZV (A) ~ 53->45
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80->50
Totaal: (A) ~ 168->114
NC2-51E
zo 21-11-2021
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A) ->24
WZV (A) ~ 53->43
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80->48
Totaal: (A) ~ 133->115 (2:30 h)
NC3-51E
zo 16-01-2022
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A)
WZV (A) ~ 53
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80
Totaal: (A) ~ 133
NC4-51E
zo 13-03-2022
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Tempo (A) ->25
WZV (A) ~ 53->42
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80->56
Totaal: (A) ~ 133->123 (2:04 h)
NC5-51E
zo 24-04-2022
Tempo
De Wedert, Valkenswaard
Tempo (A) ->27
WZV (A) ~ 53->37
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 80->56
Totaal: (A) ~ 133->120 (2:25 h)
NC1-54E
zo 03-10-2021
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
BlueMarlins (11) (Ere) ->36
PSV 1 (Ere) ~ 45->175
ZPC Amersfoort (06) (Ere) ->41
Totaal: (Ere) ~ 45->252
NC2-54E
zo 21-11-2021
ZPC Amersfoort
Amerena, Amersfoort
PSV 1 (Ere) ~ 45->47
ZPC Amersfoort (06) (Ere) ->44
Totaal: (Ere) ~ 45->91
NC3-54E
zo 16-01-2022
VZC Veenendaal
zwembad -
PSV 1 (Ere) ~ 45
VZC (06) (Ere)
ZPC Amersfoort (06) (Ere)
Totaal: (Ere) ~ 45
NC4-54E
zo 13-03-2022
Blue Marlins (SG)
Hofbad, Den Haag
BlueMarlins (11) (Ere) ->35
De Dolfijn (Ere) ->72
PSV 1 (Ere) ~ 45->39
Totaal: (Ere) ~ 45->146
NC5-54
zo 24-04-2022
Finale
Blue Marlins (SG)
Hofbad, Den Haag
PSV 1 (Ere) ~ 45->42
Totaal: (Ere) ~ 45->42 (3:54 h)
NC1-55A
zo 03-10-2021
De Warande
De Warande, Oosterhout
De Devel (11) (A) ->35
De Warande (A) ~ 35->29
V.Z.V. Njord (A) ~ 35->37
Totaal: (A) ~ 70->101 (2:24 h)
NC2-55A
zo 21-11-2021
VZV Njord
City Sport, Veldhoven
PSV 2 (A) ~ 35->45
V.Z.V. Njord (A) ~ 35->43
Zeester-Meerval (A) ->8
Totaal: (A) ~ 70->96 (2:07 h)
NC3-55A
zo 16-01-2022
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
Arethusa (A) ~ 20
De Devel (11) (A)
De Warande (A)
PSV 2 (A) ~ 35
V.Z.V. Njord (A) ~ 35
Zeester-Meerval (A)
Totaal: (A) ~ 90
NC4-55A
zo 13-03-2022
VZV Njord
City Sport, Veldhoven
De Warande (A) ->36
V.Z.V. Njord (A) ~ 35->42
Zeester-Meerval (A) ->8
Totaal: (A) ~ 35->86 (1:50 h)
NC5-55A
zo 24-04-2022
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
Arethusa (A) ->32
De Devel (11) (A) ->23
De Warande (A) ->28
PSV 2 (A) ~ 35->45
V.Z.V. Njord (A) ->44
Zeester-Meerval (A)
Totaal: (A) ~ 35->172
NC1-55B
zo 03-10-2021
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa (A) ~ 20->34
PSV 2 (A) ~ 35->69
Zeester-Meerval (A) ~ 35->8
Totaal: (A) ~ 90->111 (2:27 h)
NC2-55B
zo 21-11-2021
De Warande
De Warande, Oosterhout
Arethusa (A) ~ 20->29
De Devel (11) (A) ->37
De Warande (A) ->41
Totaal: (A) ~ 20->107
NC3-55B
zo 16-01-2022
vereniging -
zwembad -

NC4-55B
zo 13-03-2022
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa (A) ~ 20->33
De Devel (11) (A) ->28
PSV 2 (A) ~ 35->53
Totaal: (A) ~ 55->114 (2:02 h)
NC5-55B
zo 24-04-2022
vereniging -
zwembad -

NC1-61E
zo 03-10-2021
Lutra
De Wissen, Helmond
DBD (B) ->35
De Punderman (B) ~ 28->25
Lutra (B) ~ 35->27
Thalassa (B) ~ 28->22
Totaal: (B) ~ 91->109 (2:30 h)
NC2-61E
zo 21-11-2021
Thalassa
De Wissen, Helmond
DBD (B) ->31
De Punderman (B) ~ 28->25
Lutra (B) ~ 35->23
Thalassa (B) ~ 28->18
Totaal: (B) ~ 91->97 (2:15 h)
NC3-61E
zo 16-01-2022
Thalassa
De Wissen, Helmond
DBD (B)
De Punderman (B) ~ 28
Lutra (B) ~ 35
Thalassa (B) ~ 28
Totaal: (B) ~ 91
NC4-61E
zo 13-03-2022
DBD
ZIB, Best
DBD (B) ->37
De Punderman (B) ~ 28->26
Lutra (B) ~ 35->25
Thalassa (B) ~ 28->18
Totaal: (B) ~ 91->106 (2:10 h)
NC5-61E
zo 24-04-2022
De Punderman
De Wissen, Helmond
DBD (B) ->32
De Punderman (B) ~ 28->25
Lutra (B) ~ 35->31
Thalassa (B) ~ 28->20
Totaal: (B) ~ 91->108
NC1-62E
zo 03-10-2021
was N-Limburg Venray
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Budel (C) ->17
De Treffers (B) ~ 50->36
Noord-Limburg (SG) (C) ->17
Totaal: (B-C) ~ 50->70 (2:20 h)
NC2-62E
zo 21-11-2021
Jury 13.30 Av 14:00
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel (C) ->17
De Treffers (B) ~ 50->26
Noord-Limburg (SG) (C) ->13
Totaal: (B-C) ~ 50->56 (2:16 h)
NC3-62E
zo 16-01-2022
Jury 12.00 Av 12.30
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Budel (C)
De Treffers (B) ~ 50
Noord-Limburg (SG) (C)
Totaal: (B-C) ~ 50
NC4-62E
zo 13-03-2022
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel (C) ->21
De Treffers (B) ~ 50->20
Noord-Limburg (SG) (C) ->19
Totaal: (B-C) ~ 50->60 (1:56 h)
NC5-62E
zo 24-04-2022
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Budel (C) ->10
De Treffers (B) ->39
Noord-Limburg (SG) (C) ->17
Totaal: (B-C) ~->66 (3:00 h)
NC1-70
zo 03-10-2021
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog (B) ->35
Hellas-Glana-2 (B) ->39
Nederweert (B) ~ 28->28
ReSet (SG) (B) ->18
Totaal: (B) ~ 28->120
NC2-70
zo 21-11-2021
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
De Rog (B) ->31
Hellas-Glana-2 (B) ->0
Nederweert (B) ->29
ReSet (SG) (B) ->15
Totaal: (B) ~->75 (2:32 h)
NC3-70
zo 16-01-2022
vereniging -
zwembad -
De Rog (B)
Hellas-Glana-2 (B)
Nederweert (B)
ReSet (SG) (B)
(B) ~
NC4-70
zo 13-03-2022
ReSet (SG)
De Wisselslag, Venlo
De Rog (B) ->34
Hellas-Glana-2 (B) ->76
Nederweert (B) ->25
ReSet (SG) (B) ->15
Totaal: (B) ~->150 (2:42 h)
NC5-70
zo 24-04-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
De Rog (B) ->28
Hellas-Glana-2 (B) ->0
Nederweert (B) ->24
ReSet (SG) (B) ->16
Totaal: (B) ~->68 (2:30 h)
NC1-81
zo 03-10-2021
bij NC1-82 in Echt
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo

NC2-81
zo 21-11-2021
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
Mosa-Regio (A) ->19
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ->44
RZ (A) ->32
RZL (A) ->26
Totaal: (A) ~->121
NC3-81
zo 16-01-2022
RZL
Laco zwembad, Haelen
RZ (A)
RZL (A)
(A) ~
NC4-81
zo 13-03-2022
RZ
De Roerdomp, Roermond
Mosa-Regio (A) ->20
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ->38
RZ (A) ->33
RZL (A) ->24
Totaal: (A) ~->115 (2:37 h)
NC5-81
zo 24-04-2022
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
Mosa-Regio (A) ->20
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ->32
RZ (A) ->32
RZL (A) ->17
Totaal: (A) ~->101 (2:26 h)
NC1-82
zo 03-10-2021
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
Mosa-Regio (A) ~ 30->23
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ->42
RZ (A) ~ 45->35
RZL (A) ->25
Totaal: (A) ~ 75->125
NC2-82
zo 21-11-2021
vereniging -
zwembad -

NC3-82
zo 16-01-2022
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
Mosa-Regio (A)
Patrick-De Roersoppers (SG) (A)
(A) ~
NC4-82
zo 13-03-2022
vereniging -
zwembad -

NC5-82
zo 24-04-2022
vereniging -
zwembad -

NC1-91
zo 03-10-2021
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana (Ere) ->34
HZPC (Ere) ~ 35->34
Parkstad (SG) (1st) ->47
Totaal: (1st-Ere) ~ 35->115 (3:01 h)
NC2-91
zo 21-11-2021
Parkstad (SG)
D'r Pool, Kerkrade
Hellas-Glana (Ere) ->77
HZPC (Ere) ->34
Parkstad (SG) (1st) ->46
Totaal: (1st-Ere) ~->157 (2:52 h)
NC3-91
zo 16-01-2022
HZPC
De Berkel, Horst
Hellas-Glana (Ere)
HZPC (Ere)
Parkstad (SG) (1st)
(1st-Ere) ~
NC4-91
zo 13-03-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana (Ere) ->76
HZPC (Ere) ->32
Parkstad (SG) (1st) ->37
Totaal: (1st-Ere) ~->145 (2:21 h)
NC5-91
zo 24-04-2022
Finale
HZPC
De Berkel, Horst
Hellas-Glana (Ere) ->84
Hieronymus (Ere) ~ 28->18
HZPC (Ere) ->35
Totaal: (Ere) ~ 28->137 (2:37 h)
NC1-92
zo 03-10-2021
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Becha (C)
MZ&PC (C)
ZC Eijsden (A)
ZEPS (C)
(A-C) ~
NC2-92
zo 21-11-2021
Becha
De Haamen, Beek
Becha (C) ->18
MZ&PC (C) ->29
ZC Eijsden (A) ->28
ZEPS (C) ->45
Totaal: (A-C) ~->120 (3:19 h)
NC3-92
zo 16-01-2022
MZ&PC
Geusseltbad, Maastricht
Becha (C)
MZ&PC (C)
ZC Eijsden (A)
ZEPS (C)
(A-C) ~
NC4-92
zo 13-03-2022
ZEPS
Steinerbos, Stein
Becha (C) ->13
MZ&PC (C) ->24
ZC Eijsden (A) ->30
ZEPS (C) ->26
Totaal: (A-C) ~->93 (2:00 h)
NC5-92
zo 24-04-2022
ZEPS
Steinerbos, Stein
Becha (C) ->18
MZ&PC (C) ->31
Parkstad (SG) (1st) ->25
ZC Eijsden (A) ->36
ZEPS (C) ->23
Totaal: (1st-A-C) ~->133 (3:05 h)
NIET Geplanned
Merlet

Terug