Wedstrijden Regio Zuid

~ Overzicht zwembaden ~ Competitie ~ Minioren ~ Clubmeet ~ Senioren

Alle wedstrijden ~ Wedstrijden 2022 ~ Wedstrijden 2023

za 17-09-2022 t/m
zo 18-09-2022
Minioren Circuit 1
za 01-10-2022 t/m
zo 02-10-2022
Zwemcompetitie 1
za 08-10-2022 t/m
zo 09-10-2022
Minioren Circuit 2
za 05-11-2022 t/m
zo 06-11-2022
Minioren Clubmeet 1
za 19-11-2022 t/m
zo 20-11-2022
Zwemcompetitie 2
za 26-11-2022 t/m
zo 11-12-2022
Minioren Circuit 3
za 14-01-2023 t/m
zo 15-01-2023
Minioren Circuit 4
za 21-01-2023 t/m
zo 22-01-2023
Kampioenschappen Provincie
za 28-01-2023 t/m
zo 29-01-2023
Zwemcompetite 3
za 04-02-2023 t/m
zo 05-02-2023
Minioren Clubmeet 2
za 11-03-2023 t/m
zo 12-03-2023
Minioren Meerkamp Finale
za 25-03-2023 t/m
zo 26-03-2023
Minioren Clubmeet 3
za 15-04-2023 t/m
zo 16-04-2023
Minioren Clubmeet 4
za 22-04-2023 t/m
zo 23-04-2023
Zwemcompetitie 4
za 13-05-2023 t/m
zo 21-05-2023
Kampioenschappen Provincie
za 03-06-2023 t/m
zo 04-06-2023
Finales Minioren Clubmeet
M1-11
zo 18-09-2022
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders ~ 9->6
De Bruinvis ~ 2->2
De Ganze ~ 4->3
De Marlijn (SG) ~ 25->20
De Schelde ~ 21->14
DZK ~ 17->8
Scheldestroom ~ 22->16
Zeelandia ~ 4->1
Totaal: 104->70 (2:26 h)
NC1-11
zo 02-10-2022
Aquadream +
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders (A) ~ 35->24
De Ganze (B) ~ 20->16
De Schelde (A) ~ 37->23
DZK 2 (B) ~ 26->0
ZC Aquadream (A) ~ 14->10
Totaal: (A-B) ~ 132->73 (2:30 h)
M2-11
zo 09-10-2022
De Ganze
Omnium, Goes
De Bevelanders ~ 9->6
De Bruinvis ~ 2->2
De Ganze ~ 4->6
De Krabben ~ 4->3
De Marlijn (SG) ~ 25->13
De Schelde ~ 21->15
De Zilvermeeuw ~ 2->3
DZK ~ 17->18
Scheldestroom ~ 22->12
Zeelandia ~ 4->4
Totaal: 110->82 (2:20 h)
MC1-10
zo 06-11-2022
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ->0
De Bruinvis ~ 2->0
De Ganze ~ 3->4
De Marlijn (SG) ~ 18->23
De Schelde ~ 18->12
DZK ~ 18->15
Scheldestroom ~ 25->15
Zeelandia ->0
Totaal: 84->69 (2:00 h)
NC2-11
zo 20-11-2022
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders (A) ~ 35->25
De Ganze (B) ~ 20->15
De Schelde (A) ~ 37->30
DZK 2 (B) ~ 26->0
ZC Aquadream (A) ~ 14->13
Totaal: (A-B) ~ 132->83 (2:29 h)
M3-11
zo 11-12-2022
verzet!!!
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bevelanders ~ 9
De Bruinvis ~ 2
De Ganze ~ 4
De Marlijn (SG) ~ 25
De Schelde ~ 21
DZK ~ 17
Scheldestroom ~ 22
Zeelandia ~ 4
Totaal: 104
M4-11
zo 15-01-2023
De Marlijn
Reynaertland, Hulst
De Bevelanders ~ 9
De Bruinvis ~ 2
De Ganze ~ 4
De Marlijn (SG) ~ 30
De Schelde ~ 21
DZK ~ 17
Scheldestroom ~ 22
Zeelandia ~ 4
Totaal: 109
PK-10
za 21-01-2023
t/m
zo 22-01-2023

Zeeland
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg

NC3-11
zo 29-01-2023
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders (A) ~ 35
De Ganze (B) ~ 20
De Schelde (A) ~ 37
DZK 2 (B) ~ 26
ZC Aquadream (A) ~ 14
Totaal: (A-B) ~ 132
MC2-10
zo 05-02-2023
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bevelanders
De Bruinvis ~ 2
De Ganze ~ 3
De Marlijn (SG) ~ 14
De Schelde ~ 11
DZK ~ 8
Scheldestroom ~ 25
Zeelandia
Totaal: 63
MK-11
za 11-03-2023
t/m
zo 12-03-2023

naar 18 en 19 maart
De Marlijn
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders
De Bruinvis
De Ganze
De Marlijn (SG)
De Schelde
DZK
Scheldestroom
Zeelandia

MC3-10
zo 26-03-2023
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
De Bevelanders
De Bruinvis ~ 2
De Ganze ~ 3
De Marlijn (SG) ~ 14
De Schelde ~ 11
DZK ~ 8
Scheldestroom ~ 25
Zeelandia
Totaal: 63
MC4-10
zo 16-04-2023
De Schelde
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bevelanders
De Bruinvis ~ 2
De Ganze ~ 3
De Marlijn (SG) ~ 14
De Schelde ~ 11
DZK ~ 8
Hieronymus ~ 13
Scheldestroom ~ 25
ZC Aquadream ~ 4
Zeelandia
Totaal: 80
NC4-11
zo 23-04-2023
De Bevelanders
De Bloesem, Kapelle
De Bevelanders (A) ~ 35
De Ganze (B) ~ 20
De Schelde (A) ~ 37
DZK 2 (B) ~ 26
ZC Aquadream (A) ~ 14
Totaal: (A-B) ~ 132
PK-10
za 13-05-2023
t/m
zo 21-05-2023

Zeeland
vereniging -
zwembad -

MC Regio Finale
zo 04-06-2023
Beste x van Regio
vereniging -
zwembad -

M1-19E
za 17-09-2022
14:45
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 16->21
De Biesboschzwemmers ~ 18->19
De Warande ~ 19->25
ZVDO 74 ~ 22->27
Totaal: 75->92
NC1-12
zo 02-10-2022
De Marlijn
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis (C) ~ 8->6
De Marlijn (SG) (B) ~ 51->46
Onderdak (C) ~ 4->3
Scheldestroom (B) ~ 52->43
Zeelandia (C) ~ 12->12
Totaal: (B-C) ~ 127->110 (2:35 h)
M2-19E
za 08-10-2022
14:45
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 16->21
De Biesboschzwemmers ~ 18->15
De Warande ~ 19->36
ZVDO 74 ~ 22->34
Totaal: 75->106 (2:18 h)
MC1-50
zo 06-11-2022
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Arethusa ~ 12->5
De Treffers ~ 8->10
DZT 62 ~ 9->1
Hieronymus ~ 13->15
Merlet ~ 9->12
Nuenen ~ 7->0
PSV 1 ~ 27->24
Tempo ~ 8->7
V.Z.V. Njord ~ 18->17
WZV ~ 4->3
Z&PC Zegenwerp ~ 10->9
ZC Aquadream ~ 4->5
Totaal: 129->108 (2:30 h)
NC2-12
zo 20-11-2022
Zeelandia
De Bloesem, Kapelle
De Bruinvis (C) ~ 8->7
De Marlijn (SG) (B) ~ 51->38
Onderdak (C) ~ 4->4
Scheldestroom (B) ~ 52->65
Zeelandia (C) ~ 12->19
Totaal: (B-C) ~ 127->133 (3:25 h)
M3-19E
za 10-12-2022
datum 10-12 14:30
De Warande
De Warande, Oosterhout
Bijtelskil ~ 16
De Biesboschzwemmers ~ 18
De Warande ~ 19
ZVDO 74 ~ 22
Totaal: 75
M4-19E
za 14-01-2023
14:45
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
Bijtelskil ~ 16
De Biesboschzwemmers ~ 18
De Warande ~ 19
ZVDO 74 ~ 22
Totaal: 75
PK-50
za 21-01-2023
t/m
zo 22-01-2023

Brabant
vereniging -
zwembad -

NC3-12
zo 29-01-2023
De Bruinvis
Vliegende Vaart, Terneuzen
De Bruinvis (C) ~ 8
De Marlijn (SG) (B) ~ 51
Onderdak (C) ~ 4
Scheldestroom (B) ~ 52
Zeelandia (C) ~ 12
Totaal: (B-C) ~ 127
MC2-50
zo 05-02-2023
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Arethusa ~ 12
De Treffers ~ 8
DZT 62 ~ 9
Hieronymus ~ 13
Merlet ~ 9
Nuenen ~ 7
PSV 1 ~ 27
Tempo ~ 8
V.Z.V. Njord ~ 18
WZV ~ 4
Z&PC Zegenwerp ~ 10
ZC Aquadream ~ 4
Totaal: 129
MC3-50
zo 26-03-2023
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
Arethusa ~ 12
De Treffers ~ 8
Hieronymus ~ 13
PSV 1 ~ 27
Tempo ~ 8
TRB-RES ~ 4
V.Z.V. Njord ~ 18
WZV ~ 4
Z&PC Zegenwerp ~ 10
ZC Aquadream ~ 4
Totaal: 108
MC4-50
zo 16-04-2023
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Arethusa ~ 12
De Treffers ~ 8
DZT 62 ~ 9
Merlet ~ 9
Nuenen ~ 7
PSV 1 ~ 27
Tempo ~ 8
TRB-RES ~ 4
V.Z.V. Njord ~ 18
WZV ~ 4
Z&PC Zegenwerp ~ 10
Totaal: 116
NC4-12
zo 23-04-2023
Scheldestroom
De Eenhoorn, Oostburg
De Bruinvis (C) ~ 8
De Marlijn (SG) (B) ~ 51
Onderdak (C) ~ 4
Scheldestroom (B) ~ 52
Zeelandia (C) ~ 12
Totaal: (B-C) ~ 127
PK-50
za 13-05-2023
t/m
zo 21-05-2023

Brabant
vereniging -
zwembad -

M1-20
zo 18-09-2022
WZV+
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Krabben ~ 4->2
De Treffers ~ 9->12
De Vennen ~ 6->5
De Zilvermeeuw ~ 2->1
Hieronymus ~ 22->10
PSV 1 ~ 26->26
SBC2000 ~ 11->7
TRB-RES ~ 15->17
WZV ~ 7->7
ZC Aquadream ~ 7->7
Totaal: 109->94
NC1-21E
zo 02-10-2022
De Zilvermeeuw
Laco De Plantage, Hoogerheide
De Krabben (B) ~ 17->17
De Zilvermeeuw (B) ~ 20->20
ZDF (C) ~ 13->8
Totaal: (B-C) ~ 50->45 (1:35 h)
M2-20+
zo 09-10-2022
Inzw 14.15 Av 14:45
WZV
Olympiabad, Waalwijk
De Treffers ~ 9->10
De Vennen ~ 6->11
Hieronymus ~ 22->15
SBC2000 ~ 11->10
TRB-RES ~ 15->9
V.Z.V. Njord ~ 23->11
WZV ~ 7->9
ZC Aquadream ~ 7->6
Totaal: 100->81 (2:13 h)
MC1-60
zo 06-11-2022
Patrick-De Roersoppers (SG)
In de Bandert, Echt
Eszet ->0
HZPC ~ 8->0
Mosa-Regio ~ 4->0
Nederweert ->0
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 11->0
RZ ~ 17->0
Totaal: 40
NC2-21E
zo 20-11-2022
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (B) ~ 17->21
De Zilvermeeuw (B) ~ 20->20
ZDF (C) ~ 13->11
Totaal: (B-C) ~ 50->52 (1:58 h)
M3-20
zo 11-12-2022
verzet!!!
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben ~ 4
De Vennen ~ 6
De Zilvermeeuw ~ 2
Hieronymus ~ 22
SBC2000 ~ 11
TRB-RES ~ 15
WZV ~ 7
ZC Aquadream ~ 7
Totaal: 74
M4-20
zo 15-01-2023
vereniging -
zwembad -
De Krabben ~ 4
De Vennen ~ 6
De Zilvermeeuw ~ 2
Hieronymus ~ 22
Nuenen ~ 8
PSV 1 ~ 26
SBC2000 ~ 11
Tiamat ~ 6
TRB-RES ~ 15
WZV ~ 7
ZC Aquadream ~ 7
Totaal: 114
PK-90
za 21-01-2023
t/m
zo 22-01-2023

Limburg
vereniging -
zwembad -

NC3-21E
zo 29-01-2023
De Krabben
De Schelp, Bergen op Zoom
De Krabben (B) ~ 17
De Zilvermeeuw (B) ~ 20
ZDF (C) ~ 13
Totaal: (B-C) ~ 50
MC2-60
zo 05-02-2023
vereniging -
zwembad -
HZPC ~ 8
Mosa-Regio ~ 4
Nederweert
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 11
RZ ~ 17
Totaal: 40
MC3-60
zo 26-03-2023
???
vereniging -
zwembad -
DZT 62 ~ 9
HZPC ~ 8
Merlet ~ 9
Mosa-Regio ~ 4
Nederweert
Nuenen ~ 7
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 11
RZ ~ 17
Totaal: 65
MC4-60
zo 16-04-2023
vereniging -
zwembad -
HZPC ~ 8
Mosa-Regio ~ 4
Nederweert
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 11
RZ ~ 17
Totaal: 40
NC4-21E
zo 23-04-2023
ZDF
Nieuwe bad, Rucphen
De Krabben (B) ~ 17
De Zilvermeeuw (B) ~ 20
ZDF (C) ~ 13
Totaal: (B-C) ~ 50
PK-90
za 13-05-2023
t/m
zo 21-05-2023

Limburg
vereniging -
zwembad -

M1-50
zo 18-09-2022
DZT 62
De Wiemel, Deurne
Arethusa ~ 14->7
Budel ~ 10->7
DZT 62 ~ 11->5
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 12->11
Nuenen ~ 8->4
Tempo ~ 9->9
Tiamat ~ 6->0
V.Z.V. Njord ~ 23->13
Z&PC Zegenwerp ~ 15->10
Totaal: 110->66 (1:53 h)
NC1-24E
zo 02-10-2022
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
DZK (1st) ~ 23->48
Hieronymus (Ere) ~ 24->29
Nuenen (1st) ~ 34->28
PSV 2 (1st) ~ 53->48
Totaal: (1st-Ere) ~ 134->153
M2-50
zo 09-10-2022
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa ~ 14->7
Budel ~ 10->7
DZT 62 ~ 11->5
Hydra ~ 2->0
Merlet ~ 12->11
Nuenen ~ 8->2
PSV 1 ~ 26->26
Tempo ~ 9->11
Tiamat ~ 6->9
Z&PC Zegenwerp ~ 15->12
Totaal: 113->90 (2:40 h)
MC1-70
zo 06-11-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana ~ 25->24
MZ&PC ~ 10->9
ZEPS ~ 12->16
Zwemsport Parkstad ~ 9->21
Totaal: 56->70 (1:36 h)
NC2-24E
zo 20-11-2022
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
DZK (1st) ~ 23->21
Hieronymus (Ere) ~ 24->27
Nuenen (1st) ~ 34->38
PSV 2 (1st) ~ 53->67
Totaal: (1st-Ere) ~ 134->153 (3:00 h)
M3-50
zo 11-12-2022
verzet!!!
De Treffers
Kwekkelstijn, Rosmalen
Arethusa ~ 14
De Treffers ~ 9
Hydra ~ 2
Merlet ~ 12
PSV 1 ~ 26
Z&PC Zegenwerp ~ 15
Totaal: 78
M4-50
zo 15-01-2023
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
Arethusa ~ 14
Budel ~ 10
De Treffers ~ 9
DZT 62 ~ 11
Hydra ~ 2
Merlet ~ 12
Tempo ~ 9
V.Z.V. Njord ~ 23
Z&PC Zegenwerp ~ 15
Totaal: 105
NC3-24E
zo 29-01-2023
Nuenen
Laco De Drietip, Nuenen
DZK (1st) ~ 23
Hieronymus (Ere) ~ 24
Nuenen (1st) ~ 34
PSV 2 (1st) ~ 53
Totaal: (1st-Ere) ~ 134
MC2-70
zo 05-02-2023
vereniging -
zwembad -
Hellas-Glana ~ 25
MZ&PC ~ 10
ZEPS ~ 12
Zwemsport Parkstad ~ 9
Totaal: 56
MC3-70
zo 26-03-2023
vereniging -
zwembad -
Hellas-Glana ~ 25
MZ&PC ~ 10
ZEPS ~ 12
Zwemsport Parkstad ~ 9
Totaal: 56
MC4-70
zo 16-04-2023
vereniging -
zwembad -
Hellas-Glana ~ 25
MZ&PC ~ 10
ZEPS ~ 12
Zwemsport Parkstad ~ 9
Totaal: 56
NC4-24E
zo 23-04-2023
DZK
Vrijburgbad, Vlissingen
DZK (1st) ~ 23
Hieronymus (Ere) ~ 24
Nuenen (1st) ~ 34
PSV 2 (1st) ~ 53
Totaal: (1st-Ere) ~ 134
M1-71E
zo 18-09-2022
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
HZPC ~ 16->15
Mosa-Regio ~ 14->13
Nederweert ~ 7->2
Noord-Limburg (SG) ~ 15->9
RZL ~ 14->8
Totaal: 66->47 (2:18 h)
NC1-25E
zo 02-10-2022
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Treffers (B) ~ 31->32
Merlet (B) ~ 28->23
TRB-RES (A) ~ 24->27
WZV (A) ~ 42->44
Totaal: (A-B) ~ 125->126 (2:50 h)
M2-71E
zo 09-10-2022
Noord-Limburg (SG)
Laco Sportcentrum, Venray
HZPC ~ 16->12
Mosa-Regio ~ 14->15
Nederweert ~ 7->5
Noord-Limburg (SG) ~ 15->12
RZL ~ 14->16
Totaal: 66->60 (2:45 h)
NC2-25E
zo 20-11-2022
Merlet
Laco De Kwel, Cuijk
De Treffers (B) ~ 31->36
Merlet (B) ~ 28->23
TRB-RES (A) ~ 24->30
WZV (A) ~ 42->36
Totaal: (A-B) ~ 125->125 (3:44 h)
M3-51
zo 11-12-2022
Inzw 13.30 Av 14:00
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Budel ~ 10
DZT 62 ~ 11
Nuenen ~ 8
Tempo ~ 9
Tiamat ~ 6
V.Z.V. Njord ~ 23
Totaal: 67
M4-71E
zo 15-01-2023
vereniging -
zwembad -
HZPC ~ 16
Mosa-Regio ~ 14
Nederweert ~ 7
Noord-Limburg (SG) ~ 15
RZL ~ 14
Totaal: 66
NC3-25E
zo 29-01-2023
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Treffers (B) ~ 31
Merlet (B) ~ 28
TRB-RES (A) ~ 24
WZV (A) ~ 42
Totaal: (A-B) ~ 125
NC4-25E
zo 23-04-2023
TRB-RES
De Drieburcht, Tilburg
De Treffers (B) ~ 31
Merlet (B) ~ 28
TRB-RES (A) ~ 24
WZV (A) ~ 42
Totaal: (A-B) ~ 125
M1-72E
zo 18-09-2022
Patrick-De Roersoppers (SG)
Laco Roerdalen, Melick
De Rog ~ 7->6
Eszet ->3
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 19->25
RZ ~ 40->27
Totaal: 66->61 (2:52 h)
NC1-30E
za 01-10-2022
13:30
ZPB H&L Productions
Inge de Bruijn bad, Barendrecht
De Biesboschzwemmers (B) ~ 24->18
PCG (11) ~ 25->18
ZPB (11) ~ 29->31
ZVDO 74 (C) ~ 24->21
Totaal: (B-C) ~ 102->88 (2:01 h)
M2-72E
zo 09-10-2022
RZ
De Roerdomp, Roermond
De Rog ~ 7->3
Eszet ->6
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 19->23
RZ ~ 40->30
Totaal: 66->62
NC2-30E
za 19-11-2022
13:30
De Biesboschzwemmers
Caribabad, Gorinchem
De Biesboschzwemmers (B) ~ 24->24
PCG (11) ~ 25->0
ZPB (11) ~ 29->26
ZVDO 74 (C) ~ 24->23
Totaal: (B-C) ~ 102->73 (2:07 h)
M3-71E
zo 27-11-2022
HZPC
De Berkel, Horst
HZPC ~ 16->22
Mosa-Regio ~ 14->12
Nederweert ~ 7->6
Noord-Limburg (SG) ~ 15->13
RZL ~ 14->14
Totaal: 66->67 (2:07 h)
M4-72E
zo 15-01-2023
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog ~ 7
Eszet
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 19
RZ ~ 40
Totaal: 66
NC3-30E
za 28-01-2023
14:45
ZVDO 74
Aqua Altena, Andel
De Biesboschzwemmers (B) ~ 24
PCG (11) ~ 25
ZPB (11) ~ 29
ZVDO 74 (C) ~ 24
Totaal: (B-C) ~ 102
NC4-30E
za 22-04-2023
13:30
PCG
Caribabad, Gorinchem
De Biesboschzwemmers (B) ~ 24
PCG (11) ~ 25
ZPB (11) ~ 29
ZVDO 74 (C) ~ 24
Totaal: (B-C) ~ 102
M1-73E
zo 18-09-2022
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Hellas-Glana ~ 34->28
MZ&PC ~ 13->7
ZC Eijsden ~ 18->11
ZEPS ~ 14->17
Zwemsport Parkstad ~ 18->13
Totaal: 97->76 (2:30 h)
NC1-41A
zo 02-10-2022
De Dokkelaers
De Roodloop, Hilvarenbeek
AquAmigos (C) ~ 21->19
BZV (C) ~ 21->26
De Dokkelaers (C) ~ 11->7
De Wildert (C) ~ 24->25
EOZC (C) ~ 19->14
Totaal: (C) ~ 96->91 (2:13 h)
M2-73E
zo 09-10-2022
ZEPS
Steinerbos, Stein
Hellas-Glana ~ 34->24
MZ&PC ~ 13->11
ZC Eijsden ~ 18->13
ZEPS ~ 14->17
Zwemsport Parkstad ~ 18->18
Totaal: 97->83 (2:00 h)
NC2-41A
zo 20-11-2022
EOZC
Laco, Oirschot
AquAmigos (C) ~ 21->19
De Wildert (C) ~ 24->22
EOZC (C) ~ 19->16
Tiamat (C) ~ 16->21
Totaal: (C) ~ 80->78 (2:03 h)
M3-72E
zo 27-11-2022
Patrick-De Roersoppers (SG)
Laco Roerdalen, Melick
De Rog ~ 7->6
Eszet ->6
Patrick-De Roersoppers (SG) ~ 19->22
RZ ~ 40->28
Totaal: 66->62 (2:25 h)
M4-73E
zo 15-01-2023
vereniging -
zwembad -
Hellas-Glana ~ 34
MZ&PC ~ 13
ZC Eijsden ~ 18
ZEPS ~ 14
Zwemsport Parkstad ~ 18
Totaal: 97
NC3-41A
zo 29-01-2023
Budel
Zuiderpoortbad, Budel
Aegir (C) ~ 29
Budel (C) ~ 17
De Dokkelaers (C) ~ 11
Tiamat (C) ~ 16
Totaal: (C) ~ 73
NC4-41A
zo 23-04-2023
De Wildert
De Wildert, Zundert
BZV (C) ~ 21
De Dokkelaers (C) ~ 11
De Wildert (C) ~ 24
EOZC (C) ~ 19
Totaal: (C) ~ 75
NC1-41B
zo 02-10-2022
Tiamat
Zuiderpoortbad, Budel
Aegir (C) ~ 29->30
Budel (C) ~ 17->16
Tiamat (C) ~ 16->19
Totaal: (C) ~ 62->65
NC2-41B
zo 20-11-2022
BZV
Sportiom, 's-Hertogenbosch
Aegir (C) ~ 29->31
Budel (C) ~ 17->19
BZV (C) ~ 21->32
De Dokkelaers (C) ~ 11->7
Totaal: (C) ~ 78->89 (2:09 h)
M3-73E
zo 27-11-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana ~ 34->25
MZ&PC ~ 13->13
ZC Eijsden ~ 18->11
ZEPS ~ 14->18
Zwemsport Parkstad ~ 18->25
Totaal: 97->92 (2:24 h)
NC3-41B
zo 29-01-2023
AquAmigos
Die Heygrave, Vlijmen
AquAmigos (C) ~ 21
BZV (C) ~ 21
De Wildert (C) ~ 24
EOZC (C) ~ 19
Totaal: (C) ~ 85
NC4-41B
zo 23-04-2023
AquAmigos
Die Heygrave, Vlijmen
Aegir (C) ~ 29
AquAmigos (C) ~ 21
Budel (C) ~ 17
Tiamat (C) ~ 16
Totaal: (C) ~ 83
NC1-43
zo 02-10-2022
De Warande
De Warande, Oosterhout
Arethusa (A) ~ 32->42
De Devel (11) (A) ~ 31->35
De Warande (A) ~ 34->28
V.Z.V. Njord (A) ~ 42->31
Totaal: (A) ~ 139->136 (3:01 h)
NC2-43
zo 20-11-2022
Arethusa
Golfbad, Oss
Arethusa (A) ~ 32->43
De Devel (11) (A) ~ 31->34
De Warande (A) ~ 34->34
V.Z.V. Njord (A) ~ 42->34
Totaal: (A) ~ 139->145 (3:17 h)
NC3-43
zo 29-01-2023
VZV Njord
City Sport, Veldhoven
Arethusa (A) ~ 32
De Devel (11) (A) ~ 31
De Warande (A) ~ 34
V.Z.V. Njord (A) ~ 42
Totaal: (A) ~ 139
NC4-43
zo 23-04-2023
De Devel
De Hoge Devel, Zwijndrecht
Arethusa (A) ~ 32
De Devel (11) (A) ~ 31
De Warande (A) ~ 34
V.Z.V. Njord (A) ~ 42
Totaal: (A) ~ 139
NC1-44E
zo 02-10-2022
Tempo
De Wedert, Valkenswaard
Hieronymus 2 (A) ~ 24->30
Tempo (A) ~ 24->28
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 53->46
Totaal: (A) ~ 101->104 (3:45 h)
NC2-44E
zo 20-11-2022
Zegenwerp
Dommelbad, Boxtel
Hieronymus 2 (A) ~ 24->30
Tempo (A) ~ 24->23
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 53->44
Totaal: (A) ~ 101->97 (2:33 h)
NC3-44E
zo 29-01-2023
Tempo
De Wedert, Valkenswaard
Hieronymus 2 (A) ~ 24
Tempo (A) ~ 24
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 53
Totaal: (A) ~ 101
NC4-44E
zo 23-04-2023
Hieronymus
De Stok, Roosendaal
Hieronymus 2 (A) ~ 24
Tempo (A) ~ 24
Z&PC Zegenwerp (A) ~ 53
Totaal: (A) ~ 101
NC1-51E
zo 02-10-2022
De Punderman
De Schop, Asten
DBD (B) ~ 34->33
De Punderman (B) ~ 26->25
Lutra (B) ~ 27->23
Thalassa (C) ~ 20->25
Totaal: (B-C) ~ 107->106
NC2-51E
zo 20-11-2022
Thalassa
De Wissen, Helmond
DBD (B) ~ 34->40
De Punderman (B) ~ 26->26
Lutra (B) ~ 27->29
Thalassa (C) ~ 20->24
Totaal: (B-C) ~ 107->119 (2:30 h)
NC3-51E
zo 29-01-2023
DBD
ZIB, Best
DBD (B) ~ 34
De Punderman (B) ~ 26
Lutra (B) ~ 27
Thalassa (C) ~ 20
Totaal: (B-C) ~ 107
NC4-51E
zo 23-04-2023
Lutra
De Wissen, Helmond
DBD (B) ~ 34
De Punderman (B) ~ 26
Lutra (B) ~ 27
Thalassa (C) ~ 20
Totaal: (B-C) ~ 107
NC1-52E
zo 02-10-2022
Nautilus
Laco, Veghel
DZT 62 (B) ~ 32->30
Hydra (B) ~ 29->32
Nautilus (C) ~ 19->19
Neptunus 58 (C) ~ 15->14
Totaal: (B-C) ~ 95->95 (2:00 h)
NC2-52E
zo 20-11-2022
DZT 62
De Wiemel, Deurne
DZT 62 (B) ~ 32->26
Hydra (B) ~ 29->31
Nautilus (C) ~ 19->21
Neptunus 58 (C) ~ 15->15
Totaal: (B-C) ~ 95->93
NC3-52E
zo 29-01-2023
Neptunus 58
De Molen Hey, Schijndel
DZT 62 (B) ~ 32
Hydra (B) ~ 29
Nautilus (C) ~ 19
Neptunus 58 (C) ~ 15
Totaal: (B-C) ~ 95
NC4-52E
zo 23-04-2023
Hydra
De Molen Hey, Schijndel
DZT 62 (B) ~ 32
Hydra (B) ~ 29
Nautilus (C) ~ 19
Neptunus 58 (C) ~ 15
Totaal: (B-C) ~ 95
NC1-55E
zo 02-10-2022
PSV
De Tongelreep 10, Eindhoven
DAW(08) ->46
PSV 1 (Ere) ~ 76->59
ZPC Amersfoort (Ere) ~ 43->38
Totaal: (Ere) ~ 119->143 (3:00 h)
NC2-55E
za 19-11-2022
WVZ
vereniging -
Zwemcentrum, Rotterdam
De Dolfijn (Ere) ~ 72->98
PSV 1 (Ere) ~ 76->39
Totaal: (Ere) ~ 148->137 (2:46 h)
NC3-55E
za 28-01-2023
Aqua-Novio'94
Erica Terpstrabad, Nijmegen
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
BlueMarlins (11) (Ere) ~ 36
De Columbiaan (09) (Ere)
De Dolfijn (Ere) ~ 72
PSV 1 (Ere) ~ 76
ZPC Amersfoort (Ere) ~ 43
Totaal: (Ere) ~ 227
NC4-55E
zo 23-04-2023
DenHaag of Eindhoven
vereniging -
zwembad -
Aqua-Novio'94 (05) (Ere)
BlueMarlins (11) (Ere) ~ 36
De Columbiaan (09) (Ere)
De Dolfijn (Ere) ~ 72
PSV 1 (Ere) ~ 76
ZPC Amersfoort (Ere) ~ 43
Totaal: (Ere) ~ 227
NC1-70
zo 02-10-2022
De Rog
De IJzeren Man, Weert
De Rog (A) ~ 32->32
Eszet (C) ->8
Noord-Limburg (SG) (C) ~ 17->15
RZL (A) ~ 23->22
Totaal: (A-C) ~ 72->77
NC2-70
zo 20-11-2022
Eszet
De Roerdomp, Roermond
De Rog (A) ~ 32->37
Eszet (C) ->10
Noord-Limburg (SG) (C) ~ 17->14
RZL (A) ~ 23->26
Totaal: (A-C) ~ 72->87 (2:10 h)
NC3-70
zo 29-01-2023
vereniging -
zwembad -
De Rog (A) ~ 32
Eszet (C)
Noord-Limburg (SG) (C) ~ 17
RZL (A) ~ 23
Totaal: (A-C) ~ 72
NC4-70
zo 23-04-2023
vereniging -
zwembad -
Becha (C) ~ 17
De Rog (A) ~ 32
Eszet (C)
Hellas-Glana (Ere) ~ 68
Hellas-Glana-2 (A) ~ 58
HZPC (Ere) ~ 34
Mosa-Regio (A) ~ 21
MZ&PC (B) ~ 28
Nederweert (B) ~ 27
Noord-Limburg (SG) (C) ~ 17
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ~ 39
RZ (A) ~ 33
RZL (A) ~ 23
ZC Eijsden (A) ~ 32
ZEPS (B) ~ 32
Zwemsport Parkstad (A) ~ 39
Totaal: (A-B-C-Ere) ~ 500
NC1-71
zo 02-10-2022
Mosa-Regio
De Wisselslag, Venlo
Hellas-Glana (Ere) ~ 68->28
HZPC (Ere) ~ 34->27
Mosa-Regio (A) ~ 21->18
Zwemsport Parkstad (A) ~ 39->33
Totaal: (A-Ere) ~ 162->106 (3:23 h)
NC2-71
zo 20-11-2022
Zwemsport Parkstad
D'r Pool, Kerkrade
Hellas-Glana (Ere) ~ 68->84
HZPC (Ere) ~ 34->24
Mosa-Regio (A) ~ 21->16
Zwemsport Parkstad (A) ~ 39->32
Totaal: (A-Ere) ~ 162->156 (2:51 h)
NC3-71E
zo 29-01-2023
HZPC
De Berkel, Horst
Hellas-Glana (Ere) ~ 68
HZPC (Ere) ~ 34
Mosa-Regio (A) ~ 21
Zwemsport Parkstad (A) ~ 39
Totaal: (A-Ere) ~ 162
NC1-72
zo 02-10-2022
Hellas-Glana
De Nieuwe Hateboer, Sittard
Hellas-Glana-2 (A) ~ 58->52
MZ&PC (B) ~ 28->29
Nederweert (B) ~ 27->27
ZEPS (B) ~ 32->38
Totaal: (A-B) ~ 145->146 (2:33 h)
NC2-72
zo 20-11-2022
Nederweert
Laco Merenveld, Nederweert
Hellas-Glana-2 (A) ~ 58->0
MZ&PC (B) ~ 28->42
Nederweert (B) ~ 27->33
ZEPS (B) ~ 32->33
Totaal: (A-B) ~ 145->108
NC3-72E
zo 29-01-2023
ZEPS
Steinerbos, Stein
Hellas-Glana-2 (A) ~ 58
MZ&PC (B) ~ 28
Nederweert (B) ~ 27
ZEPS (B) ~ 32
Totaal: (A-B) ~ 145
NC1-73
zo 02-10-2022
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Becha (C) ~ 17->0
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ~ 39->40
RZ (A) ~ 33->38
ZC Eijsden (A) ~ 32->30
Totaal: (A-C) ~ 121->108 (2:49 h)
NC2-73
zo 20-11-2022
ZC Eijsden
Geusseltbad, Maastricht
Becha (C) ~ 17->0
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ~ 39->50
RZ (A) ~ 33->36
ZC Eijsden (A) ~ 32->37
Totaal: (A-C) ~ 121->123 (2:35 h)
NC3-73E
zo 29-01-2023
vereniging -
zwembad -
Becha (C) ~ 17
Patrick-De Roersoppers (SG) (A) ~ 39
RZ (A) ~ 33
ZC Eijsden (A) ~ 32
Totaal: (A-C) ~ 121
NIET Geplanned
Eszet
NIET Geplanned
Eszet
NIET Geplanned
Eszet
NIET Geplanned
Arethusa
De Marlijn (SG)
De Schelde
De Treffers
DZK
DZT 62
Hellas-Glana
Hieronymus
Merlet
MZ&PC
Patrick-De Roersoppers (SG)
PSV 1
RZ
Scheldestroom
V.Z.V. Njord
Z&PC Zegenwerp
ZEPS
Zwemsport Parkstad

Terug